Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dr. Urh Matija ali je vredu, pa ima še prosto mesto?

Dr. Urh Matija ali je vredu, pa ima še prosto mesto?

Živjo.

Vse pacientke dr. Urha. Ali ste zasledile, da je dolgotrajno odsoten? Ima mogoče katero informacijo, če bodo v Škofji Loki zrihtali kakšnega nadomestnega ginekologa?

Odgovor na objavo uporabnika
Gerberaa, 13.12.2010 ob 19:48

Vse v naslovu.
Hvala.

Moja izkušnja izpred let .

Bil je prijazen zdravnik, vendar sem bila popolnoma razočarana nad celotnim pred in po operativnim  postopkom, in površnim  odnosom ,ter  neseznanitve  s tem , da bom poskusni zajec zdravniku, ki  sem ga prvič videla na operacijski mizi in se je pod njegovim vodstvom , na mojem telesu učil.

Neuspešna operacija, katere posledice še vedno čutim in na katero nebi pristala ,če bi bila pravilno informirana.

Je pa res, da se človek z leti uči na svojih napakah.

 

 

Jaz bom pa tkole rekla: zamenjala sem 3 ginekologinje in nobena se ni hotela ukvarjat z mojimi nerednimi cikli. Potem sem se prepisala k njemu. Vedno me je poslal na vse preglede, ugotovil je, da imam PCOs. S partnerjem sva se kar dolgo trudila za otročka, z njegovo pomočjo nama je takoj uspelo. Vedno mi je vsako stvar lepo razložil in si vzel čas za pogovor. Ker imam težave s povišanim krvnim tlakom in nikoli nisem hotela jemati zdravil, me je postavil na realna tla in me prepričal, da sem pričela s terapijo. Na začetku nosečnosti mi je napovedal prezgodnji porod (kar se je potem dejansko zgodilo), uredil mi je prijetno bivanje v porodnišnici (1 mesec), me tudi obiskal, … Ne vem, jaz načeloma nad njim nimam pripomb, je pa res, da je malo raztresen. Je pa trenutno odsoten in ne vem koliko časa še bo… Upam, da se vrne, ker ne vem če bi se lahko odločila za koga drugega.

Kar se mene tiče naj se začne s čim drugim ukvarjati ,želim si,da pride drugi zdravnik namesto njega.Tudi mene je operiral,še danes imam težave.Moti me ,da vse ve,le on ima prav,bog nedaj omenit drugo mnenje ,preveč uzvisen.Ce bi bil strokovan koliko misli da je nekak bi mu vse odpustila.Upam, da pride drugi zdravnik.

Tudi mene je operiral pred dvema letoma,nisem bila seznanjena z vsem moznostmi,pac naredil je po svoje i zagotavljal ,da je to edina resitev.Seveda sledilo je razocarenje po operaciji ,ko izveš da je obstajala lazja pot.Žal.

Ali se doktor Urh spozna na endometriozo.Ali je tukaj pacientka,ki joj je operiral laparaskopski endo.

New Report

Close