Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Družboslovci, ki ste težko zaposljivi, kaj delate?

Družboslovci, ki ste težko zaposljivi, kaj delate?

Jao, potem pa pojdi drek tujcev čistih, ampak jaz ti povem, da je to trapasto.

Ampak ja, pojdi vsaj v Avstrijo, da boš od čiščenja tujega dreka vsaj spodobno živel. Eni dajo tudi zastonj stanovanje in hrano.

Samo res, zakaj ravno čiščenje?

Sem ti napisala par bistveno boljših del pa ti nobena ni bolj všeč kot čiščenje?

Tudi se strinjam, da je bolje v Avstriji, Nemčiji kot pri nas.

Koliko si pa star?

Odgovor na objavo uporabnika
ne s takimi, 28.03.2024 ob 19:17

Jao, potem pa pojdi drek tujcev čistih, ampak jaz ti povem, da je to trapasto.

Ampak ja, pojdi vsaj v Avstrijo, da boš od čiščenja tujega dreka vsaj spodobno živel. Eni dajo tudi zastonj stanovanje in hrano.

Bom videl, kako in kaj. Za zdaj me zanimajo izkušnje drugih. Če ne bo boljše opcije kmalu, bo pač treba nekaj poskusiti. Trenutno ugotavljam, kaj je najmanj slaba opcija.

Možakar, ravno sedaj v Avstriji iščejo ogromno delovne sile za poletno sezono. Razni hoteli, kampi, bazeni, kopališča, izposoja čolnov, delo ob in na jezerih, … ogromno možnosti. Plače spodobne, ponekod brezplačno bivališče.

Razmisli v to smer.

Če nisi več mlad, potem imaš že nekaj delovnih izkušenj in te pri družboslovcih štejejo več kot izobrazba. Jaz sem pred 15 leti končala filofaks, po naključju pristala v turizmu in tukaj sem še zdaj. Vmes zamenjala 3 delodajalce in bila tudi s.p. Pri nas so sami “neuporabni” diplomanti – zgodovine, umetnostne zgodovine, geografije, celo teologa imamo. Iščemo nove, a brez izkušen v turizmu ne bo šlo.

Res je da imam kar nekaj izkušenj. Čeprav sem nekaj let nazaj, ko sem jih imel dosti manj, imel več razgovorov, tako da je vse skupaj malce nenavadno.

New Report

Close