Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dovolj seksa

dovolj seksa

uf, kakšne sem pa zdaj slišala!!???

ne morem verjet, kaj vse ste naklofale. od prostitutke dalje…pa posiljevanja!? Ni čudno, da je Slo v takem dr…. , če ste ljudje takšni. Nikjer nisem rekla, da se upiram, da me ‘posiljuje’ in da takoj greste v takšno skrajnost, ste res mal premaknjeni…jaz sem samo napisala, da nimam želje,,na začetku…zato ker mi ne da priložnosti, časa, da bi jo spet začutila…ker vsak dan začne z istim prigovarjanjem.
je pa res kar neverjetno, kako vse seksate samo kadar ve hočete, najbrž VSe doživite vedno orgazem vsakokrat!!!in podobno…

Hvala edino hmmm, ki razume in ni zmatran…

Se poslavljam od Mona, ker to res ni več normalno, kako ljudje grdo razmišljajo in gredo v skrajnosti… Uf, sem prav presenečena.pa da ste tako idealni tudi nisem vedela…

Če mački na rep stopiš……..
Še ena prostitutka, ha ha ha![/quote]

Tako izjavo lahko poda samo zelo spolno zavrta ženska, morda celo frigidna. Avtorica prispevka ima povsem prav, verjetno je ženska v pravem pomenu besede.[/quote]

Ha ha ha! Ne me smejat!
Spolno zavrta ali celo frigidna ženska ne bi nikoli podala take izjave. Spolno zavrti ženski je popolnoma vseeno za seks in da avtomatično možu na ljubo noge narazen za tistih par minut, pa naj opravi svoje. Vse, samo da ne bo šel k drugi.
Spolno prebujena ženska, ki uživa v spolnosti pa to počne z užitkom, ker in ko ji paše, ker želi v tem uživat, ne pa se prostituirat za ljubi mir.

Tako izjavo lahko poda samo zelo spolno zavrta ženska, morda celo frigidna. Avtorica prispevka ima povsem prav, verjetno je ženska v pravem pomenu besede.[/quote]

Ha ha ha! Ne me smejat!
Spolno zavrta ali celo frigidna ženska ne bi nikoli podala take izjave. Spolno zavrti ženski je popolnoma vseeno za seks in da avtomatično možu na ljubo noge narazen za tistih par minut, pa naj opravi svoje. Vse, samo da ne bo šel k drugi.
Spolno prebujena ženska, ki uživa v spolnosti pa to počne z užitkom, ker in ko ji paše, ker želi v tem uživat, ne pa se prostituirat za ljubi mir.[/quote]

Izjemno feministična in nerealna izjava.

Pa je res žalostno, da tako izobražena oseba, učiteljica, ne ve, kaj je to posilstvo.
A ti resno misliš, da je posilstvo samo, če se ženska upira, kriči, brca?

Ha ha ha! Ne me smejat!
Spolno zavrta ali celo frigidna ženska ne bi nikoli podala take izjave. Spolno zavrti ženski je popolnoma vseeno za seks in da avtomatično možu na ljubo noge narazen za tistih par minut, pa naj opravi svoje. Vse, samo da ne bo šel k drugi.
Spolno prebujena ženska, ki uživa v spolnosti pa to počne z užitkom, ker in ko ji paše, ker želi v tem uživat, ne pa se prostituirat za ljubi mir.[/quote]

Izjemno feministična in nerealna izjava.[/quote]

No, to verjetno trdiš, ker ne poznaš drugega in imaš najbrž doma eno tako zavrto žensko, ki ti da noge narazen samo da je mir, zraven ti pripravi celo predstavo, vredno Oskarja, ti pa misliš kako uživa in kako “prava ženska” je. Ona te ima pa poln kufer in se samo boji, da ne boš šel drugam iskat…
In, priporočam ti, da se malce izobraziš in poučiš o tem, kaj je feminizem, kaj pa enakopravnost. In kakšna je razlika. Ker tole pač ni tvoja močna točka.

Izjemno feministična in nerealna izjava.[/quote]

No, to verjetno trdiš, ker ne poznaš drugega in imaš najbrž doma eno tako zavrto žensko, ki ti da noge narazen samo da je mir, zraven ti pripravi celo predstavo, vredno Oskarja, ti pa misliš kako uživa in kako “prava ženska” je. Ona te ima pa poln kufer in se samo boji, da ne boš šel drugam iskat…
In, priporočam ti, da se malce izobraziš in poučiš o tem, kaj je feminizem, kaj pa enakopravnost. In kakšna je razlika. Ker tole pač ni tvoja močna točka.[/quote]

Lahko bi navedel, da si v resni zmoti vendar dvomim, da bi to doseglo kak namen zato nadaljnje razlage ne bo.

očitno je taka praksa kot pri avtorici, kar pogosta v slovenskih družinah…..s to razliko, da nekatere pač popustijo nagovarjanju moža, druge ga pustijo na suhem.

na splošno je videti, da ste ženske kar za kompromis, ki pa more biti po vaše…torej moški mora vedno ugotoviti kaj tisti moment ženski paše, ali pivce, ali samo poljubljanje ali sex, ali na počasi ali na hitro itd….poleg tega mora opraviti večino dela doma in v hiši, da bo dovolj zmatran, da ne bo mislil na fuk nonstop.

kaj pomeni težiti ženski za sex….to je odvisno od stanja ženske…..kobi sexala ji paše, sicer ji je zoprno, odvratno, jo odbija….halo….kako pa naj vem, kaj ti zdaj paše?
jaz sem moji že predlagal da naj si na čelo naflika listek, kaj rabi tisti moment, ker pač nisem superman, da bi bral njene misli in želje in ji poskušal ustreči.

postavi se vprašanje tudi kako naj zgleda ta pobuda za sex, da bo vse ok pri ženski…spet je vse odvisno od trenutnega razpoloženja in želja…spet bi moral biti superman.

sam prakticiram tako, da jo pustim pri miru, da ne bi slučajno po monu pisala kako ji težim, da bi jo najraje posilil itd… kakih 14 dni je vse ok….ona pije pivce, bere knjigo, gleda film….uav….niti vpraša se ne kako se jaz počutim. to ni pomembno. potem jo pa po dveh treh tednih počasi zaščemi pajčevina od spodaj….obrne ploščo in vsa slinasta bi sexala…..sorry, ma če me tri tedne nisi videla zraven sebe, me tudi zdaj ni treba…zmorem sam.
ko omeniš, da danes ti pa res ni, da te moti njeno nagovarjanje in slinjenje po tebi, da te to dobesedno odbija in dvraća od sexa, je pa hudič v strehi, kaKŠEN PRASEC SEM, DA SAMO NASE GLEDAM. ooo….kje so pa pretekli trije tedni?

in potem če hočeš obdržat zakon drugi ali tretji dan ko fehta, sexaš..malce se mora upajcat. in potem se mesec začne znova.
druga opcija je, da ne sexaš….ampak potem je zakona konec.

lahko to velja za vse..za večino pa kar..

Pa je res žalostno, da tako izobražena oseba, učiteljica, ne ve, kaj je to posilstvo.
A ti resno misliš, da je posilstvo samo, če se ženska upira, kriči, brca?[/quote]
za feministke je posilstvo že če jo preveč gledaš, kaj šele da bi jo gledal v rit ali ojoooj v joške , feministke ne dajo one vzamejo , na srečo je večina feminist obupnih za pogledat in nimajo težav s pretiranim seksom, če pa že seksajo potem najraje same s seboj pa še to bolj poredko, saj so zaradi prepogoste samopomoči pripravljene tožiti za posilstvo tudi samo sebe .

posilstvo….če na silo…..če pristaneš, ni posilstvo, pa tudi če ti ni všeč. toliko v vednost feministkam in drugim zagrenjenim in zategnjenim pajčevinarcam

SSKJ:
posiljevánje -a s (ȃ) glagolnik od posiljevati: posiljevanje mladoletnic / posiljevanje poslušalcev s ponavljanjem programa / posiljevanje zgodovinskih dejstev

posílstvo -a s (ȋ) 1. spolno občevanje z žensko proti njeni volji: posilstvo dekleta / tu se je včeraj zgodilo posilstvo 2. ekspr. dejanje, ki ni v skladu z bistvenimi značilnostmi česa: preprečiti intelektualno posilstvo / nočno delo je posilstvo nad naravo

Kaj te sploh drži v takem zakonu? Bo morda kakšna opazna razlika, če odkloniš tisti milostni seks 1x mesečno? Praviš, da bo potem konec zakona, se ti ne zdi, da ga je že davno konec? Škoda življenja za bivanje s tako osebo. Iz pisanja veje ogromno nezadovoljstva, negativizma in vse to je posledica takega odnosa. Veš, ni povsod tako, to ponavadi na plano spravljajo take ženske in to z namenom, da moškega prepričajo, da je povsod enako in ko moški to misel sprejme za svojo se ukloni in sprijazne, da žal tako je. Ne ni tako!


Odličen komentar :-))))) bolj res ne bi moglo biti !!!

Zakaj si sploh prišla kaj koga spraševati, če nočeš prav ničesar slišati? Si mislila, da se bodo oglasile samo ženske, ki so v taki situaciji kot ti in se jim prav tako ne ljubi ničesar spremeniti? všeč ti je bil samo odgovor ene take kot si ti in ki bo tudi še par let jamrala in trpela, potem pa bo zakon tako ali tako šel narazen.
Poznam ogromno, predvsem moških, ki bodo trdili, da je doma vse idealno, samo pri seksu ne štima. Še vedno se je izkazalo, da je bilo v resnici doma vse narobe, ampak oni so bili taki runkeljni, da drugega, kot lastnega tiča tožbe enostavno niso opazili.
torej še enkrat s tvojim zakonom je nekaj močno narobe, ne gre za to, da ni idealen in si na najboljši poti, da bo šlo vse do konca v franže.

bravo mehanik to si opisal super se popolnoma strinjam s tabo.

herod…ti si mlad in samski..
95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk je takih…..ujamejo te z goljufijo in prikazovanjem okoliščin, ki niso resnične.
par procentov žensk je nimf….te rabijo več….vse ostale redko…ene na par dni ene na par tednov.

pri moških jih je večina za sex pogosto, skoraj vsakodnevno….manjšina bolj redko.

kako se najdeš je odvisno tudi od sreče…

zakaj vztrajati? zakaj bi bil tak zakon mrtev? zakon ni mrtev…treba je gledat tudi na to, da sex ni vse…je veliko, vse pa tudi ne. Kaj misliš, bi bilo lepše in srečnejše življenje z eno nimfo, ki pa je glupa ko kura? sex je recimo pol ure, ura na dan….kaj pa ostalo?

logično je tudi posredi navezanost, navajenost na osebo, ujemanje na drugih področjih….pač moški sklene kompromis….manj sexa, kaj več na drugih področjih.

Ja točno tako. Vedno seksam le takrat, ko si to ŽELIVA OBA.
Nikoli nisem bila v takem razmerju, da bi se seksalo, čeprav si en ne bi želel.

Del tebe popolnoma razumem, seveda ni seks vse, vsekakor je pa veliko. Meni se to ne zdi kompromis temveč uklanjanje, slej ko prej poči, vsaj jaz mislim tako. Noben ekstrem ni dober, sem spada tudi nimfa, očitno je res najbolje biti samski in spoznavati naključne ženske, seksati in iti naprej.

Mehanik in somišljeniki, res ste ubogi.
Pravi moški nima takih problemov. Moj se nikoli ne pritožuje, enkrat da on pobudo, drugič jaz, ne štejeva kdaj jo kdo da. In nikoli ni tečnaril, še vedno je ugotovil kako in kaj. Stvari se začnejo s pogovorom, objemi, stiski in potem se vidi ali bo šlo še naprej ali ne.
In ja, če je partnerstvo ok, noben ne strada seksa. Kadarkoli sem bila v zvezi in mi ni bilo več do seksa, sem vedela, da nima smisla vztrajat. Da je s partnerstvom nekaj hudo narobe, če si ne želim njegovih dotikov.

Ja točno tako. Vedno seksam le takrat, ko si to ŽELIVA OBA.
Nikoli nisem bila v takem razmerju, da bi se seksalo, čeprav si en ne bi želel.

LAŽEŠ !!!!!!

Kotališ bučke , dokler sta še punca-fant torej frišna, se f*ka na 3 šihte , ko ga ujameš pa na 3 tedne .

daj za tistih par minut noge narazen in bo vedno mir pri hiši in greš nazaj za računalnik pit pir, sam ne vem kako lahko po piru drugi dan normalno funkcioniraš, glede na sex in pir in drugo zgoraj omenjeno moraš bit orgn zafrustrirana, pa morda se motim, ali pač tudi ne si učiteljica in ti priznam, da pri takšni ne bodo moji otroci.[/quote]

Če eno pivo spije zvečer to še ne pomeni da je pijanka in da ni sposobna otroke vzgajati in jih učit….hahaha kake maš ej! ti si pa brez napak in niti ene pive ne spiješ!!!

Kotališ bučke , dokler sta še punca-fant torej frišna, se f*ka na 3 šihte , ko ga ujameš pa na 3 tedne .[/quote]

In tudi če – pa kaj potem? Če obema paše na tri tedne?
Veš, človek se skozi različna življenjska obdobja spreminja, spreminjajo se njegove potrebe.
Tudi ti si kot otrok lahko vsak dan jedel čokolino, danes ti je pa mogoče enkrat na mesec dovolj.

Pa saj je brez veze – itak si en zatežen zafrustriran dedec, sebični razvajenec, ki vidi samo sebe in svojega tiča, užaljen, ker ima občutek da ga je njegova ujela, ogoljufala…

nakladanje zgrožene, ti si pa res ubog na umu. Pravi moški ne bo nikoli silil ženske v seks, če ona to noče. In ja pravi moški ne prosjači za seks in ja pravi moški si je sposobne dobiti žensko, ki bo rada seksala z njim.
Sicer pa nekaj ne razumem? V začetku praviš polno seksa, potem pa nič več? A te priklene nase, da ne moreš stran? Če ti ni z njo ok, greš pa k drugi, a ne? Sposobnemu moškemu pa res ni problem poiskat boljše ženske.
In ne nikoli nisem seksala z moškim pa meni ne bi bilo do seksa. Nisem bila nikoli tako neumna, da bi sploh imela kaj opravka z moškim, ki bi me silil v seks.

razmisli…. tebi ni čisto vse jasno…….koliko časa si v zakonu ali zvezi? 6 mesecev, 1 leto?

pisal sem o tem, da če meni gre za sexat in še vse drugo zraven, sem ob moji, cel dan, se ji posvečam itd…njej pa, ki ve, kaj si želim, čeprav nikoli ne rečem, da HOČEM SEX, pa ji recimo tisti dan ni, se ji zdi moje obnašanje fukfehtanje, ji je moteče, ji gre na živce itd.
tudi objem, stisk itd, je za nekoga fukfehtanje.

11 let.

New Report

Close