Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu dragi moji…

dragi moji…

Ja, pa saj ti veeeeedddddnnnooooo govorim kako zelo si mi pri srcu. Slabo slišiš, ne de, ljubi moj princ? Le kje naj bi našla take lepe besede, ki mi jih namenjajo tvoja usta, tvoj jeziček???? Kdo drug me tako razveseljuje, kot me ti? Nihče, srček. Le ti. In to dobro veš.

No, jasno da te moram, ker si tako srčkana! Pa tako lepo ti z lulijem v luliko: saj veš: not pa ven, pa not….ne?

Pa bi enkrat mal povedal, kaj je bilo s tvojo zvestobo?
Praviš, da človek nikoli ne ve….to je res, ja. A vseeno se mi zdi, da si precej mlad, nimaš družine….kar je velik del skupnega življenja s partnerjem, če se za otroke odločiš, seveda. In veliko stvari je, ki povezuje in nekako tudi določa ritem skupnega življenja….prilike za varanje so lahko tudi stvar prostega časa in to velja v vsakodnevnem življenju po moje tudi….če me razumeš. Ni časa. Če pa hvala k. še volje ni po varanju….pa juhej, le tako naprej, ha ha!

Aja, Lunco pogrešaš, ja bolj naglas povej, ne de, da te sliš!!

A lepo te prosim, ne reci, da sva se midva pa duhovno….bi mi ustrezalo kaj bolj konkretnega, npr, da bi vsaj vedela kakšne barve oči imaš….ha ha.

pomlad………………………kot vse, se je že začelo;)

Nč posebnega, zelenorjave.

a tebe razganja?

Mojo backo kopiraš spet! Tudi ona ima prekrasne rjavozelene, menda

Ja sva čist za skupaj;-)))

Heep napisal:

> Ja sva čist za skupaj;-)))

Heep, a mislil KIR-a spet?
Oh, ja, kaj naj. Pa tako podobne barve učkov imava, res.

Ja saj bo verjetno še najboljš, da se preusmerim k homičem, očitno je vse bolj preprosto, pri ženskah itak nimam sreče;-))))

Najboljš da res prestopiš k homičem, vsaj ne boš hodil v zelje, hahaha

Ja, a veš kolk zakonov bo ohranjenih zarad tega;-))) Upam, da dobim še kakšno nagrado.

a tebe ne??

Heep napisal:

> Ja saj bo verjetno še najboljš, da se preusmerim k homičem, očitno je vse bolj preprosto, pri ženskah itak nimam sreče;-))))

Heep, lepo te prosim, no!!!

Ne pisat takih tlele gor. Ne vem, če je zdajle zate forum tisti, ki ti bo pomagal….kar hudo mi je zate. Pa čisto zares ne vem, kako naj ti človek pomaga. Prebolet boš moral, to je res. Mogoče bi pa vsaj mal povedal, napisal, kaj je bilo tisto, kar vaju je spravilo narazen?
Verjetno ne boš….. se mi zdi, da nočeš pisat o sebi….pa vseeno, daj!

Potrebuješ topel objem, poljub na čelo, božanje po laskih….

ps: čeprav tvoje mnenje o backi ni najbolje, pa ti vseeno povem, da hudobna nisem. Mimogrede.

Jaz bi mu pa predlagal, da si najde eno in jo poštenoooo nategne! Sprazni naj se, to garant pomaga!

Ja kaj, nisem bil dovolj pozoren do nje, premalo sem ji pomagal, če sem se sprdil sem bil svinja;-), premalokrat sem ji skuhal kavo in podobno, ni se štekala s taščo, preveč sem ji solil pamet, moje razmišljanje je bilo otročje, itd.itd., in seveda je na koncu prišel mladenič, ki je bil popolnoma drugačen; posvečal ji je neznansko pozornosti, pripravil ji je zajtrk (jst ga ji seveda nisem nikoli???), pozorno jo je poslušal in razumel njene težave, standardno. No ja, želim jima uspešno zvezo, čeprav, ker mi ni ravno vseeno po 8 letih, sem se malo pozanimal o tem popolnežu, pa sem prišel do spoznanja, da je tudi on čist navadna persona z vsemi dobrimi in slabimi lastnosti. Normalno, da je na začetku vse super, upam, da bo tudi kasneje tako zadovoljna.

Ja to sem že storil 2x, pa pomaga samo kratkoročno, na žalost nisem tak tip kot ti KIR, pa bi rad bil brez hecov, ne vem kaj se moram tolk sekirat.

Heep, ne želi si biti v moji koži! Poglej koliko dela bi imel in koliko pizdic bi moral pošlihtat, hahaha

Vse to je vprašanje zakaj si je izbrala drugega. Po moje je vmes sex. Morda jo je on veliko bolje zadovoljil, lahko ima on 19 cm dolgega, ti le 16? Mislim, da je bila vsa stvar v sexu, sicer bi ti te zadeve veliko bolje razložile ženske. Moja backa zelo lepo zna npr. Vpraš, pa boš videl, da marsikaj vem

Vse je mogoče, ampak kar se tiče dolžine, si mal falil, ne vem sicer kolk je njegov dolg, za mojga si uganil, ampak ni 16;-)

Heep napisal:

> Ja kaj, nisem bil dovolj pozoren do nje, premalo sem ji pomagal, če sem se sprdil sem bil svinja;-), premalokrat sem ji skuhal kavo in podobno, ni se štekala s taščo, preveč sem ji solil pamet, moje razmišljanje je bilo otročje, itd.itd.,

Uf, standardno praviš ti temu? Hm, ne vem. Ja, dooooolllllgooooo sta bila skupaj. Pa ni bilo več tako kot na začetku…pa saj to je jasno, valda to veš, da tako je.
Ko tole preberem mi zvenijo tvoje besede kot neki izgovori (za nekaj kar ni več?bilo?)….ja, pa seveda nihče ni popoln, pa jasno, da bi meni moj mož lahko kdaj kavo skuhal (pa kaj, če pričakuje, da mu jo bom vedno jaz, ha ha?), pa še kaj drugega pomagal…..velja tudi obratno. Na kratko bi rekla le, da si pomagava do mere najinih karakterjev, se nahruliva, če se ne strinjava, a skupej stopiva proti drugim (še proti otrokom, da taščic ne omenjam, ha ha), v glavnem drživa skupej. In še nekaj. Nikoli se ne žaliva vpričo drugih ali pa, da bi šla jaz potarnat za karkoli čez moža komu drugemu. To se mi zdi sranje!

…….seveda je na koncu prišel mladenič, ki je bil popolnoma drugačen; posvečal ji je neznansko pozornosti, pripravil ji je zajtrk (jst ga ji seveda nisem nikoli???), pozorno jo je poslušal in razumel njene težave, standardno.

Dragi Heep, a ti pa mene ne bi crkljal, ko bi se spoznavala? Mi ne bi prinesel sveže žemljice po čudoviti noči, ko bi prvič odkrila kako čudovito dišijo tvoji izločki na meni??? Reci!

…………….No ja, želim jima uspešno zvezo, čeprav, ker mi ni ravno vseeno po 8 letih, sem se malo pozanimal o tem popolnežu, pa sem prišel do spoznanja, da je tudi on čist navadna persona z vsemi dobrimi in slabimi
> lastnosti.

V k. ga pošlji!!!!!!!! Na glas!!!! Jebeš tipa (pa briga te kakšen je….oba s tvojo žensko rabita čas, da sprejmeta novosti), ki ti je prevzel žensko!!

………….Normalno, da je na začetku vse super, upam, da bo tudi kasneje tako zadovoljna.

Še nekej. Verjamem, da ljubezen je slepa, verjamem pa tud, da je lahko še hujša navada. Pa pomisli, kaj vse te je na njej motilo? Mogoče kot prvo to, da te ni ljubila takega kot si????? In prav gotovo nekje ena je, ki te bo. Ljubila z vsemi tvojimi lastnostmi…pa bla bla….
pa še čas boš imel za premislek, kaj bi lahko v nekem trenutku že zdavnaj v preteklosti storil – pa nisi.

Zelo korektno, kar si napisala, še posebej mi je všeč, da se ne žalita v pričo drugih in da ne kvantata problemčkov okrog, to je fuuuul pomembno, če seveda niso kritični problemi (pretepanje,…).
Ja saj bo že kako, sam včasih bi res rad bil kot KIR (če res tak flegmatik tud v resnici;-)), pismo kake glupe gene sta mi starša pustila (malo za hec, malo zares)

Mater! Nisem rekel kdo najbolje zna? Moja zlata princeska s srebrnimi joškicami, zlato ritko in diamantno pizdico! Upam, da ti bo pošteno odleglo in jo boš komot pozabil, meni si pa dolžan pivo, saj sem jaz backo naprosil, da ti olajša srce in dušo!
Sedaj pa kar korajžno v borbo in pof…. vse kar leze in gre, edino kar zbeži na streho ali drevo! hahaha

Še nekaj vprašanj zate, Heep:

1. Kaj mislil “pretepanje”??? Ma me je kar streslo, ko sem prebrala. Kdo koga?? Niti psa še nisem udarila, naj me vrag!!!

2. Si res toliko star, kot praviš, 31? ps: če si….j. ta stare!!

3. Sem prav prebrala dolžino v cm??? Uf, krasno!

4. Praviš že f., da bi se malo zamotil….pa nič od tega? Bi rekla, da si čustvene narave in za dober sproščen sex potrebuješ privlačnost, naklonjenost, kanček (vsaj) zagledanosti, ….kako čudovit moški si!! To sploh veš?

5. Moj KIR bi rad vsako….ve pa tudi, da tista, ki bi mu dala iz zgoraj naštetih razlogov (vsaj teh!), bi ga potešila, zadovoljila in ga rajcala naprej….npr.: njegova žena. Recimo.
ps: je pa možno, da rajca le vedno nekaj novega…..kje je flegmatizem potem?

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
povej kje te razganja da te pridem gledat:)

New Report

Close