Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dr. Leon Meglič

dr. Leon Meglič

Punce a pozna katera dr. Leona Megliča? Sem napotena k njemu na ginekološko ambulanto pa malo sprašujem

kakšen je?

hvala

Nekoč je bil moj zdravnik, zdel se mi je zelo v redu. Zamenjala sem ga izključno zato, ker ko sem bila noseča, se mi ni dalo čakati na Leonišču in tam okoli iskati parking. Sreča je nanesla tako, da je bil glavni porodničar pri mojem prvem porodu, ker je bilo vse brez komplikacij, sta porod opravili babici. Je zelo nežen, prijazen in te pouči o zadevah, ki te zanimajo.

Srečno!

Nekoč je bil moj zdravnik, zdel se mi je zelo v redu. Zamenjala sem ga izključno zato, ker ko sem bila noseča, se mi ni dalo čakati na Leonišču in tam okoli iskati parking. Sreča je nanesla tako, da je bil glavni porodničar pri mojem prvem porodu, ker je bilo vse brez komplikacij, sta porod opravili babici. Je zelo nežen, prijazen in te pouči o zadevah, ki te zanimajo.

Srečno!

Nekoč je bil moj zdravnik, zdel se mi je zelo v redu. Zamenjala sem ga izključno zato, ker ko sem bila noseča, se mi ni dalo čakati na Leonišču in tam okoli iskati parking. Sreča je nanesla tako, da je bil glavni porodničar pri mojem prvem porodu, ker je bilo vse brez komplikacij, sta porod opravili babici. Je zelo nežen, prijazen in te pouči o zadevah, ki te zanimajo.

Srečno

Baje da kar v redu, ampak še boljši in odličen tudi kot porodničar je pa mag. Andrej Zore, dr. med.- k njemu sicer zelo težko prideš.

dr.meglič je moj osebni g in nimam nobene kritike o njem
ne o strokovnosti ,ne o prijaznosti
v dobrih rokah boš

Leon meglilc je odlicen za ginekoloske operacije, on ni porodnicar

Seveda je porodničar in tudi dežura v LJ porodnišnici.

Jaz sem dvakrat rodila v njegovi druzbi, obakrat super, no prvic se je malo zapletno, ker ni sla posteljca sama ven, pa je tudi to super porihtal. Tako da – super strokoven in se zelo prijazen.

Tudi sama sem bila pri dr. Meglicu in lahko le pohvalim, izredno strokoven, prijazen in tudi zabaven, ko te zeli odvrniti od bolečine!

Jaz imam z dr. Leonom Megličem zelo slabo izkusnjo.
Pred 14 dnevi sem bila na posegu v UKC, kjer me je pred operacijo pregledal on.
Katastrofa! Ko mi je vstavljal kljun za pregled, meje 3x prescipnil. In to do krvi. Krvavela sem potem se par dni. In ne samo malo 🙁
Milim, da se to ne bi smelo zgodini niti 1x, kaj sele 3x.
Niti se mi ni predstavil ob mojem vstopu v ordinacijo, niti se mi ni opravicil za storjeno napako.
Totalno neprofesionalno, neodgovorno, neclovesko.

Tega pregleda zagotovo ne bom nikoli pozabila.

Definitivno NE PRIPOROCAM!

DJ NO KAKO LAHKO TAKO PISES O DR.MEGLICU JE TAPRAV ZDRAVNIK,CE BI BILI VSI TAKI KOT ON BI BIL SVET LEPSI.TAKO DA PROSIM…..CE SI OBCUTLJIVA NEPOMENI DA JE ZATO KRIV DR.MEGLIC

Draga Samanta
Kdo je pa kriv, ce jo je on pregledu, 3 krat poskodoval, najbrz sama ker je obcutljiva ? No sej ni cudno, da je zdravstvo cisto v p…., ce imamo take selabajzarje za strokovnjake!!!!!! Nisem pa slisala tudi jaz nic pozitivnega o njem , pa se sama nisem bila zadovoljna. Ne vem , kako lahko taka oseba vodi oddeek ????

Punce, zdej ste me cist zmedle. Jaz moram k njemu na lasersko operacijo mehurja, zdej pojma nimam kaj naj naredim. Ene hvalite, ene pa ne. Kaj naj naredim?

New Report

Close