Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu drži?

drži?

Pri taki ženski kot si ti? Brez dvoma, celo na povelje: hop! hahahahah

saj vem, smotkica moja!

Od oka se mi zdi, da je roka malo krajša… no, itak pa od časa do časa pomislim, da je večji od mene… 😉

no bravo…eden, ki se je mal potrudil…bom povedala, da je tud pri nas korenjak daljši od navedene razdalje…
cmoka zate, plemeniti…

Ne drži niti slučajno .Sem mela tipa , dlani velike in dolge spodaj pa :-(((((((

Včasih so tudi rekli da tisti ki je preveč zrastel višino je spodaj kračji in obratno .Misliš da to drži ?:-))

Pa rekli so tudi, da tisti, ki ima dolg nos, da ima tudi dolgega ali obratno zdej ne vem…..

sem imela enga veeeelikega tud (po rasti!!!) pa moram priznat, da je imel korenjaka tud kar veeeelikega, hehehe…ostali so bili v mejah normale – po vseh dimenzijah…ma pa frendica tipa čist normalne rasti, ki pa ima nenormalno velikega korenjaka…
ma ni formule, samo zanimalo me je, če kaj drži od tega, kar sem nekje brala…pa moški nočejo sodelovat…mi ni jasno zakaj, glede na to, da ne nameravam nobenga vabit na kavo…
lp

Pa koliko let imaš ti punca, upam, da ne več kot 14. Če ne ne vem kaj naj si mislim o tebi (razen, če se zajebavaš, ampak ne zgleda tko). To je podobno kot: a drži, da imajo dekleta večje joške, če pijejo pivo, mislim svašta :-))))))
In še nekaj, kaj so meje normale je zelo relativen pojem, upam da se strinjaš:-)
Pa še čist na koncu, ja kje si pa to brala v Slovenskih mogoče;-)
Lp

Pa povabi še na kaj drugega kot na kavo, pa boš videla!

nisem preverjal. Ko bo priložnost za preverjanje pa ne verjamem, da se bom še spomnil tega posta ;-))))

si pa zamorjena varianta…če bi bral od začetka, bi prav gotovo lahko ugotovil pravšnjo stopnjo zrelosti in hudomušnosti, ki sledi iz mojega posta…kar sem prebrala je pisalo v čist “normalni” knjigi (čeprav je pojem “normalno” prirejen tudi potrebam in željam posameznikov), katere naslov se je večkrat pojavil tud tle gor in sem jo iz radovednosti vzela v roke…kot sem tudi iz radovednosti in “mal za šalo mal zares” sestavila tale post…in ker primerkov za “proučevanje” v živo ne morem uporabit, sem se obrnila pač semle…glede na to, da so pa tukaj tekle debate že tud o bolj konkretnih zadevah, da ženske brez večjega sramu govorijo o velikosti svojih sramnih ustnic, prsi in ne vem česa še, bom tole tvojo pripombo vzela zgolj kot tvoj trenutek zamorjenosti na kvadrat in popolnega pomanjkanja smisla za humor in razvedrilo…
lp

veš, jaz pa mislim, da se ga boš spomnil!!!…ravno zaradi te tvoje reakcije…prva prispodoba s tvojo dlanjo in kazalcem bo prav kmalu našla miselni vzorec, ki sem ga v bistvu zastavila…zgolj hudomušno, da ne bo pomote…
lep dan tudi tebi…

hej, beri!!! te kave še niti v zrnu ni…

Je že vredu, pač nesporazum. Sem mislil, da res verjameš v take traparije, čeprav sem ti v oklepaju napisal, da je možno, da se samo zajebavaš, precej resen način spraševanja se mi je zdel, zato. No pa res sem bil mal nejevoljen, pa se mi je zdelo malo trapasto, tko glede na zrelejša leta, ki pišejo sem gor. Brez zamere.

kdo bi vedel, morda pa res; čeprav težko verjetno, da bom razmišljal o tem, ko bom vzburjen

Vsem tistim, ki mislite, da stvar ni resna naj razložim, da mi počasi postaja jasno zakaj ženske med pozdravljanjem tako močno buljijo v moje dlani…! 😉

hehehe, kot vedno, plemeniti, me je tvoj komentar nasmejal…tankočutnost je tvoja vrlina…
glede na to, da tega nisem pobrala ravno “kar tko nekje”, se zna resnično dogajat tudi “buljenje v dlani”…in ker sem to tudi že sama, v zadnjem času, nakajkrat naredila…in se zraven zlo hudomušno nasmejala…
lp

pa daj no, menda nisi mislil resno primerjat ravno v času erekcije…boš rekel, da nimaš občutka, tko na pamet???… in vedno sem bila prepričana, da moški zelo dobro poznajo svoje dimenzije… vsekakor je bilo pa vse mišljeno samo “za dobro voljo”…
lp

ja ja ja… sej ni blema, sej ni nobene zamere, nobene slabe volje, nič od tega… pač ne vem ;-))))

New Report

Close