Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek drogeriemarkt

drogeriemarkt

Ne, ne bodo.

Pogruntali bodo le, če boste nehali nabavljati pri njih. Od kartic samih nimajo oni nič.
[/quote]

Tako je – od samih kartic imajo oni samo benefit – spremljajo vaše nakupe, vse; točno vedo, kakšen s vaše nakuovalne navade . Bistvo kartic za njih je, kaj vam morajo pospeševat kot artikle, ki ne gredo dobro v prodajo, kaj gr dobro v prodajo in predvsem kje so oni v primerjavi s konkureno – dva koraka za njimi ali samo enega. S temi novimi zadevami so brcnili v temo:so tri korake za konkurenoco v Sloveniji.

Mislim, da je zadeva zrela za prijavo na tržno inšpekcijo … ali pa vsaj za Zvezo potrošnikov. Če je kdo od vas član, naj jih opozori na to, da smo očitno tisti z ogromno sreče obvestila dobili cele 4 dni prej, kot so ukinili stare kartice, kar je po mojem mnenju popolnoma nesprejemljivo. Nekateri jih pa sploh niso dobili. Prenos točk je sicer mogoč, vendar glede na to, da jih je mogoče izkoristiti šele proti koncu leta, je to za potrošnike neprimerno manj ugodno oziroma da ne rečem, da spominja vsaj na izigravanje, če ne na namerno okoriščenje – prodajalke niso kupcev opozorile niti zadnji teden, ko so sigurno že vedele, da se sistem točk drastično spreminja! Predvidevam, da so imele taka navodila.

Tudi jaz sem pomislila na tržno inšpekcijo. Kajti kupci smo ugoljufani za njihove obljube. Ko smo pridivali točke nas ni nihče opozoril, da lahko čez noč ostanemo brez popustov, ki so nam bili obljubljeni na osnovi točk oz. preteklih nakupov. Sma sem v roku zadnjih 14 dni opravila vsaj 3 nakupe v DM, a me nobena trgovka ni opozorila, da naj vnovčim točke. Pa so vse vedele, kaj se obeta.

Ne, sploh ni res. Dokler ne prebers vsega se ne oglasaj za brezveze. Tock se nabirajo nenormalno hitro,. Danes sem za moj nakup ki je znasal okoli!50€ prejela 1462 tock!! Ker so veckratne tocke na sortimente in izdelke. To je prihranjenih 14€ tako da ne bodite prevec pametni preden sploh veste kaj o tem, lp

Prejšnji teden sem bila in kupila tisto, kar vedno kupujem, za kar sem dobil točno toliko točk, kolikor sem zapravila. Za 50 evrov nakupa nisi mogla prejeti toliko točk, ker je 50 krat 25 – torej če kupila izključno izdelke, za katere ta mesec veljajo 25-kratne točke, bi jih dobila 1250.

Gledala sem, kaj imajo na večkratne točke in tega jaz žal ne kupujem, niti enega izdelka. Ti si se že zadnjič pohvalila, koliko točk so ti nabutali, očitno imajo ponudbo po tvoji meri ali pa si njihova propagandistka.

Jaz sem točke prenesla še preden so mi poslali novo kartico. Torej sem že bila informirana, da bodo spremenili sistem. Sicer se ne spomnim, preko katerega kanala sem izvedela. Predhodno sem tudi izvedela, da moram pokoristit stare točke, če jih imam. Nisem jih imela dovolj, pa tudi nisem šla nekaj na silo kupovat.
Potem sem dobila kartico, ki je imela drugačno številko, kot je bila tista na spletni strani.
Sem se pozanimala in ugotovila, da so mi to kartico poslali avtomatsko.
Sem se tudi pozanimala, ali bo res 1 mesec trajalo, da dobim drugo kartico – tisto, za katero imam številko na spletu in kjer sem si že prenesla točke. Pa so rekli, da bo trajalo 14 dni.
In glej, predvčerajšnjim sem dobila drugo kartico, ki ima številko, ki se ujema s tisto številko na spletu.
Vse je ok, še vedno bom nakupovala v DM-u, ker grem tja po nekaj stvari, katerih nočem it iskat drugam, pa všeč so mi izdelki 1+1 gratis, ker pri takih najdem kaj zase.
Nimam Mullerja niti približno v bližini. Odkar pa kupujem pri Avon-u, v Dm-u ne rabim skoraj nič. Avon mi je prikladnejši, ker nima odprtih kozmetičnih izdelkov (ja, v DM-u se mi je že tudi zgodilo, da sem kupila rabljen izdelek, ker ga je očitno nekdo zamenjal s testerjem) in ker lahko grem iskat na pošto, ki je meni blizu.
Meni je bolj škoda, da so prekinili sodelovanje s Termami in da ne morem več uveljavljat kakšnih ugodnosti za dopust.

Pošljejo ponovno novo kartico, ne samo tisti dve novi iz aprila, ki sta bili skupaj z informacijskim letakom??

Če ste se prijavili in prenesli točke na spletu še preden ste dobili kartici (osnovno in dodatno), boste dobili še dve (osnovno in dodatno). Če pa niste naredili nič in dobili dve kartici ter se z njima prijavili in prenesli točke, je to to. Po moje.

Jaz sem bila tudi negativno nastrojena proti negativni kartici, ampak zadnjič grem v DM in sem za 3 artikle v vrednosti 6 evrov dobila 100 točk. 1000 točk je pa 10 evrov popusta. Se hitro nabere. Nisi dobil dodatnih točk za posamezne artikle ampak za cel segment.

Avonove in DM-ove izdelke sploh ne mores primerjati, ker so Avonovi tudi s popustom veliko drazji. Sem dolgo casa prodajala Avon kozmetiko in sem zase vseeno raje kupovalo kozmetiko drugje, ker je avonova se s clanskim popustom drazja. Pa tudi ne vem kako kvalitetna ni.

New Report

Close