Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dovolj mi je iscem

Dovolj mi je iscem

Sem moski,vezan,pozna 40 leta,v mrtvem zakonu.Z zeno prijatelj,brez intime nekaj let. Zgledam ok,fit,179cm,73kg,nisem plesast,ravni zobje,pravilne poteze…dam nekaj nase . Sem urejen,zdrav ne skacem okoli…razgledan prijeten..Najraje bi spoznal vezano,urejeno,pa zdravo zensko za prijateljevanje.  Neka razdalja ni problem.Pisi mi   [email protected]

Tako je moj kreten razmišljal, zdaj pa se tolče po glavi kakšno si je na glavo nakopal 🤣 ljubico mislim 🤣 ni vse zlato kar se sveti. Vprašaj se raje zakaj je pri vama tako? Predlagam ti najprej vsaj kaksni 2 uri partnerske terapije … ce ne pomaga- pa se loči. Bo za vse lažje, verjami da sploh zate.

Odgovor na objavo uporabnika
Lady987, 06.03.2024 ob 18:34

Tako je moj kreten razmišljal, zdaj pa se tolče po glavi kakšno si je na glavo nakopal 🤣 ljubico mislim 🤣 ni vse zlato kar se sveti. Vprašaj se raje zakaj je pri vama tako? Predlagam ti najprej vsaj kaksni 2 uri partnerske terapije … ce ne pomaga- pa se loči. Bo za vse lažje, verjami da sploh zate.

Lady, se strinjam,da ce bi se locil, bi bilo lazje dobit koga,pa se izpolnjujem kr nekaj kriterijev ok moskega, tudi razne hobije imam,pa znam zadovoljit tudi zahtevno zensko,pa nisem po gostilnah,pa ne kadim….Po tolkih letih pac drugace gledam na stvari…ni vec idealizma…pav ziviva z zeno vsak v svojem svetu…se razumeva. Tudi vem,da po netu ni kr tako dobit koga,vecina,se ji dobi po firmah…logicno.

Johan89… Sej 

…takih sploh ni kot si ti..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša.800, 08.03.2024 ob 16:54

Johan89… Sej 

…takih sploh ni kot si ti..

 

Dej no Natasa,sej ves so eni boljsi,pa tudi dosti slabsih…Recimo,ze visina za nekatere ne odgovarja .Pa nekaj let se je tudi nabralo,kaksen siv las…mogoce sem se malo introvert,drugace rad govorim in poslusam…drugo ne lazem,se kaj dobrega bi se dobilo…narobe pa je itak to,da sem vezan..

Kako gre iskanje…

Se enkrat,iscem prijetno zensko, vezana pa v mrtvem zakonu,pa nebi vse postavila na glavo,lahko tudi mamica ali samska ,pa ne zmores resne zveze…za razvajanje ,crtanje ,pogovor…seks za protiuslugo odpade…pisi na zgornji mail

Je katera danes tu? Iscem zabavo…[email protected]

Zivjo, iscem podobno tudi jaz.. iz katerega konca pa si?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 551, 26.03.2024 ob 22:22

Zivjo, iscem podobno tudi jaz.. iz katerega konca pa si?

Anonimna551,zivjo, sem iz zahodnega dela,vipavska dolina.Lahko pises na zgornji mail…

Hvala za odgovor. Vseeno je vipavska dolina predalec od mojega kraja. Upam, da najdes tapravo.

Ljubljana? 🙂

Dovolj mi je iščem   neko dekle za plesne vaje .

Če bo prijazna se bova lahko masi kaj lepega naučila med plesom    .

Se,enktat,a je kje kaksna simpaticna zenska….

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 551, 28.03.2024 ob 21:58

Hvala za odgovor. Vseeno je vipavska dolina predalec od mojega kraja. Upam, da najdes tapravo.

Iz savinjske, s podobnimi izzivi. Sporoci na [email protected] ce zainteresirana

Se enkrat dvigam temo,rad bi spoznal normalno  zensko za druzenje,crtanje….najraje zahodna polovica Slovenije

[email protected]

Johan89

Sem ti pisala, upam da odpises😉

New Report

Close