Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dr. Zoran Vodopivec psihiater

Dr. Zoran Vodopivec psihiater

Iščem psihiatra v Kopru. Pozna kdo dr. Vodopivca Zorana in je morda njegov pacient? Se da z njim pogovoriti? Je res on v Komisiji ZZZS?

Dr. Vodopivec je zelo prijeten in prijazen clovek, z njim se vsekakor da pogovoriti.
Za komisijo pa ne vem.

Super je, pogovorljiv in človeški, pa še strokoven. Drugače pa – ni fini po MONU opletati z imeni.

Super je, pogovorljiv in človeški, pa še strokoven. Drugače pa – ni fino po Monu opelati z imeni.

Super je, pogovorljiv in človeški, pa še strokoven. Drugače pa ni fino po MONu opletati z imeni.

samo pohvalim ga lahko.

Mene je spravil ven iz velikega psiho zosa 😉

Jaz sem njegova pacientka.Z njim se da zelo dobro pogovorit nevem pa če je v komisiji.je zelo v redu zdravnik.

Me zanima, ali je on starejši možakar. Hvala

Dr. Vodopivec je  starejßi gospod že v pokoju in ne dela več.

Bil  je dober psihiater.

Močno odsvetujem, oz priporočam da ste pri stiku z njim pazljivi. prva stvar ki je prijateljici rekel je naj sname masko da vidi kak zgleda(bila je corona, on je mel masko gor), med uro bulil v njo in ko je povedala dilemo da je fant na drugem koncu države, je rekel da če bi jo za res mel rad bi pustil službo in se preselil v koper kjer je ona študirala, tudi pripomnil da je lepa in da si naj tu fanta najde, da naj zapusti družino(tudi del družine ki jo ima rad in obratno)

Zdi se mi pomembno da se pove ta zgodba ceprav je subjektivna izkušnja in je samo ena stran kovanca, vendar ji je izkušnja z njim zagrenila se obrniti na (še posebaj moško)profesionalno psihološko pomoč.

Zdaj sem opazil da tudi več ne obratuje, me zanima če je bilo več, ali kakšen hujši primer zaradi katerega je prenehal obratovati.

Źal moram napisati da je komentar dakleta ki je bil na pogovoru pri dr.Vodopivcu,nespoštljivo predrzen.

Dr.Vodopivec je psihiater z veliko empatije,veliko izkušnjami,vsedkar se to odraźa pri delu s pacjenti.

V decembru 2023 se je upokojil.

 

 

Ne

 

 

 

New Report

Close