Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dosti imam vsega tega! pa vi??

dosti imam vsega tega! pa vi??

veste česa mam pa jst dosti?dosti tega , da deset min čakam v vrsti, ker je ena stara babi prinesla celo vrečko kovancev za preštet, druge blagajne pa ne delajo, dosti tega, da starejše, kao dame, žvečijo žvečilke tako glasno da ti živce potrga,dosti tega da te debelo gledajo , ko z kako kilo preveč poisiš za oprijeto majico-ne gospa,a ne bi raje kakšno bolj tko tko,ne? bemti!dosti tega, da moram delati do treh, komi priletim domov , si namečem neki v usta, in že šibam sina tja , hčerko tja, še enega tja, pa dobr to še nekod gre ker so sončki, dosti tega da me nihče več ne jemlje resno,mah jebi ga sem si mal dala duška, zdej pa šibam še možeka popedenat:)) hehe , tega pa nimam dosti!

jah,česa ste se pa vi naveličali

ma jaz te sploh ne jemljem resno 🙂

Mene pa jezi, ko kaki tuljo pri omejitvah 60km/h vozi 30…(kao varna vožnja) :)))

Pa ko se loti mačka miiiijaaavkat glih ku čem pojest kosilo…. :)))

Monedo sem pa glih danes preštela in pokupčkala in dala vse lepo po vrečkicah za drobiž…. Če bo pa na pošti hotela vseeno štet…. pa nej…. :))))

No vidiš – moj problem je pa čisto drugi.

Sem frigidna in bi vse ostalo naredila brez problema, da mi le ne bi bilo potrebno tedenske posteljne inventure delat.

uh… si pa res znervirana….
kaj vse te moti…
Verjetno si res čisto napeta, vendar se za hip ustavi in pomisli, da nekatere (če celo ne večina) mamic dela dlje kot do treh, da ravno tako nimajo kakšne pomoči, pa tudi nekako gre. Pomisli na to, da imaš otroke zdrave in ne tako kot moja znanka, katere otrok se bori s klopnim meningitisom… Iz dneva v dan čakajo, kaj bo. To so skrbi! Ne pa to, da za nekom čakaš celih! 10 minut.

Vdihni in pomisli, da imaš družino, moža, ki ti očitno vrača ljubezen, stanovanjski problem rešen….

če pa moraš malo pomigat sem in tja, pa to še ni razlog za tako hudo napetost.

Aja, drugač mam pa jaz tud poln kufer tega, da moram nosit smeti v smetnjak in vlačit dvakrat na teden smetnjak na rampo, da ga smetarji spraznijo!!! Al pa tega, da VEDNO! ko jaz rabim mleko, ga ni v hladilniku, al pa samo par kaplic (kdo rabi par kapljic mleka) hudiča, da ga daje nazaj v hladilnik skoraj praznega.

Če prav pomislim, sem tud jaz napeta he he he

hehe,dober odgovor,verjetn sem res prenapeta,se bom poskusila pomiriti,sem pa tudi sama prebolela klopni menigitis pri 13 letih in ja verjamem, da je res huda bolezen, želim jim čimprejšnje okrevanje

Delaš do treh? Blagor tebi.

Jst mam pa dost tega da jst vedno najprej popedenam familijo k primždem dam, pa se ponavadi usedem šele po 8h, k gre dete spat, gospod pa pridejo dam, pa najprej poskrbijo za svojo rit!…pol smo pa šele ostali na vrsti! ;(

Kahla, strinjam se s tabo, še hujše stvari so na svetu. Škoda, da ne cenimo tistega kar imamo.
Pa vseeno, mene pa trenutno moti predvsem pospravljanje oz. svinjarija. Se mi zdi, da samo sesam, perem, pomivam…..drugi pa svinjajo. In noben me ne pohvali…..(boga, boga). In tašča mi gre grozno na živce, ker je packa in moram še za njo čistit. In potem sem tako živčna, da …..lp

New Report

Close