Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dopust na morju

Dopust na morju

Lep pozdrav vsem!

Prosila bi za pomoč.
Že pet let s partnerjem letujeva na otoku Pašman. Sedaj bi rada obiskala še kakšen drug kraj.
Želiva
– apartma s svojo kuhinjo (urejen in čist)
– bližino morja
– plažo primerno za 2 in pol letnega otroka
– cena tam okoli 40 EUR na dan

Imate morda kakšen nasvet, predlog oz. telefonsko številko od lastnika apartmaja.

Na internetu je ogromno slikic apartmajev toda več dam na mnenje nekoga, ki je bil tam in mi lahko sporoči iz prve roke, kako je bil zadovoljen…
HVALA!

Sicer je še malo zgodaj, ampak tudi mi iščemo nekaj pametnega, tko, da bom tudi jaz vesela kakšnega namiga

Jaz svetujem Vir, midva sva bila lansko leto ko so ravno odprli apartmaje (sva bila prva gosta, malce smo imeli še težav ko ni bilo nekje dnevna opremljena, nekje kuhinja, ampak so nama zelo šli na roko – oni imajo dva apartmaja, pa še njihova žlahta dva v isti hiši. )
Drugače pa tudi Pag Povljana, ampak je ta apartma kamor sva hodila, ni prav blizu morja, se pa da prit z avtom do takih vredu plaž za otroke.

Kje pa ste bili na Pašmanu? Nama ni bilo všeč…(pa sva še sama brez otrok) – preveč kamenja oz skal in sva se hodila kopat v Kukljico in podobno po Ugljanu.

Za številko od gospoda na viru lahko malce pobrskam, upam da še drži številka, za povljano pa ne vem, imela sva posetnico, pa bogsigavedi če je še…

p, maja

Ej, tud mene zanima kje na Pašmanu ste? Mi tud že kar neki časa hodimo tja dol, lani pa smo bili prvič z našo tamalčico in se mi zdi prav fino za otročke…….

Mi smo hodili 5 let v Vinišče v apartmaje Vila Carmen. To je privat hiša z 5 apartmaji. Do privat plaže je 5 metrov. Morje je čisto, lastniki so prijazni. Opremljeno je solidno. Sicer je pa to vasica malo pred Trogirjem, kakšnih 10 km prej. Telefona ne vem, mislim pa da imajo svojo stran na internetu. Bom probala poiskat, če te zanima.

lp, Tiny

MI smo bili na Pašmanu – Neviđani! Na plaži sama miuka….niti ene skale…

Kje pa je VIR!

Če je lepo in primerno za otroke (plaža) bi prosila za telefonsko številko..koliko pa sta plačala za apartma…!
Hvala!

na keri strani je ta mivka – a na levi proti notranjosti? Jaz sem prec prvi dan ko sva prišla na Pašman (kraja se ne spomnim) dobila ježa v podplat, sem bila besna, da sva potem raje ful daleč hodla samo da je bilo zame rajsko – en zalivček pri Kukljici (je bilo treba z avtom se ful spustit, pa še kar neki časa hodit z brega dol med borovci…)

Vir je takoj za Pagom, oz če greš iz Zadra proti Ninu je most za Vir. Ljudje so bili res prijazni, plaža so bili kamenčki…tudi lepo za kolesarit in pešačit v center.
Delić Marko
Mobitel 091 567 1808 (ne bi vedela če bi bilo treba dat še kake št. spredaj)
Domača številka 00 387 31 770 349 (to je domača, kjer živijo čez leto – severna meja bosna in hrvaška)

Lansko leto so imeli vnučka, ki je bil ravno takrat star eno leto – prav tako Marko, res zelo vredu ljudje!

Aja cena je bila mislim da 25 eur za apartma – ker sva bila prva gosta in še ni bilo vse tako kot bi moralo biti. Zdaj mislim da kake 35eur, mogoče celo manj če se zmeniš za več dni…

p, maja

ps. za povljano pa ti lahko sporočim kasneje, ker posetnice nimam pri sebi, mislim da jo ima fant. So tudi vredu ljudje

Pošiljam še ene linke, da vidiš kako je…ni točno to kjer sva bila midva

mislim da pa je slikca kjer so parkirani mb avtomobili nastala pri bližnjih sosedih…

….pa full velik sence je povsod a ne :-)))))))))))

ja večina je res vse na soncu, pa marelo vzameš, al pa greš v malo bolj stran gozdiček…
v povljani sva pa itak peš hodila raje na drugo stran čez hrib, kjer so bli sicer večji kamni, ampak mir pa še senca – vsaj tja do 11h, potem sva pa itak spokala, ker mi ni do pretirane vročine, pol pa spet šele po 16h – sem prevelik rdečko.

Mi smo bili v kraju “Kraj” – kakšne 4 km iz Tkona – v bistvu je “slovenski” kamp – mislim, da so razen ene vse prikolice od Slovencev – plaža 1 minutko stran (peš), mivka, nizka voda še kakšnih 50 m od obala, kar je idealno za tamalčke, lahko pa seveda greš takoj v globoko vodo pri pomolih, mirno okolje,……….lp.

Neviđani so na desni strani, če se pripelješ iz Tkona!

Hvala za telefonsko številko za Vir…se mi zdi zelo lepo.

Za Povljano pa se ne rabiš truditi za telefonsko,,,me Vir bolj privlači…
Najlepša hvala za prijaznost.

Še nekaj stvari me zanima,,,
– ali je klima v apartmajih
– kako je s senčko na plaži,, je gozdiček blizu…
– pa trgovina z živili,,,

trgovina je oddaljena kake 5 minut, plaža (bližja) 100 m, vendar tu ni sence – si jo moraš sam naredit, na drugi strani se najde, a je malce dlje za hodit, za klimo pa ne vem, nama ni bilo vroče, na oknih vem da so imeli mreže proti komarjem, mogoče so klimo šele montirali…vprašaj ko jih pokličeš.
Center je oddaljen par km (kake 3km največ), je urejena potka ob plaži.
Ne vem nama je bilo zelo všeč, je pa res da ima vsak drugačen okus.

Midva sva bila v Dobro Poljani – v eni hiši bolj na samem, pa polno Poljakov in Čehov…obala pa res samo skale…

Mami, če te še vedno zanima zadeva o Viru sem našla nekaj slikic, ki sva jih posnela v apartmaju.

p, maja

Pozdravljena,
mi smo letovali na otoku Rabu, otroka sta bila stara deklica 4 leta, mlajši pa 4 mesece, imeli smo svojo plažo na katero sva imela razgled in nadzor nad deklico kar s terase, do katere je vodilo nekaj stopnic. Studio ima eno zakonsko posteljo in še eno ležišče, lastno kuhinjo in kopalnico. Do trgovine je približno 10 min ob vodi, drugače pa je to zelo mirna vas, brez nočnega življenja, primerno za miren dopust z otrokom. Prilagam telefonsko številko lastnika G. Dumića 051 450-157

Imate mogoče kakšne slike ? Kakšna je pa plaža- peščena, mivka, kamen ?

Hvala za informacije in lep pozdrav.

New Report

Close