Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dons bo pa gmh!!!

Dons bo pa gmh!!!

Volilno molk. Pa saj smo jih verjetno imeli čez glavo dovolj, teh naših. Bomo udarili kakšno zunanjepolitično temo???

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Nič ne bo gmh. Zdej bodo kakšne bolj prikrite predvolilne reklame.
Naprimer – izkopali bodo kakšne kosti, kakšna ostarela domobranska sirota bo jokala nad svojo usodo…. komu bodo kaj podtaknili in ga obtožili, pa ne bo časa da bi drugi pojasnil zakaj se gre….
Dvomom, da bo gmh

Primož malo kenslal tule gor :))

Nekateri s srčki so tule zaščiteni kot kočevski medvedje in lahko tacajo po forumu in pišejo kar in kolikor jim srce da pa niso nikoli med izbrisanimi kot so nekateri, ki se še malo bolj trdo pohecat ne smejo.

kaj češ taka je tu ornga, takšno imajo:-))

Nekateri s srčki so tule zaščiteni kot kočevski medvedje in lahko tacajo po forumu in pišejo kar in kolikor jim srce da pa niso nikoli med izbrisanimi kot so nekateri, ki se še malo bolj trdo pohecat ne smejo.

kaj češ taka je tu ornga, takšno imajo:-))[/quote]

bo držalo. Malo sem čekirala za primer, da se je gori omenjena kjerkoli
pisno pritožila, vendar nisem ničesar našla. Kaže, da delujejo tudi telefoni. Kdor zna pač zna. 🙂

zakaj so bili nekateri dopisi zbrisani?
zdi se mi, da ni to najbolj pošteno, saj smo pač v demokraciji in lahko povemo svoje mnenje, ali velja to samo za nekatere….

Dobrodošla v Klub Izbrisanih po Primoževo.
Takle pač imamo tu gor.

Se trudimo biti neizbrisani, a tu, pač demokracije, izražanja lastnega menja, svobodno pač NI.

To je demokracija po zgledu Oblastnikov. Kdor ni naš (pa tudi če je še tako zelo strokoven, šolan in primerno izobražen (to je itak greh biti tu gor), kdor vsaj približno pozna svoje pravice, ter svoj jezik (slovenščino in nje uporabo) je tu gor IZBRISAN. Jasno, kdor ni za nas je proti nam. In ga ni več.
Zdaj bo pa samo še huje, Primož se bo z vsemi štirimi boril proti vsemu kar smrdi po predsedniku Turku, Pahorju, Golobiču, Kresalovi…
In bomo spet izbrisani.

Zato, sama naredim copy-paste in samo zbiram izbrisane. Vem, da mi bo to nekoč še prekleto prav prišlo.

Dobrodošla v Klub Izbrisanih po Primoževo.
Takle pač imamo tu gor.

Se trudimo biti neizbrisani, a tu, pač demokracije, izražanja lastnega menja, svobodno pač NI.

To je demokracija po zgledu Oblastnikov. Kdor ni naš (pa tudi če je še tako zelo strokoven, šolan in primerno izobražen (to je itak greh biti tu gor), kdor vsaj približno pozna svoje pravice, ter svoj jezik (slovenščino in nje uporabo) je tu gor IZBRISAN. Jasno, kdor ni za nas je proti nam. In ga ni več.
Zdaj bo pa samo še huje, Primož se bo z vsemi štirimi boril proti vsemu kar smrdi po predsedniku Turku, Pahorju, Golobiču, Kresalovi…
In bomo spet izbrisani.

Zato, sama naredim copy-paste in samo zbiram izbrisane. Vem, da mi bo to nekoč še prekleto prav prišlo.[/quote]

Jania, spetpišeš neumnosti, lahko pa vsa izbrisana sporočila objavim, samo tvoji prijateljici Žogici ne bo všeč, ker sem brisal sporočila ljudi, ki so grdo pisali čez žogico, pač niso bila primerna sporočila.

Če bi brala, bi vedela za kaj gre, ampak tebi je vseeno, važno, da se takoj pritožiš in trobiš svoje naprej. pridi raje na pir, pa se bova pogovorila, bo manjstresno in prišparala bova ogromno časa.

Zakaj pa bi se jaz boril proti komerkoli?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Dobrodošla v Klub Izbrisanih po Primoževo.
Takle pač imamo tu gor.

Se trudimo biti neizbrisani, a tu, pač demokracije, izražanja lastnega menja, svobodno pač NI.

To je demokracija po zgledu Oblastnikov. Kdor ni naš (pa tudi če je še tako zelo strokoven, šolan in primerno izobražen (to je itak greh biti tu gor), kdor vsaj približno pozna svoje pravice, ter svoj jezik (slovenščino in nje uporabo) je tu gor IZBRISAN. Jasno, kdor ni za nas je proti nam. In ga ni več.
Zdaj bo pa samo še huje, Primož se bo z vsemi štirimi boril proti vsemu kar smrdi po predsedniku Turku, Pahorju, Golobiču, Kresalovi…
In bomo spet izbrisani.

Zato, sama naredim copy-paste in samo zbiram izbrisane. Vem, da mi bo to nekoč še prekleto prav prišlo.[/quote]

Jania, spetpišeš neumnosti, lahko pa vsa izbrisana sporočila objavim, samo tvoji prijateljici Žogici ne bo všeč, ker sem brisal sporočila ljudi, ki so grdo pisali čez žogico, pač niso bila primerna sporočila.

Če bi brala, bi vedela za kaj gre, ampak tebi je vseeno, važno, da se takoj pritožiš in trobiš svoje naprej. pridi raje na pir, pa se bova pogovorila, bo manjstresno in prišparala bova ogromno časa.

Zakaj pa bi se jaz boril proti komerkoli?

Primož[/quote]

Kje in kdaj bo že končno tisti pir?

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Vi določite, moji predlogi, niso sprejemljivi. Se bom jaz prilagodil.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

DAJ MISLIM, DA TO NE SODI NA POLITIČI ČVEK IN BI ŠE MARSIKDO PRIŠEL ZRAVEN

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Zakaj ne, saj bi lahko govorili tudi o politiki, samo da ne preko foruma ampak v živo, ptoem pa poročamo, kaj smo se dogovorili.
primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Lahko potrdim, da neprijazna gospa ni pisala o politiki in bila obrisana. Ampak so vsa njena sporočila, zadnje dni jih je bilo kar nekaj, bila namenjena zgolj in izključno pljuvanju “lika i dela” Žogce.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Z globokim obžalovanjem (vem, da mi ni bilo v čast) in, ker cenim trud tako Žogce kot Primoža, sprejemam na znanje, da žal o pisoči “jjj”, po izključno in samo svoji krivdi in svoji malomarnosti, nisem preverila njenih ali njegovih predhodnih sporočil, vsem prizadetim se temu iskreno opravičujem.

Nimam, pa čisto nič proti, če Primož obelodani vsa moja izbrisana sporočila. Za njimi, z vso, prej sicer rahlo načeto častjo, kljub temu pošteno stojim. In jim paradiram. :))). Ker, saj veš Primož, so tako zelo simpatična, dobro mišljena, skratka, skrajno nedolžna. A ne? 🙂

saj sem enkrat že napisal, da so unikatna, samo v nekem detajlu morda res izgubijo tisto nedolžnost in potem padejo pod tisto oceno, kki je še primerna za objavo.

če popraviš samo tisti del stila, se prav vsa ohranijo. In po pravici, marsikdo drug ima veliko slabša sporočila kot ti. Govorim o nivoju,no morda tudi o izvirnosti.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close