Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu drži?

drži?

me zanima če drži podatek, da je velikost moškega korenjaka v trdem stanju enaka razdalji na njegovi roki, merjeno od začetka dlani do konca iztegnjenega kazalca?
torej, sladki del tukajšnje populacije, zanima me če to drži (podatek je v živo še kako uporaben) in če ne, kaj to pomeni : da imate daljše ali krajše od navedene razdalje…

Hmm, kazalec in dlan imam zelo dolga, nisem pa še tega nikoli meril. Bi mi zmerila ti – s tvojo dlanjo in prstom? Sigurno bi nekaj dodala k erekciji, kar je pač za nas (grenko populacijo – sladka ste ve!!!) tako pomembno!

hehe, kaj naj merim KIR, dlan in kazalec al korenjakovo trdo stanje? ma daj no, če že nimaš ravnila pri roki, pa vsaj oceni…saj nisem vprašala KOLIKO meri, samo al drži al ne drži!!??
cmoka za vzpodbudo…

Trenutno sicer ne morem merit, bom pa ob priliki 😉

tudi zate velja plemeniti – pa oceni!! in kot sem rekla, ne zanima me dejanski podatek, samo al drži al ne…

Hvala za vzpodbudo, mal je pa deloval! Ne upam si, nasproti mene sedi sodelavka, bo mislila da si ga mečem na roke!

Mater imam dolgo dlan in kazalec, tako površno na pogled, mislim, hahaha

hahaha, nasmejal si me pa…kot mačka okol vrele kaše se sučeš, kaj zdaj? boš povedal vsaj približno oceno…ne boš menda rekel, da ne znaš ocenit…če stegneš kazalec in opazuješ razdaljo od začetka dlani do konca kazalca (kot jaz zdajle), kaj praviš KIR, je res tvoj približno tako dolg? in ker tvojih dlani ne vidim, ni bojazni, da bi bil v skrbeh…glede na to, da se ti kar naprej dviguje, ne bi smel imet težav ocenjevati po spominu…al pač?
cmoka sladkobesednež…

Tudi tebi cmokca, sladkoimenkica!

Ne vem točno kje se začne dlan, tako dolga se mi zdi kot bi jo gledal od komolca…… al je pa pimpek bolj majhen, na tviji dlani bi pa vseen gledal precej preko prsta! Torej?

če razširiš dlan začni merit recimo od začetka palčeve blazinice…
hehe, je pa res priporočljivo da gleda preko mojega prsta…oz. še bolje je, če ga ne morem objet s palcem in kazalcem…

Ne vem kako dolg palec in kazalec imaš. Če je vsak po 10 cm, hmmm?
Zahtev pa nimaš ravno majhnih

Ta “ugotovitev” NE drži!
:))

tisto, kar imam na razpolago, s pridom in zadovoljstvom uporabljam…
lp

Mojčka, si si ga izmerila? hahahahaha

hahahahahaha

Tako je tudi prav, ljubči!

ga bom tebi! In to z tistim za ceste merit……hahahaha

Sicer pa ima strah samo velike oči, najbrž

ravno to me zanima…al drži ta podatek al ne…torej, kako ne drži – je daljši ali krajši od navedene razdalje?

baje

Ti bi me res rada prestrašila! Kaj pa če ne bo hotel vstat?

Le kako naj ti to mojčica pove, če ga ima le občasno?

Čisto različno; v glavnem, dolžina organa nima veze z dolžino dlani.
No, vsaj po mojih “videnjih”, hahahah

te pa bo tepen! Ni hudić, da ne bo ubogal! hahaha

smotko dedji!
:))))))))))

New Report

Close