Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dostop do ineterneta

Dostop do ineterneta

Doma bi rada imela 24-urni dostop do ineterneta, ker mi prek klicnega preveč “pokurijo”. Kateri ponudnik je trenutno najecenejši in koliko pride?

Jaz bi se sedaj odločila za adsl…študentski paket…na mesec te pride mal cez 6.000,00, uporaba neomejena..koliko pa sedaj stane prikljucitev pa ne vem, ampak je skoraj zastonj v primerjavi s prej ko je bil isdn osnova…kabla ne maram, je prepocasi in nesiguren, seveda pa je odvisno od kje si, kaksne signale imate. Povprasaj malo naokoli v svojem kraju, naj ti dajo ponudbo in takoj bos videla ceno in konkurenčnost.

k-2

t-2

T-2. (Ni k-2, ampak T-2).

Oglej si na .

Mi imamo tudi Telekom adsl, me pa zanima ali tiste, ki predlagate T-2 poznate kakšnega, ki ta dostop uporablja? Baje, da je zadeva še samo testna, ali pa imam napačne informacije. Hvala in lp,T.

Trenutno so priklopljeni samo testni uporabniki.

Ja saj se mi je zdelo, ker menda še vedno ni dorečeno kdo plača priklop in modem. Lp,T.

hojla, mi imamo adsl (ki ni vec vezan na telefonsko narocnino).
stroski so bili: 10 000 sit modem, 0 sit prikljucnina, 5000 sit na mesec za 500 mega prenosa podatkov.

splaca!

lp
suggs

Pri T-2 je že vse dorečeno, samo omrežje T-2 je s svojim delovanjem pričelo 1.10. in trenutni realni čas za priključitev (med drugim tudi zaradi Telekomove procedure) je cca 30 dni. Zato so v T-2 omrežju zaenkrat priključeni samo testni uporabniki.
T-2 ponudba je med najugodnejšimi ta hip, sploh pa zato, ker se ni treba vezat na njih.

SIOL adsl, priklopila sem se lani za 4 SIT, je pa takrat bil še pogoj ISDN.

Zadovoljna, plačam 8000 SIT, neomejen čas in neomejen prenos podatkov.

500 mega ni ravno veliko, še posebej, če dobiš skomine po P2P variantah :))

Včeraj so priklopili že kar nekaj uporabnikov T-2. Niso več samo testni.

New Report

Close