Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Družine brez otrok

Družine brez otrok

pa uradni klasifikaciji nista. kaj cerkev dela nima nobene veze danes. Včasih tudi pankrti niso bili čisto pravi otroci. Pa sedaj študiraj, kaj je cerkev.
[/quote]

kateri uradni klasifikaciji? Po uradni klasifikaciji je lahko družina določena na podlagi skupnega bivanja.
Študiraj, študiraj!

kateri uradni klasifikaciji? Po uradni klasifikaciji je lahko družina določena na podlagi skupnega bivanja.
Študiraj, študiraj!
ne mešaj gospodinjstva in družine.
sicer je meni čisto vseeno kako se imenujejo, ampak skupno bivanje je gospodinjstvo, razmerje starš otrok + skupno bivanje pa družina.
[/quote]

Hahahaha 🙂 Glupa egoistična kurva.

To me zanima: česa ne moreš početi, ko imaš otroke?

To me zanima: česa ne moreš početi, ko imaš otroke?
[/quote]

Seksat kadarkoli v kuhinji na tleh, v dnevni sobi, v kopalnici, na stopnicah,….

To me zanima: česa ne moreš početi, ko imaš otroke?
[/quote]

Recimo ne moreš, ko bi se ti zaluštalo v gore, na kolo, na potovanje.
Recimo potovanja morajo biti taka primerna za otroke. Odpadejo potovanja v stilu treking prek Grenlandije, Nepala… V ponedeljek si želiš na kolo pa ne moreš, ker ima otrok sestanek v šoli in tako naprej in naprej.
Že če imaš psa ali kako drugo domačo žival, imaš obveznosti do nje in ne moreš. Pri otrocih je pa tega ogromno.
Ne moreš reči zdaj grem pa na potovanje okrog Avstralije, otroke pa doma pustit.

Seksat kadarkoli v kuhinji na tleh, v dnevni sobi, v kopalnici, na stopnicah,….
[/quote]

Dobra in resnična :).

Recimo ne moreš, ko bi se ti zaluštalo v gore, na kolo, na potovanje.
Recimo potovanja morajo biti taka primerna za otroke. Odpadejo potovanja v stilu treking prek Grenlandije, Nepala… V ponedeljek si želiš na kolo pa ne moreš, ker ima otrok sestanek v šoli in tako naprej in naprej.
Že če imaš psa ali kako drugo domačo žival, imaš obveznosti do nje in ne moreš. Pri otrocih je pa tega ogromno.
Ne moreš reči zdaj grem pa na potovanje okrog Avstralije, otroke pa doma pustit.
[/quote]

Midva greva tudi za 14 dni recimo sama, kakšno potovanje, treking kot opisuješ, kam dlje, tudi Nova zelandija..kar ni za otroke, vsaj ne do nekje 16 leta.. brez otrok, sta pri starih starsih..midva se imava fajn, otroka pa itak uživata. ..
To je recimo 1x na leto, dvomim pa, da si samski lahko kaj več privoščijo, tako zaradi časa, kot denarja.
Imamo pa vedno vsako leto skupni dopust, tudi tujina, samo da je pač otrokom primerno.
Pa da ne bo kdo skočil v luft, da za moje otroke babice skrbijo..imamo samo eno in še ta ni blizu. Tako da so tistih 14 dni vsi presrečni.

Midva greva tudi za 14 dni recimo sama, kakšno potovanje, treking kot opisuješ, kam dlje, tudi Nova zelandija..kar ni za otroke, vsaj ne do nekje 16 leta.. brez otrok, sta pri starih starsih..midva se imava fajn, otroka pa itak uživata. ..
To je recimo 1x na leto, dvomim pa, da si samski lahko kaj več privoščijo, tako zaradi časa, kot denarja.
Imamo pa vedno vsako leto skupni dopust, tudi tujina, samo da je pač otrokom primerno.
Pa da ne bo kdo skočil v luft, da za moje otroke babice skrbijo..imamo samo eno in še ta ni blizu. Tako da so tistih 14 dni vsi presrečni.
[/quote]

vidva ne štejeta v to, imata ful keša, če si res lahko vsako leto privoščita po en mesec daljne tujine v solo in družinski varianti.

Hahahaha 🙂 Glupa egoistična kurva.
[/quote]
Da, eden od razlogov zakaj sva se odločila proti otroku, je ta, da sva dokaj egoistično naravnana. Meni osebno se ne da ukvarjati se z otrokom. Raje prosti čas izkoristim zase oz. za naju.
Kurva? Whatever. 🙂

Midva greva tudi za 14 dni recimo sama, kakšno potovanje, treking kot opisuješ, kam dlje, tudi Nova zelandija..kar ni za otroke, vsaj ne do nekje 16 leta.. brez otrok, sta pri starih starsih..midva se imava fajn, otroka pa itak uživata. ..
To je recimo 1x na leto, dvomim pa, da si samski lahko kaj več privoščijo, tako zaradi časa, kot denarja.
Imamo pa vedno vsako leto skupni dopust, tudi tujina, samo da je pač otrokom primerno.
Pa da ne bo kdo skočil v luft, da za moje otroke babice skrbijo..imamo samo eno in še ta ni blizu. Tako da so tistih 14 dni vsi presrečni.
[/quote]

Hja, seveda imam več kot 10 dni dopusta. Torej si lahko privoščim več kot dva tedna dopusta.
V bistvu imam 34 dni dopusta. Torej skoraj 7 tednov. In ja, uživam v stvareh, kar z otroci ne bi mogla.
Ti 2 tedna NZ, jaz pa lahko 7 tednov :).
Težko je enim razumet, da pač nismo vsi navdušeni nad otroci. In da radi počnemo stvari, kjer otroci ne morejo biti zraven oz. pač ne gre.
Veš, če se jaz spomnim, da grem jutri na Triglav, moram samo dopust dobiti. Ni mi treba se ukvarjat z otroci. In preprosto grem. IN bom že zvečer nazaj. Ali pa tudi ne, ker se mi ne bo mudilo, ker ne bodo doma otroci čakali.


Da, eden od razlogov zakaj sva se odločila proti otroku, je ta, da sva dokaj egoistično naravnana. Meni osebno se ne da ukvarjati se z otrokom. Raje prosti čas izkoristim zase oz. za naju.
Kurva? Whatever. 🙂
[/quote]

Joj, zdaj pa ne bodo šli tvoji geni naprej.
Pa tvoji otroci ti ne bodo riti brisali na stara leta :).

Pa človek in pes sta tudi družina. Bivanjska skupnost, pa to.


Družina je 2 starša in najmanj 1 otrok. Samo 1 starš je samohranilec.
[/quote]

odkod potem pojem ENOSTARŠEVSKA DRUŽINA?

To me zanima: česa ne moreš početi, ko imaš otroke?
[/quote]
Zbuditi se v ponedeljek zjutraj, se obrniti na drugo stran in spati naprej, do 11ih, 13ih ali pa cel dan preležati v postelji, če se mi zljubi.
Zvečer videti, da je v ugudni last minute ponudbi 14 dni Zanzibarja, z odhodom čez 2 dni, v eni uri rezervirati in plačati preko neta, naslednji dan spakirati in izginiti.
No, ne bom naštevala, skupni imenovalec je, da ne moreš početi stvari, ki izvzemajo skrb za interes in dobrobit še nekoga drugega, razen sebe samega. Po domače povedano, vsako tvoje dejanje mora biti usklajeno z mislijo na to, kako bo vplivalo na otroka.Sebično? Seveda. Zato pa nimam otrok.


Zbuditi se v ponedeljek zjutraj, se obrniti na drugo stran in spati naprej, do 11ih, 13ih ali pa cel dan preležati v postelji, če se mi zljubi.
Zvečer videti, da je v ugudni last minute ponudbi 14 dni Zanzibarja, z odhodom čez 2 dni, v eni uri rezervirati in plačati preko neta, naslednji dan spakirati in izginiti.
No, ne bom naštevala, skupni imenovalec je, da ne moreš početi stvari, ki izvzemajo skrb za interes in dobrobit še nekoga drugega, razen sebe samega. Po domače povedano, vsako tvoje dejanje mora biti usklajeno z mislijo na to, kako bo vplivalo na otroka.Sebično? Seveda. Zato pa nimam otrok.
[/quote]

Aha in to ti plača kdo?

Hja, seveda imam več kot 10 dni dopusta. Torej si lahko privoščim več kot dva tedna dopusta.
V bistvu imam 34 dni dopusta. Torej skoraj 7 tednov. In ja, uživam v stvareh, kar z otroci ne bi mogla.
Ti 2 tedna NZ, jaz pa lahko 7 tednov :).
Težko je enim razumet, da pač nismo vsi navdušeni nad otroci. In da radi počnemo stvari, kjer otroci ne morejo biti zraven oz. pač ne gre.
Veš, če se jaz spomnim, da grem jutri na Triglav, moram samo dopust dobiti. Ni mi treba se ukvarjat z otroci. In preprosto grem. IN bom že zvečer nazaj. Ali pa tudi ne, ker se mi ne bo mudilo, ker ne bodo doma otroci čakali.
[/quote]
…da si tako nevezana na karkoli in kogarkoli. Prvič nisi, pa tudi če bi bila, si en velik revež. Dolgoročno gledano. Sex v kuhinji ob 14h in 7 tednov potovanj vsako leto in triglav, ko si sprdneš, pač ne odtehta niti sence ljubezni otroka.
V službi te pa gledajo vsako leto, ko te 7 tednov skupaj ni? Aja, šef je eno, otroci pa drugo. Prvemu nisi podložen, otrokom si pa suženj?
Pa tudi če si na svojem, so pa stranke tvoji lastniki.
Veš kaj, v bistvu je prav in dobro in odlično, da bo tvoj rod izumrl.

Pojem pride iz potrebe, ker je butcev, ki niso sposobni misliti z glavo on srcem vsak dan več.

Seksat kadarkoli v kuhinji na tleh, v dnevni sobi, v kopalnici, na stopnicah,….
[/quote]

Zakaj tega ne moreš početi? Če si v službi tudi ne moreš “kadarkoli” seksat v kuhinji na tleh, če imaš kuhinjo umazano tudi ne moreš “kadarkoli” seksat po tleh. Lahko pa takrat ko….(poljubno vstavi). Tvoj komentar pade na celi črti.

Recimo ne moreš, ko bi se ti zaluštalo v gore, na kolo, na potovanje.
Recimo potovanja morajo biti taka primerna za otroke. Odpadejo potovanja v stilu treking prek Grenlandije, Nepala… V ponedeljek si želiš na kolo pa ne moreš, ker ima otrok sestanek v šoli in tako naprej in naprej.
Že če imaš psa ali kako drugo domačo žival, imaš obveznosti do nje in ne moreš. Pri otrocih je pa tega ogromno.
Ne moreš reči zdaj grem pa na potovanje okrog Avstralije, otroke pa doma pustit.
[/quote]

Tvoj isto: če se ti sredi sestanka zalušta v gore, ne moreš, kajne? Torej to ne zdrži. Tudi ti najdeš primeren čas za to.
Z lahkoto greš na katerikoli treking, če doma organiziraš varstvo za otroke ali pazi to: celo vzameš jih s sabo. Torej to ne drži.
Če imaš ti v ponedeljek službeni sestanek, ki se ti zavleče v popoldne, tudi ne greš na kolo. Torej to ne drži. In tako naprej in naprej.

In še en namig: z otroki greš lahko KAMORKOLI!

Vse je stvar denarja in organizacije.

No, kaj še po vaše ne moremo početi z otroki?

Joj, zdaj pa ne bodo šli tvoji geni naprej.
Pa tvoji otroci ti ne bodo riti brisali na stara leta :).
[/quote]

Mojih genov ne bo, ko mene ne bo več? Ojoj! 🙂
Na srečo, si (tudi zaradi odsotnosti otrok) lahko privoščiva službi, zaradi katerih imava več kot dovolj, da nama bodo riti brisali otroci drugih ljudi.

Aha in to ti plača kdo?
[/quote]
Partner skoraj vse. Zasluži namreč v povprečju 6x več od mene.


Zbuditi se v ponedeljek zjutraj, se obrniti na drugo stran in spati naprej, do 11ih, 13ih ali pa cel dan preležati v postelji, če se mi zljubi.
Zvečer videti, da je v ugudni last minute ponudbi 14 dni Zanzibarja, z odhodom čez 2 dni, v eni uri rezervirati in plačati preko neta, naslednji dan spakirati in izginiti.
No, ne bom naštevala, skupni imenovalec je, da ne moreš početi stvari, ki izvzemajo skrb za interes in dobrobit še nekoga drugega, razen sebe samega. Po domače povedano, vsako tvoje dejanje mora biti usklajeno z mislijo na to, kako bo vplivalo na otroka.Sebično? Seveda. Zato pa nimam otrok.
[/quote]

Ne boš verjela: tudi otroci zelo radi spijo in se crkljajo s starši!
In glej ti to: tudi v Zanzibar gremo lahko kajtat kot družina.
Tako kot zase sporočiš odsotnost v službo, narediš za otroke. Fook a rees? Ne moreš verjet a?

Tudi če ti rit briše mašina. Rad te na starost, ko boš tečna in smrdeča ne bo imel nobeden.

Ne boš verjela: tudi otroci zelo radi spijo in se crkljajo s starši!
In glej ti to: tudi v Zanzibar gremo lahko kajtat kot družina.
Tako kot zase sporočiš odsotnost v službo, narediš za otroke. Fook a rees? Ne moreš verjet a?
[/quote]
Ti pa imaš kar nekaj težav z razumevanjem prebranega. Oz. bi se rad/a šel/a selektivnega branja?
Naj izpostavim tisto, kar je bilo v mojem pisanju point odgovora:
” ne moreš početi stvari, ki izvzemajo skrb za interes in dobrobit še nekoga drugega, razen sebe samega. Po domače povedano, vsako tvoje dejanje mora biti usklajeno z mislijo na to, kako bo vplivalo na otroka.”
Meaning: na Zanzibarju boš moral/a malo popazit na otroka, poskrbet, da bo jedel, da se mu kaj ne zgodi, ga preoblekel/a, itd, ali ne?
No, meni ni treba. In to je bil point odgovora: če imaš otroka, si ne moreš privoščiti biti sebičen. Simple as that.


O, wow. In ti mi to privoščiš, seveda. Zato, ker jaz nočem otrok. Ali zakaj že točno? 🙂

New Report

Close