Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Drugače pa OPOZORILO

Drugače pa OPOZORILO

opredeljenost pri izbiri za moderatorja nima nobene veze, osebnost človeka pa veliko.
Mene so an tem forumu tako ali tako obsodili levi in desni, tako da sem precej neopredeljen. Zase lahkos amo to rečem, da sem simpatizer enih in drugih in ne maram nekaterih na levi in nekaterih na desni.

To je recimo moja opredelitev, tako je tudi z prijatelji, veremite niso vsi ne desni ne levi, pa se rpav dobro razumemo. Torej le ni problem opredeljenost.

Karpa se tiče oddajanja postov, pa je problemov lahko več. Glede na ponudnika preko katerega dostopaš ne bi smela imeti problemov, je pa dejstvo, da uporabljamo antispam sistem, da ne pride na forum sporočila, ki nimajo zveze z MON-om, druga možnost je da dobiš IP, ki se znajde na black listi, ki jo uporabljajo po celem svetu. Kaj to pomeni, da je nekdo rped tabo lahko imel ta IP in je imel virus na računalniku in pošiljal ven pošto, to sistemi zaznajo in ta IŠ vržejo an to listo., ko ga dobiš ti imaš zato problem, dokrler se ti IP ne zamenja.
tretje pa je lahko povezano tudi z računalnikom in opremo, ki jo imaš, java skriptom, cookiji, verzijo brskalnika in tako naprej.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ker ga nihče ni prijavil, obstaja link, posreduj sporočilo moderaotrju.

Najlažje je nič ne narediti in kritizirati.

primož[/quote]

Primož, opazila sem, da zadnje dni spremljaš ta forum in opozarjaš na potrebo po bolj kulturni debati. In se mi je zdelo prav, ko si že zraven, da napišem, kaj me moti. Potem pa dobim tako osoren odgovor. Hvala lepa. A opozorilo tukaj gor ni dovolj?[/quote]

Lahko napišem kaj me moti, ampak ko bom to napisal, vas bo motilo to da me motijo popolnoma brezvezne stvari, eni bodo rekli, dani bilo za izdris drugi bodo da je bilo in seveda spet obratno.

potempa mi bo Žogca rekla, da je tako ali tako samo 10 minut dela, da se vse prebere. Kot sem omeni, večina jih želi komentar zakaj tako in če niso zadovoljni z njim, spet nov komentar in tako se zaciklaš in moderatorstvo zavleče v nedogled, časa pa nimam toliko.

z veseljem pa več razložim, če kdo pride na kavo, ampak takega junaka na tem forumu še ni bilo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

No to je tisto kar sem hotel povedati v prejšnjem postu.

Nikoli ni prav in tako se delo zavleče iz 10 minut na 8 ur ali več.

če pa nic pogledam, pa nisem naredil nič narobe?

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hvala za opravičilo:-)
Sicer nimam pojma zakaj se gre, verjetno si me preveč hvalila:-)

Jaz nikoli nisem rekel, da vem vso resnico! Meni je v interesu, da tudi zagriženi komunajzarji kdaj priznajo kakšno napako, ki se je storila v bližnji preteklosti. Na žalost pa je to kot bi govoril zidu! Zgodovina ni in nikoli ni bila enostranska, kot jo prikazujejo razni zaslepljenci tu na forumu, treba se je širše informirat in spoznati tudi drugo stran resnice. Nikoli nisem trdil, da poznam zgodovino, še manj pa domobranski boj! Vsekakor se mi zdi pa zelo čudno da so že po KONCU 2. svetovne vojne komunisti pobijali ljudi, dolžne ali nedolžne,pa to v bistvu sploh ni pomembno, o tem bodo namreč svoje rekli zgodovinarji, čeprav mislim, da se to ne bo zgodilo pred letom 2050! Pomembno je to kaj si ti dotični “komunajzarji” o tem mislijo, ampak to je že druga zgodba…

Zaslepljenost ne pozna meja, zmagovalna norost pa še manj! Da se pa nekateri še danes delajo norca iz te narodne sramote to je pa višek nesramnosti![/quote]

če bis pustil besedo komunajzarji, bi imel boljši odziv in jaz ne bi tega pobrisal, no tokratsem pustil samo zaradi opzorila, drugače sploh ne bi bral kar si napisal.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

[/quote]

In ker to dovolim sem lev, kljub temu, da ni nihče dal posreduj moderatorju.

Koliko ste naredili, da se frančiška omeji??? Aja na forum ste napisali, pa ste se rperpičali, če sem jaz tisto prebral tudi ne, ampak saj je vseeno, krivca je treba najti, kako prikladno da sem to jaz.

In če povzamem ta forum, za vso nastalo situacijo je vedno kriv nekdo drug.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ampak, izrazi so vseeno neprimerni. IN bi bili brisani, če bi vedel, da si jih pisal. Mislim, kar cele poste in se samo kontekst, ki je neprimeren, kerčasa za branje nimam.

frančišek in sedaj si dodan na listo neprimernih avtorjev.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

[/quote]

In ker to dovolim sem lev.

[/quote]

Ne, jaz nikoli ne bi rekla, da si lev. 🙂

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

In zdej sm neprimern avtor! Hvala:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Tovariš Kučan, oni iz Murgl, da ne bo nejasnosti, je bil v času preden je postal predsednik predsedtva Slovenije KOMUNIST! Bil je predsednik CENTRALNEGA KOMITEJA ZVEZE KOMUNISTOV SLOVENIJE.
To je tista ZVEZA KOMUNISTOV, ki je ljudi na zrežiranih predstavah, ki so jih imeli na sodiščih zapirala na Goli otok!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)


Tak način izražanja ni primeren v NOBENEM KONTEKSTU, to so preprosto prostaške žalitve! In jaz nisem komunajzarca, tako da me tako zmerjanje ne boli.


In točno v isti zvezi komunistov je bil tud Janez Janša, ki ga vedno tako hvališ.

No, zdaj pa ti, tapametni povej, kdo NI BIL v ZK, če je hotel kaj pomeniti ali kam prilesti? Še usran vodja nekakšnega srednjega obrata nisi mogel biti, če nisi bil član ZK. Zbudi se, no. Jasno, da je bil. Pa tudi peš je šel v Jajce, da ti ne bo treba tebi napisati.
Če si kaj prebral, kar je napisal, potem ti bo jasno, kdaj je ugotovil, da je to ena prevara. Tako kot mnogi mnogi drugi, ki so ravno tako izstopili iz ZK, kjer so bili iz čistega konformizma.

Štorklja ko tebe štk boli vse skop bom pa poprajo!

Žogca zej se pa morm oglasit!
Jemlješ stvari iz kontekstov, tipično Kučanovsko:-)
Najprej razčisti pri sebi tvoje partijske zablode pol pa bodi pametna što gr!

Tk zej grem pa na mleko:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Pa toplo naj bo, boš prej zaspal:=)

Frančišek, če želiš biti razumljen, se primerno izražaj. Jaz pač tega, kar si napisal, ne dojamem. Saj bi jaz tudi lahko pisala v svojem narečju, ampak komu na čast?!

Nikoli ne berem opozoril!
Poznam pravila, ki veljajo na forumih!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

New Report

Close