Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dvig prsi

Dvig prsi


Jaz nisem imela drena in mislim, da ga pri dvigu ne dobiš. Šivi so se razgradili sami, čez je bil nalepljen silikonski obliž. Meni je vsadek vstavil skozi bradavice in so res krasne. bradavice so enako očutljive kot prej. Dobiš pa tudi kompresijski modrček, ki ga nosiš 6. tednov. niso povešene, ampak ne štrlijo kot žoge. Je čisti naravna oblika. Nič ni videti grzno. Nekaj časa so seveda otečene, ampak nič drastičnega. Naj te ne bo strah. Dobro se pripravi i veliko sprašuj. Doktor je super prijazen. Anesteziologinja me je za roko peljala v operacijsko:), vse raazložila…, sestre tudi enkratne…Sama sem zelo zadovoljna
.
[/quote]

kako velike vsadke imaš?


Če imaš male otroke se jaz ne bi odločila za poseg. Prvi teden ti morajo kar fino pomagati pri vsem. Vstajanju iz postelje,umivanju, tuširanju, kuhanju, oblačenju, slačenju…, ker je možnos krvavitve, premik vsadka. Zavedati se moraš, da je to le 2. urna operacija. Drugi dan je bil doma mož, nato je pomagal sin. Imam že velike otroke. Samozavest je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} boljša.
[/quote]
Sem te razumela, da si sla na dvig. Rekonstrukcija povesenih prsi menda traja bistveno dalj casa kot tlacenje silikonov vanje.


Sem te razumela, da si sla na dvig. Rekonstrukcija povesenih prsi menda traja bistveno dalj casa kot tlacenje silikonov vanje.
[/quote]

Včasih nardijo dvig z vsadki, če so prsi prazne. Pri prevelikih prsih seveda ne. Takrat gre tkivo stran in prestavijo kolobar.

Pa imaš pravo številko modrca? Ne vem, no…švicam kar precej, pa nimam takih problemov. Se mi zdi, da je glavni razlog ravno zanč modrc (premajhna košarica in prevelik obseg).

a tiste z velikimi dojkami skoz nosite nederček?

Vcasih tudi ponoci sam bolj razhrahljanega :).


Jaz ga vedno nosim. Za doma tiste brez kosti in opore, zunaj doma pa z.

Dvig pameti nobene ne zanima, le joškov in riti…..

Japs. Racionalne so. vedo, da je večina dedcev čohnjenih na joške in riti, s tabo vred, kar si izpovedal v drugih postih.

Viharnik, življenje te je povozilo, star si, grd, reven, glup, brez šole, s frocem na grbi, zdaj pa ugotavljaš, da si čist nekonkurenčen na trgu parčkanja, pa noriš tu ko stara baba.

Ženskam je lažje tlakovati pot s privlačnostjo kot s pametjo.
Pristop ni novost – je star kot človeštvo samo.

Ja, izvoli, a ne, daj zgled, primer in vzor, dvigni si pamet, pa ti bo Monovski svet sledil!

Ja, razen ponoči. Čeprav imam tudi en modrc za spanje (za takrat, ko imam res občutljive). Boljše se počutim z modrcem kot pa brez.

Ja, izvoli, a ne, daj zgled, primer in vzor, dvigni si pamet, pa ti bo Monovski svet sledil!
[/quote]

Dokler vam gre zgolj z ritjo, ne boste vlagale truda po pameti.

A katera naroča modrce s Poljske?


Do sedaj sem naročala iz bravissimo.com, iz Poljske še nisem.

New Report

Close