Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dost je blo dela

Dost je blo dela

Ko bi ble le še zdej!
Sicer pa sm že pršu na svoj račun, smo se mal lubčkal, pa pupal in papal. Praznujemo R.D.! Zdej sm pa bankrotiru, vsaki damici prinesem modro vrtnico (eni kar rdečo!) in majhen parfumček. Še vam bom, ko zvem kdaj imate rojstni dan!
Zdej pa hitr mal delat, pa se vrnem.

sm vedla..aha…

P…., vse veš, le kako se sprašujem

poglej okoli sebe…;)

Gledam, pa nč ne vidim, se m blešči od sončka

saj dost da cutis;)…

Čutim, čutim draga, pa tud zdravila dobr pomagajo!

:)))))))))))))))))))))

Ti si pa res en moj sonček!

A nismo vse tvoje…in ti blaženi med ženskami.

Ja, kot KIR v svojem haremu (1500 lepotic) se počutim!

Blagor teb, sposoben obdelati vsako posebej, ali ne? Ampak glede na to, da prideš na svoj račun že po nekaj lubčkih za RD, tebe ni težko zadovoljit.

Ja to je šele začetek, saj vedno začnem s poljubi po vratu, za ušesi, na ustka, bradavičke… pol pa naprej. No, pa me zadovolji do konca, saj vidiš, da si pra v vrsti, haha

Lepo, da sem prva v vrsti, sam ne bi vsega odžrla 1499 lepotičkam.

Bo jutri pa katera od njih na vrsti, kar zagreb se, ljubica!

Da bi se grebla, tko hudo pa spet ni, sej smo šele sredi dneva. Mogoče te po dnevih suše sprovociram…da nadaljuješ s poljubi nižje od popka (tam si nazadnje ostal)….

O ne draga, zalizal sem se že v tvojo mucko mmmmm, zakaj pa pol vzihuješ, če ti ne paše?

Zgleda da imam rada malo grobosti…. kje so mravljinci po mojem telesu, nič ni čutiti, dragi Kir, si z mislimi še drugje?

Vedno sem tudi z mislimi pri tisti s katero sem, kr še mal počak, tud mravljinčki prilezejo!

New Report

Close