Najdi forum

droge / izpit

lp

Mene so 2 tedna nazaj dobili na ” drogah ” hitri test je pokazal pozitivno na thc in kokain . Ker sem vedel da zadnjih 12ur nisem nic uzel sem se strinjal z testom na urgenci in odzemom krvi in urina … na licu mesta sem zacasno izgubil izpit …

Uceraj sem dobil posto iz sodisca , da se moj primer zapre in prekine ( brez kazni ) , da se zacasno odvzeti izpit lahko pride iskat … da pac ni pravne podlage vec …

okej … zanima me kaj sedaj ?

je stvar zakljucena ali me se kaj caka ?

sodelavec je imel isti primer , use isto , ampak je kak mesec po pismu iz sodisca dobil posto iz obcine da mora njim dokazati da ni na drogah in je vec kot 2 3 mesce se cmaru po zdravniskih psihologih psihiatrih in hodil 1 mesec se testirat na urin in take bedarije … ali tudi mene to caka in zakaj ? ce je sodisce odlocilo da imam jaz prav in se postopek ustavi , kaj ima obcina in policija se zraven pri izpitu ?

p.s. sodelavec je dobil obrazlozitev pri pismu iz sodisca , v krvi ni bilo drog v urinu pa neaktiven thc …
jaz nisem dobil nubene razlozitve …

Pozdravljeni, najprej pojdite na izpit, nato počakajte na izvide. Glede na to kakšni bodo lahko naprej odgovorim. Težko komentiram primer sodelavca, ker ne vem kaj so na UE zahtevali, da mora dodkazati oz. kaj so sploh zahtevali od njega in na podlagi česa. Predvidevam, da so bili njegovi testi pozitvini in je zato moral dokazovati ne uživanje drog, ni pa nujno. Lp

****************************************** Luka V. Rupnik, vodja šole vožnje AMTK Litostrojska cesta 40a, Ljubljana 040/310-140, 01/518 13 56 http://www.prvaavtosola.si, [email protected]

Pozdravljeni, boste videli kaj bo in se potem rešuje zadeva. Trenutno se lahko vozite in predlagam Vam, da čim prej prenehate z uživanjem prepovedanih drog za primer, če vas pošljejo na teste. Lp

****************************************** Luka V. Rupnik, vodja šole vožnje AMTK Litostrojska cesta 40a, Ljubljana 040/310-140, 01/518 13 56 http://www.prvaavtosola.si, [email protected]

New Report

Close