Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Draga TinkaraC… :)

Draga TinkaraC… :)

Šele doma sta mi punci pokazali darilno vrečko….. ufa, ste se pa potrudili danes :))

Zares najlepša hvala za barvice, didaktično igračko, zvezek … itak je bila najpomembnejša frutabela ;))))))))

aja, pa pravljica je bila mega in ti si ena krasna pripovedovalka zgodb :)))))))))))))

se poplnoma strinjam s Hop Cefizelj…res ste se potrudili…

ojla :))) pridi na klepet….

Tudi jaz se pridružujem zahvali.

Hojla!

Včeraj je bilo super…

Tinkara – res najlepša hvala za prijeten večer!

Darilo pa sploh – voščenke so že takoj po prihodu domov zaplesale po papirju…
Zahvala in priznanje celotni ekipi PD – ste res fajn punce, da se takole potrudite.

Kaja – tebi pa najlepša hvala za enkratna vabila – upam, da mi posreduješ mail, o katerem sva se pogovarjali…

Lep dan,
Katja

Uživajte :)))
TIsta igračka pa je krasna stvarca – se naredi s temi perlicami na podlago sliko, potem pa se jo preko papirja polika (perlice se nekoliko stopijo in sprijemo, to veš, ko se barve perlic jasno pokažejo skozi papir, takrat je zadeva narejena), odstraniš papir in ko se zadeva ohladi, daš dol s podlage in imaš – novoletne okraske, obesek za na vrvico itd. Poskusite – opozarjam le, da je zadeva zasvojljiva (uf, je to slovenska beseda :), ne moreš nehat, ko začneš, mi smo že nabavili ta veliko porcijo za doma :)))))
T.

Tinkara, tale, da ti pravljice ne gredo je bila privlečena za nos 🙂 Pravljice tako lepo pripoveduješ, da bi bila lahko kar pravljičarka!! Še mene je čisto potegnilo v pravljični svet.

Zvezdolinki sta uživali. Zelo sta bili veseli darilnih presenečenj. Krasne barvice in voščenke, ki včeraj sicer niso prišle na vrsto, bodo pa zagotovo kmalu. Tista ‘ala žebljički’ je tako luštna zadeva. Mi izdaš, kje se jo dobi? Ker so koščki tako drobni, so krasni za razvijanje fine motorike. Tako sta bili navdušeni nad tem, da sta čisto notri padli 🙂 Sta rekli, da mi pa že ne bomo likali, ker je tako fletno sestavljat. Če nabavimo tisto ta veliko škatlo, bi pa mogoče privolile tudi v likanje izdelkov 🙂
Čisto mimogrede – taki izdelki so lahko krasno darilce za babice, vzgojiteljice in ostale!

Hvala Tinkari in ostali ekipi OiD! Super ste! Navdušenje in presenečenje je bilo ogromno!
Zahvala tudi Kaji, med.over.netu in Dedku Mrazu za krasna vabilca. Celo pot do doma smo se topili ob branju, ki se je vedno znova končalo na začetku vedno v drugem tonu 🙂 Znam že skoraj na pamet :)))))

Lep vikeend, zlati ste vsi!
Z.

p.s.: Tinkara, moji mali nikakor ni bilo jasno, kako ima lahko tista teta službo tam, če je toliko otrok? Ko sem jo vprašala, kako ima njena tovarišica Branka lahko službo v vrtcu, kjer je še več otrok, sem dobila odgovor, da to ni isto?! Ja, mami no… 🙂
In ko sta šla s tatijem po stopničkah na WC jo je čisto zmedlo, ker poleg nimate banje :))))))))))))))))) Kje je našla banjo? Nimam pojma hehe

Oj Tinč predobro vem o kakšni stvarci govoriš … ha, ha … pri nas je na ta račun nastala cela skupinica metuljev, pa srčkov, pa rožic … čudovito je … sem pa iskala novoletne motive pa jih še nisem odkrila … ti si imela novoletne motivčke? Lahko so krasni okraski za smrekico …

Cmok od Pujeka

Tudi jaz bi se zahvalil.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Žal mi je, da včeraj nismo mogli biti zraven.
Sinku se je en izpuščaj na rokici grdo vnel, pa smo morali do pediatrinje.

Pujek, ni bilo novoletnih motivov, zato pa sem dobila eno knjigico različnih motivov, morda tam notri najdem tudi novoletne. Ti fotokopiram in pošljem, prav?

Zvezdica, hvala za hvalo … edino, kar pa se danes posipam s pepelom in mi je nekoliko žal, pa je, da se nisem dovolj ukvarjala s svojim otrokom. Ne gre vse, se mi zdi, da bom kdaj pa kdaj morala prepustiti krmilo komu drugemu, da moje detece ne bo potem tako zgubljeno 🙁 No, bom naslednjič, ker bo predstava in bom lahko tudi sama not padla :))))
Ampak me je pa presenetil – najprej mi ni hotel dati moje rožice za okoli vratu, potem si je pa triremo zaželel (prevod – grška bojna ladja 🙂 Mi lahko prosim kdo pove, al to kje prodajajo ?????

Lep vikend
T.

zadeve uvaža firma apollo (www.apollo.si, glej izdelki Hama), kje pa jih prodajajo, pa ne vem natančno, morda Ariel al pa Baby center?
T.

Imajo jih v Mullerju.Jaz sem jih tam kupila pred pol leta, upam, da imajo še.

Mavrični vitez, si bil tam? Izdaš vsaj svojo pozicijo?
T.

Žal nisem bil tam.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Škoda, dušo, ki pije pesmi, kot je tvoja, bi z veseljem pozdravila.
Naj ti bo lepo
T.

Ali sem te srečala včeraj
in boš do jutri?

Sem te srečala ob rojstvu
in boš do smrti?

Ker tega ne vem
ne morem storiti ničesar –
– ne začetka ne
konca.

(Vanja Sterle)

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

… in s solznimi očmi odhajam na knjižni sejem ….

hvala
T.

Tinkara, za triremo poglejta v kakšni trgovini z modelčki. V stari Ljubljani vem, da je bila trgovinica za modelarje (nasproti cerkve na Gornjem trgu – med mesnico Jata in cvetličarno), kjer so imeli ogromno ladij, letal in ostalih modelov za sestavljanje. Tam so bili vedno dobro založeni, ne vem pa, če je trgovinica še tam… V podobnih trgovinah bosta gotovo bosta našla tudi vajino ladjo, pri sestavi pa bo pomagal očka.

Sicer pa samo ideja, če ne bo sreče – glede na to, da ste s Hamo že založeni – morda lahko triremo naredi mali sam z vajino pomočjo seveda :)))

In še informacija o HAMA perlicah, če zanima še koga, dobiti jih je možno v trgovinah:
* INTERSPAR imajo kompletno ponudbo njihovih izdelkov,
* ARIEL imajo trenutno v akciji 3 izdelke (komplet gradbenih vozil, kmetijo in snežake),
* TUŠ imajo trenutno v akciji 2 različna izdelka (malo manjša seta živali – muce….)
Cene omenjenih izdelkov:
Ostali seti (žal brez cene):

Naš Božiček že ve, kam bo šel v nakup :)))
Lep pozdrav v vašo vilo Špranjico (glej, da se boš danes odkupila malemu za čas, ki si ga preživela z nami:),
Z.

sem včeri probala pa mi ni ratal…bom še enkrat..

New Report

Close