Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek drugačen dopust

drugačen dopust

….. ki ga je na žalost konec, pa vendar je bil tako “za mojo dušo”, da bolj ne bi mogel biti.
namesto dopusta ob obali smo si letos izbrali počitnice v odmaknjeni vasici na Goričkem. mir in tišina, prekrasen pogled na nizke gričke, polja, gozd…. čebelice iz bližnjega čebelnjaka so poskrbele za dober zajtrk, ovca in zajčki so navduševali otroka, ko sta jih hodila hranit, zvečer so v majhnem ribničku ob hiši regljale žabe. idila!!!! za otroke ob hiši tudi igrala (tobogan, gugalnica, plezala, peskovniki), tako da sta tudi ona dva “prišla na svoj račun”.
najbolj pa sem prišla na svoj račun jaz, ko sem se resnično odklopila za dest dni.

p.s. živ Bog me ne prepriča več, da se grem gužvat nekam na Hrvaško obalo.
drugo leto se gremo verjetno “odklopit” nekam v Goriška brda. 🙂

lepo slišat! naj občutek traja……….

Super zate, da si imela popoln dopust. Jaz živim v podobni idili, ki jo opisuješ in si tako želim drugačen dopust.

Živi in pusti živeti

Lahko prosim povbeš kje točno ste bili?

Mi smo tudi po Pohorju delali vse in nič. Lepo.

ko smo se odločali kje preživeti letošnji dopust, mi je ena tu predlagala “Čebelji gradič” v Serdici….. in to je to!

no, pa sem jim spotoma še malo reklame naredila 🙂

jaz pa si ne predstavljam dopusta brez morja. morje rabim 😀

Jaz bi oboje. Brez morja namreč ne morem. Tako da… 14 dni podeželje, 14 dni morje.

LP

Bili tudi na Goričkem samo štiri dni z malo večjimi otroci kot so tvoji. Prekrasna vožnja s kolesi, kopanje v Termah. Zelo zadovoljni.

Lepo da ste uživali…….ampak jaz bi tam umrla!

Resnično, že ko sem brala tvoje podoživljanje me je stisnilo, če bi me kdo tja poslal za dva dni pobegnem prvo minuto.
Oz rajši celo leto ne grem na dopust, če ne morem na morje.

Meni je dalmacija zakon, in me ne spraviš drugam.

Ti pa privoščim da ste odkrili, svoj kotiček.

LP

No, nam pa bo po 5dneh v Tolminu in tednu v Bohinju kar pasalo tudi za nekaj dni na morje. Jaz bi najraje kar vsakega po malo:))

New Report

Close