Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DVE ENAKI IGRAČI

DVE ENAKI IGRAČI

in sicer, najinemu sinu sva za božička kupila spider man-a (nekakšna cesta v obliki osmice), zdaj pa jo je dobil še od znancev. Ali mislite, da obstaja možnost, da bi mi v kakšni trgovini (če povem v čem je problem) zamenjali za kaj drugega brez računa?
Morda kdo od vas išče kaj podobnega za svojega malčka?

Zgleda pa takole:

Mogoče bo pa imel kdo od prijateljevih otrok v kratkem rojstni dan in mu to igračo podariš.

Ne pride v poštev, ker so otroci prijateljelj še premajhni, škoda pa se mi zdi to igračo imeti v omari še nadaljna tri leta.

zadnjič sem bila v pikapolonici , je ena gospa prinesla dve enaki igrači in vprašala,če jih lahko zamenja,da je njen vnuk dobil tri enake. Ji je prodajalka menjala brez računa.

PA NESI DRUGO IGRAČKO V VRTEC… JAZ TAKO NAREDIM…
LP,GEJA

Jaz ponavadi nesem eno igračko k babici, tako da se lahko igra z njo, ko je pri njej.
Se je pa že zgodilo, da sem nesla nazaj v trgovino in so mi jo zamenjali brez računa.

za koliko bi jo pa prodala. Jaz bom svojemu tavelikemu isto avtocesto kupila za rojstni dan.

lp

Koliko si pripravljena dati, bi ti bilo 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od vrednosti nove OK?

ej, mi poves, za katero cesto gre –
pripnes natancno slikico?

lahko mi pises na mail.

Pojdi na stran pikapolonice, med igrače, junaški liki in potem najdeš:

MAJO SPIDERMAN NAPAD MESTA
Spiderman oziroma človek pajek, priljubljeni junak filmov in risanih serij, se na stezi NAPAD MESTA bojuje proti zlobnemu črnemu pajku. Z vso hitrostjo se bo pognal postezi in poskusil prečkati pot na kateri je pajek razpredel svojo mrežo…Priporočamo od 3 let naprej.

SPIDER MAN CESTA

Hvala, to pa ne bo za nas.
Sem mislila, da gre za cesto za avtomobilcke.
To je zdaj pri nas IN.
Kdo je Spiderman pa (se) ne vemo 🙂

New Report

Close