Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ DRŽAVA GA ZARES LOMI NA VSEH FRONTAH!

DRŽAVA GA ZARES LOMI NA VSEH FRONTAH!

🔴🔴🔴🔴👉💯
——————–
Dostop do dokumentacije: https://cutt.ly/RkMMVwo
Spoštovani!
Društvo za srečno življenje BELIS je bilo obveščeno, da delodajalci s silo pritiskajo na zaposlene in celo ukazujejo ter nedovoljeno pogojujejo opravljanje testa na novi koronavirus Sars-Cov-2. Ob tem se delodajalci sklicujejo odlok Vlade Republike Slovenije. Ob tem dejstvu je potrebno takoj povedati, da je pogodba delavca z delodajalcem alfa in omega dogovora. Odlok in zahteva za testiranje pa je tako imenovani pritisk, ki se izvaja izven pogodbenega razmerja torej s strani tretje pravne osebe, s katero delavci nimate sklenjene pogodbe. Zato je nujno, da delodajalec ali doda k pogodbi ustrezni aneks ali izda posameznemu zaposlenemu pisno odločbo kot direktivo z ustrezno obrazložitvijo. S tem se zaposlenemu omogoči pravno formalni odziv. Odziv, s katerim se bo na TEST odzval ali odziv, ki mu po ustavi omogoča možnost uporabe pravnega varstva za odločitve vezane na poseg v delavčeve pravice in obveznosti.
Mučenje s TESTI je prepovedano!
18. člen Ustave Republike Slovenije (URS-NPB9); čistopis
(prepoved mučenja)
Nihče ne sme biti podvržen mučenju, nečloveškemu ali ponižujočemu kaznovanju ali ravnanju. Na človeku je prepovedano delati medicinske ali druge znanstvene poskuse brez njegove svobodne privolitve. t.ly/yMOe
S spoštovanjem,
Predsednica Društva BELIS
Mateja Žlogar

https://www.facebook.com/photo?fbid=10158734130551195&set=a.10150128456256195

a spet morilec otroka točke nabira?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


A san dobil top sledilca number 3?
Ali si eden in isti samo uporabljaš malo ovaj malo onaj profil?
Ajde šetnja. sej si nastavljen tu da vrebaš, zavajaj ovce tu , mene ne moreš, jaz sem alfa samec pacient popapam te za zajtrk.

http://elis-center.com/christian/?fbclid=IwAR1gZe2yQzgkDX5egJynUUBdWsz0P7DQyd-qE24iwc1CzOCn2RRDaV1PyFs

PREDSTAVITEV DRUŽINE
C.P.D.

Leta 1990 sem duhovnik, Miran Plohl, izstopil iz rimokatoliške verske skupnosti, in duhovništvo obdržal. Neinformirani mediji se javno smešijo z izjavo – MPD, nekdanji duhovnik! Istega leta sem se uradno poročil z Ivico Dornik in v svoj zakon sprejel še njeno devetletno hči. Skupaj imava tri otroke: Mirana, Aleksandra in Christiana o katerem bo na teh straneh v večini tekla beseda.

Mojo družino so zdravniki na podlagi neresničnih informacij s pomočjo medijev javnosti prikazali kot umazano, neodgovorno, versko fanatično in ekstremno družino, ki se prav-tako “ekstremno” prehranjuje. Slednje so po sedemdenevnem zdravljenju Christiana navedli kot razlog smrti in le to poimenovali BELJAKOVINSKA SMRT, kar je zdravniška “stroka” utemeljevala z nedovoljeno in protizakonito obdukcijo, čeprav je bil razlog smrti jasen in nedovumen!

ZAKAJ JE UMRL OTROK
(Dnevnik, 26. april 1997)
Inštitut za sodno medicino pri Medicinski fakulteti v Ljubljani je minulo sredo na Kliniko za otroško kirurgijo in intenzivno terapijo v KC poslal obdukcijski zapisnik preminulega 10-mesečnega dečka CPD. Po njem je bil neposredni vzrok smrti možganska krvavitev z možganskim edemom.

Obdukcijo je opravil dr. Jože Goljar, na izvidu pa je podpisan tudi predstojnik inštituta dr. Anton Dolenc. Zapisnik so poleg klinike na posebno prošnjo dobili tudi starši pokojnega fantka. Iz dokumentacije je jasno razvidno, da je bilo osnovno obolenje otroka pljučnica (na obeh straneh) in da je bil deček dehidriran. Zaradi dehidracije pa je nastopil šok.
Vse to dokazuje, da mali Christian ni umrl zaradi tega, ker bi mu manjkalo beljakovin živalskega izvora, kot so hoteli prikazati kreatorji prve vesti, ki je bila poslana javnosti. Nikjer v obdukcijskem izvidu ne piše, da bi bil otrok slabo razvit ali kaj podobnega. Bil pa je dejansko hudo bolan in le zdravniki lahko povedo, zakaj ga niso mogli pozdraviti. Starši torej nikakor niso krivi za Chrisitianovo smrti, tudi vegetarijanska prehrana nima nič zraven. Vprašanje, ki ostaja nepojasnjeno, zakaj je nekdo na vsak način hotel ustvariti videz, da so morilci njegovi starši. Verjetno pa bo treba razložiti tudi, zakaj je prišlo do možganske krvavitve in edema.

Šetaj agent, šetaj


A san dobil top sledilca number 3?
Ali si eden in isti samo uporabljaš malo ovaj malo onaj profil?
Ajde šetnja. sej si nastavljen tu da vrebaš, zavajaj ovce tu , mene ne moreš, jaz sem alfa samec pacient popapam te za zajtrk.

http://elis-center.com/christian/?fbclid=IwAR1gZe2yQzgkDX5egJynUUBdWsz0P7DQyd-qE24iwc1CzOCn2RRDaV1PyFs

PREDSTAVITEV DRUŽINE
C.P.D.

Leta 1990 sem duhovnik, Miran Plohl, izstopil iz rimokatoliške verske skupnosti, in duhovništvo obdržal. Neinformirani mediji se javno smešijo z izjavo – MPD, nekdanji duhovnik! Istega leta sem se uradno poročil z Ivico Dornik in v svoj zakon sprejel še njeno devetletno hči. Skupaj imava tri otroke: Mirana, Aleksandra in Christiana o katerem bo na teh straneh v večini tekla beseda.

Mojo družino so zdravniki na podlagi neresničnih informacij s pomočjo medijev javnosti prikazali kot umazano, neodgovorno, versko fanatično in ekstremno družino, ki se prav-tako “ekstremno” prehranjuje. Slednje so po sedemdenevnem zdravljenju Christiana navedli kot razlog smrti in le to poimenovali BELJAKOVINSKA SMRT, kar je zdravniška “stroka” utemeljevala z nedovoljeno in protizakonito obdukcijo, čeprav je bil razlog smrti jasen in nedovumen!

ZAKAJ JE UMRL OTROK
(Dnevnik, 26. april 1997)
Inštitut za sodno medicino pri Medicinski fakulteti v Ljubljani je minulo sredo na Kliniko za otroško kirurgijo in intenzivno terapijo v KC poslal obdukcijski zapisnik preminulega 10-mesečnega dečka CPD. Po njem je bil neposredni vzrok smrti možganska krvavitev z možganskim edemom.

Obdukcijo je opravil dr. Jože Goljar, na izvidu pa je podpisan tudi predstojnik inštituta dr. Anton Dolenc. Zapisnik so poleg klinike na posebno prošnjo dobili tudi starši pokojnega fantka. Iz dokumentacije je jasno razvidno, da je bilo osnovno obolenje otroka pljučnica (na obeh straneh) in da je bil deček dehidriran. Zaradi dehidracije pa je nastopil šok.
Vse to dokazuje, da mali Christian ni umrl zaradi tega, ker bi mu manjkalo beljakovin živalskega izvora, kot so hoteli prikazati kreatorji prve vesti, ki je bila poslana javnosti. Nikjer v obdukcijskem izvidu ne piše, da bi bil otrok slabo razvit ali kaj podobnega. Bil pa je dejansko hudo bolan in le zdravniki lahko povedo, zakaj ga niso mogli pozdraviti. Starši torej nikakor niso krivi za Chrisitianovo smrti, tudi vegetarijanska prehrana nima nič zraven. Vprašanje, ki ostaja nepojasnjeno, zakaj je nekdo na vsak način hotel ustvariti videz, da so morilci njegovi starši. Verjetno pa bo treba razložiti tudi, zakaj je prišlo do možganske krvavitve in edema.

Šetaj agent, šetaj
[/quote]

agent ti je plohl oz. bellis…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

agent ti je plohl oz. bellis…
[/quote]

[img]https://i.postimg.cc/tCmT5BPt/agent-fuck-off.jpg[/img][/url]

[img]https://i.postimg.cc/Hx4n9H4V/bus-ted.jpg[/img][/url]

Mučenje?
Ne se jebat no. Mučenje je tvoje spamanje z neumnostmi, ne pa en mali testek.

No ja, vsaj sluzb bo kmalu dovolj za tiste, ki bi delali – vi norčki se pa še naprej samo-marginalizirajte.

[img]https://i.postimg.cc/tCmT5BPt/agent-fuck-off.jpg[/img][/url]

[img]https://i.postimg.cc/Hx4n9H4V/bus-ted.jpg[/img][/url]
[/quote]

ah ja, kdo je busted bi se dalo razpravljat, recimo kdo je jamral da je dobil “pogodbo” na podlagi foto identifikacije?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Nedovoljeno obdukcijo, ne se jebat no.
Zakon je nad zeljami verskih blaznezev in morilcev, tako kot je nad zeljami zblojenih tepcev.

(P.s.: A se je lokalna opica res opisala kot alfa samec!? :D)

ah ja, kdo je busted bi se dalo razpravljat, recimo kdo je jamral da je dobil “pogodbo” na podlagi foto identifikacije?
[/quote]
Ajde šetaj “Gunner”, kot sem ti napisal že, zavajaj ovčke, jaz nisem v tej kategoriji.
To je kopiran tekst, jaz ne jamram, samo delim tisto kaj mi je zanimivo in na kateri način izvaja korporacija rs fašizem, in seveda kažem prstom natančno kam pelje vse to skupaj.
Totalna kontrola, tehnokratija, transhumanizam.
Kam gremo, jaz vem, samo ostale opozarjam.
Ti pa itak veš dobro vse, ker zato si tu da narediš meglo, katero jaz odpiham. Agent.

New Report

Close