Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drage žene, matere predvsem pa ženske…

Drage žene, matere predvsem pa ženske…

Hah, Jani !
Tole pa pridi i vidi !!

Prihajam da vidim :)))

Zajček, verjamem da te pesek čisto zastopi… da na tako soboto pa ne more biti on prioriteta…. Mogoče mu pa celo paše… da je lahko doma…..

Janijev pesek je tud kar doma… še spi :)))

A potem jaz zdejle čist zastonj stojim v vrsti? Al bo že kej… al nau čisto n’č?

Jani tud misli, da konjskih ni treba danes :))))

No, zdaj pa jaz čakam :))))))))))))))

Ma viš kaku so rjekle… ma ni važno kaj samo da bode…. :))))))

Bruc’ se mi zdi, da si povabljen… ajd ti kar uleti… sej veš… ena roka več…. ku je treba :)))) …..

He, ja, izgleda, da res danes ne bo šel ven…
ha, ha, jani, ampak zjutraj, pa sem res imela namen, da ga peljem ven, res…rdko se zgodi, da ga ne.
No, tole resnično izzveni kot opravičevanje, samo kaj čem , prišlo je tako, bilo je lepo…….eh, bo šel pa zvečer…..

alora, pridem v’č k’sno :))))

Nima veze, Jni.
Samo, da prideš.
Jaz tako ali tako vedno le samo čakam………..

Zajček, še zmeri maš možnost, da pelješ peseka zvečer ven…. dvakrat :))))))

Jani

yeess!
Ej, a hočeš, povej, da te presenetim, haha, ring

dobrodošel :)))))

yap, hahahhahah welcome, ja, hahhahaha….

O hvala… zdej pa mam dela :)))))

Jani

a bo potem to sploh presenečenje :))))))))

Jani pleše ringa raja :))))

hehehehehe … ti ti Jani … kakšen del maš zdej ????? sej z Zajčkom še zmeri čakava veš 🙂

….. ti še kakšno pesmico zapojeva … moguče kakšna glasbena želja ????

.. ker špinela danes pa ne bo :)))))))))))))))))))))))))

Ha, ja ha, ha špinela že ne….špnela…..no, Janči povej želje svojima dohtarcema. Bog ve, kdaj boš imel še tako šanso ???

ane .. ker dohtar te pa dons še prek vrste spusti .. in sprašuje po tvojih željah :))

madonca Jani … če ne izkoristiš zdele.. ampak ZDELE .. tele prilike … čist vprašanje kdaj se ti spet ponudi ………………………………….. hehehehehe

He, he, he, ja, kaj si pa misli fant nerodni, da bo kar takole z nama opravil ??

Kolk časa bom pa še čakal, da me bosta sprejeli… kakšne so pa želje…. hmmmmmmmm…. moram še preštudirat :)))

Jani…. :)))))))))))))))))))))

Glede na to, da svojim dohtarjem moraš zaupati… vama jest popolnoma zaupam, zato se vama… prepustim….. Ajd, zdej pa da vidmo

Jani je zdej na….

… na ????

J, Jani, na……….no…….

Moje želje zdejle… ja ena orenk kopel z mehurčki, potem sproščujoča masaža, potem en koktejl… pa skupinsko kopanje… sam ne v jakuzijo… to je za …. :))))))) v glavnem…. neki želja sem naštel :)))) zdej pa … hojla 🙂

Zdej Jani spet čaka.. na mehurčke :)))

New Report

Close