Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dovolj seksa

dovolj seksa

bojim se, če mu bo pač vsakič ustregla, se ji bo zameril. mož se definitivno sprošča. pa ne vem drage moje, a je sex res samo neka obveza. oba morata biti za ali je to samo teorija. počak, ko bo postal malo starejš i(hja zadeva ne bo več tako trda) in se bo stvar obrnila, kolikokrat te bo na tvojo željo osrečil. jok brate ne več vsak dan, ker pač revež ne bo zmogel, kolikokrat pa te bo potem osrečil na tvojo željo.

Ti nočeš, on pa vseeno seksa s tabo? To pa nekaj ne štima. Če je en proti,je to posilstvo.
Torej si tako na psu, da se pustiš posiljevat?

kako je bilo pa na začetku? si tudi seksala non stop, samo da bi ga dobila, ko pa sta ratala dva otroka, si pa pokazala svojo resnično željo?
Po moje ni toliko problem seks kot to, da imaš popolnoma zanič partnerski odnos. Pa tega sploh nočeš videti, ker ti koristoljubje govori, da je deca dobro obdržati, ker je koristen pri drugih rečeh. Torej naj si najde vrečo drugje, ti pa uživaj status srečno poročene babnice.

Pa misliš, da bo zaradi njene prijave na MONU od tipa libido padu hahahahaha? Naj gresta k psihiatru ali kakšnem terapevtu, tam se to rešuje, ampak NEEEEEEEEE, rajši tu po monu smeti, ker pač njenmu, oh vsesplošni šok in groza, vstane vsak dan – res ful se mi smilita oba! In ja ljudje se LOČIJO tudi iz takih razlogov — ali pa imaš avtorica s tem kakšne moralne probleme? Še najbolj mi je pa smešno le kakšne nasvete pričakuje – mu boš res kupila Ančko, misliš da bo tip res poprijel za gospodinjska dela v upanju, da bo na spodnjega prjatlčka pozabu …. Ali pa je tvoja prijava spet še izgovor za cankarjanski patos, kako teško je življenje gospodinje, pa biti mama, pa skuhat tiste 2 obroka, pa zlikat, pa biti žena pa oh joj prejojjjj!

čakte, drage moje, kdo to piše. ste to dame ali moški. toliko udrihanja po damah pa še ne. kje je kaka solidarnost. dajte drage moje smo pač različne/i. a je tako težko razumeti, da je nekdo ni za stvar, ker je pač preutrujen. dala sem to skozi, zato lahko govorim. komaj čakala noči, da sem se malo odpočola, gospod pa pripravljen kot puška. ja lahko daš kot rečete noge narazen in potrpiš, da je mir v hiši, ampak dolgoročno to ne gre. dajte mal razmislite kako je, če je on utrujen, a dobite kaj. res me zanima, a se potrudi za vas.

Ampak saj ne morem verjet! Ste res vse babnice tule, z izjemo ene ali dveh, tako butaste?!?
Vse še vedno verjamete v “zakonske dolžnosti”, v to, da mora ženska bit možu na razpolago kadarkoli želi, da posilstvo v zakonu ne obstaja??? Hudiča, 21. stoletje je, no!

Avtorica, sploh ni važno ali je seks vsak dan normalen ali ne. Normalno je, kar dvema paše. Obema! In pri vama očitno ne paše obema. Mož te čustveno izsiljuje, ti se pa pustiš “zaradi ljubega miru”, ker je sicer tečen. In ker vidi, da mu taktika uspeva, jo nadaljuje.
Ti on morda vsak dan skuha kosilo, zmasira stopala in postreže martini? Zakaj pa ne? Zahtevaj to, če ne bo želel, pa bodi tečna. In to zelo tečna, da bo v izogib tvoji tečnobi plesal kakor boš ti žvižgala. Saj to je točno to, kar počne on tebi.

Kaj pa naj jaz rečem, moj bi pa seksal le 1× na mesec ali pa še to ne!!!???

Torej bi imel na monu veliko ponudb za vezo, vsaj glede na komentarje.

Ti nočeš, on pa vseeno seksa s tabo? To pa nekaj ne štima. Če je en proti,je to posilstvo.
Torej si tako na psu, da se pustiš posiljevat?

tako je !! Dober odgovor

ne razumeš no :), to je zarad ljubega miru, sej večina tako telovadi in tut prakticirajo vse živo kr jim ne paše, da njihovi ne bi kam šli, ampak večina itak gre…… zadnjič se namreč niti ena ni oglasila, ko je ena spraševala kera bi upala svoji kako nastavit, da preveri če je res zvest

Smrekica tole piše dama hmm no ženska – obična ženska, ki je realistična in izkušenj vem, da erekcije mu ona ne bo mogla “odželet” stran, ali si ga bo sam zdrku al ga bo pa ona ali pa kakšna druga -druge mu ni – nekam mora to iti ven – meni se sicer tale post zdi bolj slaba provokacija, da tip čist vsak dan in še da vidi, da njej ne paše – malo moških izmečkov to lahko dela – če pa ti to dela – vedi, da imaš opravka s hudo duševno ne samo fizično bolano osebo.

Se pa vprašam po čem je Čepinova na primer potem slaba, meni se gnusijo take poročene ženske, ki skrito pod pretvezo poročnega papirja potem gojijo čustva kot jih je opisala avtorica – najbolj mi gre pa na BRUH ko se omenja še gospodinjska dela – torej avtorica če bi te odrešili vseh obvez mamičarstva in gospodinjstva pa še da ne bi hodila v službo po možnosti bi pa vsak dan al kako?

Jebela, pa saj smo ljudje! Saj nismo živali, ki svojih nagonov ne morejo nadzorovati!
Ampak vidim, da večina bab svoje dedce tretira kot živali, v smislu “saj si ne more pomagat”, “moški pač to rabijo”, “taki so moški”, “to je naravno”… … in kup podobnih neumnosti.
Potem jih pa še v hlev privežite, pa hrano v korita stresajte!

Jebela, pa saj smo ljudje! Saj nismo živali, ki svojih nagonov ne morejo nadzorovati!
Ampak vidim, da večina bab svoje dedce tretira kot živali, v smislu “saj si ne more pomagat”, “moški pač to rabijo”, “taki so moški”, “to je naravno”… … in kup podobnih neumnosti.
Potem jih pa še v hlev privežite, pa hrano v korita stresajte![/quote]

sorči, ampak imajo tiste, ki so ugotovile, da ženskam do teh dedcev več ni, čisto prav. oboji se obnašajo kot živali, saj so poročeni, pa se očitno prav nič ne pogovarjajo. eni in drugi so čustveni invalidi, katerim je družba naročila, da se morajo poparčkat in naredit par otrok, potem pa ne vejo, kaj bi eden z drugim.

Sploh ni problem v pogostosti seksa. Problem je v tem, da je ženska tako na psu, da se pusti posiljevat. In da je mož taka baraba, da jo posiljuje, čeprav ve, da ona noče seksat.
Ni problem pogostost, problem je njun odnos, problem je v njuni partnerski zvezi.
Eno je, če rečeš ni mi do pomivanja posode in potem se vseeno potrudiš, da to stroiš.
Seks pa ni tako. Če ti ni, ti preprosto ni do seksa. Ni res,da daš narazen noge in to je to. Hvala lepa za tako posilstvo. In kakšen je šele moški, ki se prazni v žensko, ki noče seksat z njim?

tako može navadijo…in pol se iste take zgražajo nad čepinovo…. ona saj pri tem zasluži :))

V bistvu težko kaj pametnega pokomentiram, ker …

* jaz nikoli ne bi in nisem sesksala, če si tega nisem želela
* me noben od partnerjev nikoli ni silil v seks (če bi me, bi bil verjetno takoj bivši)
* rada seksam, zelo, skoraj vsak dan (ne pa čisto vsak, včasih pa tudi večkrat), a le če sem v zvezi z osebo, ki jo ljubim in me spolno privlači (utrujenost je izgovor, velja za obe strani – seksam kljub 3 malim otrokom, partner pa lahko fizično gara 18 ur, pa bo še vedno z veseljem seksal in to “quickyja”)
*edino v eni zvezi proti koncu le te, nisem želela več seksati (zato tudi nisem), ker je pač postalo evidentno, da to ni to, da on ni “pravi zame”, zato sem ga kmalu tudi zapustila

Mislim, da je odgovor skrit, kje zgoraj, zakaj je tako, kot je.
kaj pa narediti? ja, brez verbalno izražene tvoje želje oz. neželje, težko kaj. Lahko se še naprej prostituiraš ali pa najdeta vzrok za vajin “nesporazum” in ga razrešita, tako ali drugače. Zna tudi biti, da mu ne daš jasno vedeti, da tebi, do seksa ni, sploh če na koncu vedno popustiš. Imamo dar govora, uporabi ga, pa ne takrat, ko je on že “na tebi”, prej, ko situacija ni seksualna.


Se strinjam. Tukaj jih je veliko, ki sproscajo svoje negativne frustracije.
Ce je tako kot pises, potem je njegov odnos dejansko posiljevanje in pocasi se ti bo do konca zagabil. Vso pravico imas, da se mu upres on pa se naj po otrocje muli. Ne poslusaj, da bo potrebe izlival drugje, ker tak posiljevalski odnos tako ne vodi nikamor.

Tole je navadna prostitucija. Plačilno sredstvo pa je mir.
Se ti zdi primerno in moralno sprejemljivo, da se kot pedagog in delno zgojitelj in vzgled mladih, prostituiraš? Je to sporočilo, ki jim ga želiš predati?

točno to iz mojih ust na mon

smo pa užaljeni!!

Še dobro, da vsaj en prizna, da nima sončkov! lepo:)

zgrožena ne nakladaj ,
tvoje nakladanje in seveda večine tukaj gor je bolanooooooo, nenadoma so desci nenasitni ve pa nekaj mesecev po poroki ali po porodu vse po vrsti frigidne ,
a partner je nenadoma postal fukmašina in bi vsak dan mrcvaril vaše mednožje , res ste uboge, to da ko sta bila še neporočen par in ste prbijale vsak dan ste seveda pozabile, v času ko sta bila še kao zaljubljena ste f*kale povsod in vsakič ko je partner zgolj nakazal , da bi ga malo namočil, v tistem času ste f*kale večkrat dnevno in to ne glede na kraj ali čas, v avtu, gozdu, stoje pred domačo hišo, ne glede kje ste bile ste mu dale, zakaj že, ja kot dokaz ljubezni, ko ga imam pa takoooooo raaadaaaaa bi mu ga tudi pred Namo potegnila sredi popoldneva samo da dokažem svojo ljubezen do mojega ljubega .
In danes, ko ga jebe, poročena sem, otroka mi je naredil, naj skrbi za družino, domov nosi denar, f*kala bom pa takrat, ko bom hotela, torej milostno mu dam 1X na 14 dni .
Ni čudno, da si moški poišče drugo .

zgrožena ne nakladaj ,
tvoje nakladanje in seveda večine tukaj gor je bolanooooooo, nenadoma so desci nenasitni ve pa nekaj mesecev po poroki ali po porodu vse po vrsti frigidne ,
a partner je nenadoma postal fukmašina in bi vsak dan mrcvaril vaše mednožje , res ste uboge, to da ko sta bila še neporočen par in ste prbijale vsak dan ste seveda pozabile, v času ko sta bila še kao zaljubljena ste f*kale povsod in vsakič ko je partner zgolj nakazal , da bi ga malo namočil, v tistem času ste f*kale večkrat dnevno in to ne glede na kraj ali čas, v avtu, gozdu, stoje pred domačo hišo, ne glede kje ste bile ste mu dale, zakaj že, ja kot dokaz ljubezni, ko ga imam pa takoooooo raaadaaaaa bi mu ga tudi pred Namo potegnila sredi popoldneva samo da dokažem svojo ljubezen do mojega ljubega .
In danes, ko ga jebe, poročena sem, otroka mi je naredil, naj skrbi za družino, domov nosi denar, f*kala bom pa takrat, ko bom hotela, torej milostno mu dam 1X na 14 dni .
Ni čudno, da si moški poišče drugo .[/quote]

Ja točno tako razmišljajo…, najprej so moškega zavedle, ko so dobile kar so želele so pokazale svoj pravi frigidni obraz.
Ne razumem, da seks jemljejo kot nekaj groznega, obveznega, no seveda niso vse take.

zgrožena ne nakladaj ,
tvoje nakladanje in seveda večine tukaj gor je bolanooooooo, nenadoma so desci nenasitni ve pa nekaj mesecev po poroki ali po porodu vse po vrsti frigidne ,
a partner je nenadoma postal fukmašina in bi vsak dan mrcvaril vaše mednožje , res ste uboge, to da ko sta bila še neporočen par in ste prbijale vsak dan ste seveda pozabile, v času ko sta bila še kao zaljubljena ste f*kale povsod in vsakič ko je partner zgolj nakazal , da bi ga malo namočil, v tistem času ste f*kale večkrat dnevno in to ne glede na kraj ali čas, v avtu, gozdu, stoje pred domačo hišo, ne glede kje ste bile ste mu dale, zakaj že, ja kot dokaz ljubezni, ko ga imam pa takoooooo raaadaaaaa bi mu ga tudi pred Namo potegnila sredi popoldneva samo da dokažem svojo ljubezen do mojega ljubega .
In danes, ko ga jebe, poročena sem, otroka mi je naredil, naj skrbi za družino, domov nosi denar, f*kala bom pa takrat, ko bom hotela, torej milostno mu dam 1X na 14 dni .
Ni čudno, da si moški poišče drugo .[/quote]

Če mački na rep stopiš……..
Še ena prostitutka, ha ha ha!

zgrožena ne nakladaj ,
tvoje nakladanje in seveda večine tukaj gor je bolanooooooo, nenadoma so desci nenasitni ve pa nekaj mesecev po poroki ali po porodu vse po vrsti frigidne ,
a partner je nenadoma postal fukmašina in bi vsak dan mrcvaril vaše mednožje , res ste uboge, to da ko sta bila še neporočen par in ste prbijale vsak dan ste seveda pozabile, v času ko sta bila še kao zaljubljena ste f*kale povsod in vsakič ko je partner zgolj nakazal , da bi ga malo namočil, v tistem času ste f*kale večkrat dnevno in to ne glede na kraj ali čas, v avtu, gozdu, stoje pred domačo hišo, ne glede kje ste bile ste mu dale, zakaj že, ja kot dokaz ljubezni, ko ga imam pa takoooooo raaadaaaaa bi mu ga tudi pred Namo potegnila sredi popoldneva samo da dokažem svojo ljubezen do mojega ljubega .
In danes, ko ga jebe, poročena sem, otroka mi je naredil, naj skrbi za družino, domov nosi denar, f*kala bom pa takrat, ko bom hotela, torej milostno mu dam 1X na 14 dni .
Ni čudno, da si moški poišče drugo .[/quote]

Če mački na rep stopiš……..
Še ena prostitutka, ha ha ha![/quote]

Tako izjavo lahko poda samo zelo spolno zavrta ženska, morda celo frigidna. Avtorica prispevka ima povsem prav, verjetno je ženska v pravem pomenu besede.

zgrožena ne nakladaj ,
tvoje nakladanje in seveda večine tukaj gor je bolanooooooo, nenadoma so desci nenasitni ve pa nekaj mesecev po poroki ali po porodu vse po vrsti frigidne ,
a partner je nenadoma postal fukmašina in bi vsak dan mrcvaril vaše mednožje , res ste uboge, to da ko sta bila še neporočen par in ste prbijale vsak dan ste seveda pozabile, v času ko sta bila še kao zaljubljena ste f*kale povsod in vsakič ko je partner zgolj nakazal , da bi ga malo namočil, v tistem času ste f*kale večkrat dnevno in to ne glede na kraj ali čas, v avtu, gozdu, stoje pred domačo hišo, ne glede kje ste bile ste mu dale, zakaj že, ja kot dokaz ljubezni, ko ga imam pa takoooooo raaadaaaaa bi mu ga tudi pred Namo potegnila sredi popoldneva samo da dokažem svojo ljubezen do mojega ljubega .
In danes, ko ga jebe, poročena sem, otroka mi je naredil, naj skrbi za družino, domov nosi denar, f*kala bom pa takrat, ko bom hotela, torej milostno mu dam 1X na 14 dni .
Ni čudno, da si moški poišče drugo .[/quote]

Če mački na rep stopiš……..
Še ena prostitutka, ha ha ha![/quote]
Klasičen odgovor in nekam grenak hihot, a je dec šel drugam ti si jo pa sedaj sama drgneš, seveda ne prepogosto da ne ispadeš prostitutka 🙂

New Report

Close