Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Drugače pa OPOZORILO

Drugače pa OPOZORILO

Ker je volitev konec in vemo, kdo je zmagovalec in kdo poraženes, je prav, da tudi mi vsi umirimo strasti z izjavami, kdo je boljši in kdo je slabši in kdo je takšne in drugačen.
To ni nič drugega kot ena tekma, kjer eden zmaga drugi zgubi, čas pa je, da vsi skupaj začnemo živeti naprej. ne glede na to, ali ste levi ali desni, predvidevam,d a bi vsi radi boljše živeli.

In za začetek se potrudimo in se bolj kulturno začnimo pogovarjati. naj stare zamere preidejo v pozabo, skupaj pa pilimo kvalitetne debate in konstruktivna mnenja, čeprav so naprotna.

Ja do volitev sem se vzdržal, sedaj paje čas, da tudi mene kaj upoštevate, saj ne zahtevam nič ne demokratičnega ali levega ali desnega.

Se strinjamo?

Hvala.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

PA ste prebrali moje opozorilo?

Še enkrat hvala.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

jaz sem, ampak ko se boš osebno oglasil, tako kot pri Žogici,še pri nekaterih drugih, potem ti bom verjela da misliš zares!:)

jaz sem, ampak ko se boš osebno oglasil, tako kot pri Žogici,še pri nekaterih drugih, potem ti bom verjela da misliš zares!:)[/quote]

saj sem povedal, da ne morem, če ne si lahko dopust vzamem in samo to berem, glede na količino sporočil.
če pa si dobro prebrala, pa veš zakaj Žogco pogledam kaj napiše. Ker sem jaz edini, ki ga ne mara. In če me ne mara, kaj vse si lahko predstavljam, da ….torej sem skoraj primoran, da pregledam, vsaj nekatere.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Sem za. Pa še dodatek za ninej. Tudi zate velja to opozorilo kot za vse nas. Nisi nobena izjema v svojih napadih. Sicer pa bo sedaj tako ali tako 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj xy imen, ki so se pojavila prejšnji teden, tako da bodo debate že iz tega pogleda bolj umirjene.

Žogca o tebi na forumu nikoli ni napisala nič slabega. Še več. Veliko ljudi na forumu je (kar gotovo veš, ker vse prebereš, japade) prepričanih, da imam jaz tukaj posebne privilegije, ker me imaš ti tako rad. So do tega zaključka prišli zato, ker te jaz po forumu pljuvam??? Jaz na forumu nikoli ne pišem, da te poznam. Ti si tisti, ki najine povsem zasebne stvari prenaša na forum. Vedno znova.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

hja vse poste se da videt, ne pozabi!:)))

e NEKATERI VSE SKUPAJ MALO PREVEČ RESNO JEMLJEJO VSE SKUPAJ, PA OD TEGA NIMAJO ČISTO NIČ. PRAVZAPRAV SE PUSTIJO, DA POLITIKA Z NJIHOVIMI ČUSTVI MANIPULIRA
RES ŽALOSTNO

Opozorilo še vedno velja, lepo prosim.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Morda pa imate prav, bom nehal, res se sprašujem kaj mi je, da se na forumu pregovarjam z vami, ko pa lahko vse naredim tehnično, brez zapravljanja časa.
Se bom držal tega, če komu kaj ni prav in ne razume mojega napisa, da podajam opozorilo, da se ne obmetavajte s sarkazmi in cinizmom, ker menim, da ste dovolj stari in pametni, da se da tudi drugače pogovarjati, potem je to največ kar je v moji moči, da napišem, ostalo naj ne naredim in ne razlagam, ker vsi vemo kam ponavadi pride debata, ko želi nekdo nekaj dopovedati.

S tem se v popolnosti strinjam z vami. Ukrepaj in ne razlagaj, to možnost imaš.

če pa kdo česa ne razume, pa naj mi ne piše na forum, ampak na mail ali pa me pokliče po telefonu. 01-520-50-50

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Seveda imaš to možnost. Se mi pa postavlja vprašanje ali je tvoja presoja o tem, kaj je sarkastično in kaj ne in kaj je prav in kaj ne, objektivna in kot taka pravilna.

Prispevki osebe z nickom “frančišek” niso ne argumentirani, ne sarkastični in ne cinični, ampak kratkomalo žaljivi. In to ne od danes in včeraj, ampak že kar nekaj časa. Pa ga Primož doslej ni niti enkrat opomnil, kaj šele, da bi mu onemogočil sodelovanje na forumu. Le zakaj?

Ker ga nihče ni prijavil, obstaja link, posreduj sporočilo moderaotrju.

Najlažje je nič ne narediti in kritizirati.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Seveda imaš to možnost. Se mi pa postavlja vprašanje ali je tvoja presoja o tem, kaj je sarkastično in kaj ne in kaj je prav in kaj ne, objektivna in kot taka pravilna.[/quote]

Tukaj pa žal druge možnostio nimate, razen če se prijavite za moderaotrja, ampak vas želimo najprej spoznati v živo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Frančišek je že davno ugotovil, da se z argumenti ne moreš ubranit pred sarkazmom in cinizmom nekaterih. Žaljiv pa je prav gotovo manj kot mnogi drugi na PČ-ju.

a za moderatorja, a si to mene mislil? vrabčka. To pa ne bi bilo dobro, sem preveč v levo usmerjena.

Sedaj pa še eno resno vprašanje, ki sem ga že postavila pred časom, pa ni bilo nobenega odgovora. Zakaj imam težave z oddajanjem sporočil. Velikokrat se zgodi, da sporočila sploh ne morem oddati, včasih pa čakam na oddajo 10 in več minut.

Prosim za odgovor, seveda če je možno, in že vnaprej hvala.

Vrabček, tebe še na forum ni za spustit, kaj šele za moderatorja, he he…

Ker ga nihče ni prijavil, obstaja link, posreduj sporočilo moderaotrju.

Najlažje je nič ne narediti in kritizirati.

primož[/quote]

Primož, opazila sem, da zadnje dni spremljaš ta forum in opozarjaš na potrebo po bolj kulturni debati. In se mi je zdelo prav, ko si že zraven, da napišem, kaj me moti. Potem pa dobim tako osoren odgovor. Hvala lepa. A opozorilo tukaj gor ni dovolj?

Primož nima kej opozrjat na bolj kulturno komuniciranje ker je sam nekulturen. Ko on prie mirit prepir, vedno na koncu rata še večji prepir, ker iz njegovih besed ne pride spravni ton,ampak aroganca. Ko je reakcija na aroganco negativna, začne žalit in na koncu grozit, da bo vsem jemal dostop. Tuki dela isto. Opažam, da tuki manjka ene 20 komentarjev, da je Primož pobrisal vse kritke ki so letel nanjga. Njegov odnos do nas tuki je “bodite veseli, da ste lahko tuki”. To je do konca neprofesionalno, ker forum brez uporabnikov ni nič. Še dobro, da imajo ti forumi Andrejo, ki je kulturna in se zna pogovarjati z ljudmi.

Jest sem ena, ki jo je že zmerjal s kokošjo.

Se opravičujem za jutranje sporočilo. Sem pač malo slabo spala in preveč stegnila jezik, ko ga ni bilo treba.Sem pa šele sedaj – pred 1 uro videla. Pač imamo različna mnenja, ne bom pa nikogar ubila. Jaz in Frančišek sva pač malo različna.Mislim pa, da nihče od naju ne pozna točno zgodovinskih dejstev. Se pravi, dajem javno opravičilo Frančišku in vsem ostalim, ki sem jih kakorkoli prizadela.

PS: Tudi to opozorilo sem videla šele sedaj.

LP

Hvala za opravičilo:-)
Sicer nimam pojma zakaj se gre, verjetno si me preveč hvalila:-)

Jaz nikoli nisem rekel, da vem vso resnico! Meni je v interesu, da tudi zagriženi komunajzarji kdaj priznajo kakšno napako, ki se je storila v bližnji preteklosti. Na žalost pa je to kot bi govoril zidu! Zgodovina ni in nikoli ni bila enostranska, kot jo prikazujejo razni zaslepljenci tu na forumu, treba se je širše informirat in spoznati tudi drugo stran resnice. Nikoli nisem trdil, da poznam zgodovino, še manj pa domobranski boj! Vsekakor se mi zdi pa zelo čudno da so že po KONCU 2. svetovne vojne komunisti pobijali ljudi, dolžne ali nedolžne,pa to v bistvu sploh ni pomembno, o tem bodo namreč svoje rekli zgodovinarji, čeprav mislim, da se to ne bo zgodilo pred letom 2050! Pomembno je to kaj si ti dotični “komunajzarji” o tem mislijo, ampak to je že druga zgodba…

Zaslepljenost ne pozna meja, zmagovalna norost pa še manj! Da se pa nekateri še danes delajo norca iz te narodne sramote to je pa višek nesramnosti!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Opravičila, vidim, rad sprejemaš. Pa poglejva nekaj sporočil, za katere bi se ti moral opravičiti, vendar se nisi. In mogoče se boš potem malo manj sprenevedal, ko boš prebral, da se ljudje pritožujejo zaradi tvojega pisanja, kajpak brez uspeha, ker te očitno še nihče ni opozoril, da je to nesprejemljivo. To spodaj je samo vrh ledene gore, takšnih komentarjev je malo morje …

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Slovenci smo poseben folk (vpliv šmarnice in malomeščanstva), ki nam v večini ni jasno, da moramo podpirati in izbirati najboljše rešitve, neodvisno kdo jih predlaga, vladajoči ali opozicija. imamo zelo mali, vendar dovolj velik narodni potencial “trust mozgova”, za možnost ugodnega preživetja.

Žogca preberi si povest Cankarjevega M. Kačurja.

Žogca zej se pa morm oglasit!
Jemlješ stvari iz kontekstov, tipično komunajzarsko:-)
Najprej razčisti pri sebi tvoje partijske zablode pol pa bodi pametna što gr!

Tk zej grem pa na mleko:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close