Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dr. Antoneta Živanović

Dr. Antoneta Živanović

Pozdravljeni.

 

Mama, ki je stara cez 60let je pacientka dr.Živanović. Vsakic, ko gre v ambulanto in iz nje je pod stresom. Grdo se obnasa do moje mame, povzdiguje glas, je arogantna nobenega obcutka do mame. Ker je mama ze cez 60 let seveda, da se zacnejo zdravstvene tezave kopiciti, ker ni pravocasno zdravila. Prejsnic je bila na pregledu v ambulanti in seveda je bila tako nesramna, da je mamo spravila v jok. Srce me je zabolelo saj to je moja mama, seveda bo imela kmalu opravke z menoj. Hocem pa slisati kako se do vas obnasa ce ste slucajno njeni pacienti? Naj omenim, da je cakalnica bila prazna.

hvala za pomoc.

Odgovor na objavo uporabnika
kraljica90, 02.03.2024 ob 21:54

Pozdravljeni.

 

Mama, ki je stara cez 60let je pacientka dr.Živanović. Vsakic, ko gre v ambulanto in iz nje je pod stresom. Grdo se obnasa do moje mame, povzdiguje glas, je arogantna nobenega obcutka do mame. Ker je mama ze cez 60 let seveda, da se zacnejo zdravstvene tezave kopiciti, ker ni pravocasno zdravila. Prejsnic je bila na pregledu v ambulanti in seveda je bila tako nesramna, da je mamo spravila v jok. Srce me je zabolelo saj to je moja mama, seveda bo imela kmalu opravke z menoj. Hocem pa slisati kako se do vas obnasa ce ste slucajno njeni pacienti? Naj omenim, da je cakalnica bila prazna.

hvala za pomoc.

Ti si se pa tole tako zmislila za bruhat. Tvoje pisanje je nestrpno, privoščljivo in prisilno. A to je blatenje zdravnice ker je na IĆ?

Kje ste to, v Cirkulanah? V Metliki ? Dajte malo manj pit alkota in kadit trave

Haha kaksne ima veze a je na IĆ ali na IČ? Saj sem sama na IĆ. Koga boli k…kaj je po narodnosti?! Kot drugo kako bi bilo tebi, da ti mama pove, da je jokala zaradi zdravnice? Vrjetno ti nebi bilo vseno. Ali pac. Izmisli si tisti, ki ne ve kaj bi s svojim zivljenjem vrjetno si glih ti taka oseba pa se strinjas s to zdravnico,ki se stresa na paciente!

Pa kaj k**** nas gnjaviš tu gor. Pejt do te kurčave zdravnice pa ji povej svoje, jebote!! V cem je problem?

Tega je po ordinacijah ogromno. Včasih tudi pacienti grejo čez rob. Zdravniki pa imajo zdaj sploh nadvlado nad ljudmi in zato takšna obnašanja. V takem kaosu kot je zdaj, nikdar ne bo reda.

Jebo te pa sej bom sla do nje😂Tebe noben ne gnjavi hvala bogu. Se te nebi hotla niti dotaknit. gnjavim tiste,ki so njeni pacienti njih iscem. Ne vem zakaj se morajo vedno eni te isti javljat pa morit nekoga,ki rabi pomoc. Preskoci me pa pejt drugam morit. Res se ti da.

In v katerem kraju ste to? Da ne boš mislila povsod je isto

Ja pol pa pejt do te zdravnice in razčisti z njo. Nas pa pusti pri miru.

Ma mater no! Kaj imam jst veze s tabo? Dj povej mi?! Dj ce rabis psihologa imam prijatelja, ki nudi pomoc psihicnih motenj.

dogaja se v Ljubljani. Sama imam osebno zdravnico, ki je vredna zlata tale je pa poden!

Kaj ti naj mi pomagamo tu gor, če ima tvoja mama slabo zdravnico???

Ne vem, kdo rabi psihologa……

Odgovor na objavo uporabnika
kraljica90, 02.03.2024 ob 23:18

Ma mater no! Kaj imam jst veze s tabo? Dj povej mi?! Dj ce rabis psihologa imam prijatelja, ki nudi pomoc psihicnih motenj.

dogaja se v Ljubljani. Sama imam osebno zdravnico, ki je vredna zlata tale je pa poden!

mislim da se bodo zdravniki težko prizemljili. Imajo moč

Je cel kup faktorjev da je tako kot je. Ni kontrole in pacientom več noben ne verjame.

Slučajno sem naletela na to razpravo in sem osupla nad nizkim nivojem in vulgarnostjo. Razumem, da je hčerki hudo, če mama prijoka iz ambulante, ampak pri teh zadevah sta vedno dve plati kovanca. Pacient, ki ima morda prevelika pričakovanja ali neko nerealno samodiagnozo, in zdravnik, ki ima svoj način komunikacije. Jaz sem z dr. Živanovic zelo zadovoljna. Je hitra, praktična, zastavlja pametna vprašanja, pregleda dokumentacijo, svetuje. Sem blizu 60 let in sem precej starejša od nje. Ne komplicira z napotnica mi, ni pa radodarna z bolniškimi.

New Report

Close