Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek E- asistent, ste vsi starši OŠ otrok okuženi z njim?

E- asistent, ste vsi starši OŠ otrok okuženi z njim?


Si ti čisto zdrav? Je vse ok s tabo? Ali kako si prišel do takšnega miselnega toka? :-))) Če ti jasno napišemo, da uporabljamo easistenta za normalno komunikacijo z razrednikom (kar ne vključuje govorilnih ur, vključuje pa prijavo nanje, ker nekateri pač ne pridemo vsak dan v šolo, ker se otrok vozi s šolskim kombijem), kaže to na podzavestno potrebo po nadzoru otroka? :-))))
Seveda čisto zavestno nadzorujem otroka – saj ga tudi zakonsko moram,mimogrede. Ampak ne za vsako malenkost.
Kje si ti zablodil med vsem pisanjem, ne vem, očitno pa nisi sploh na tekočem o čem sploh pišemo :-)[/quote]

Točno to kaže na podzavestno potrebo po kontroli nad otrokom. Glede na to da uporabljaš ad hominem argumente mi je jasno da sem zadel žebljico na glavico. Ja ne moreš it na govorilne. Se pač en dan ustaviš v šoli in kakšno rečeš. Za ti sigurno potrebuješ e asistenta. Če ti otrok vse pove, ti razrednik itak nima nič kaj novega za povedat. Ampak ja, seveda mi nimamo potrebe po nadziranju otroka. hehe[/quote]

Kdaj točno pa naj bi se človek ustavil mimogrede in kakšno rekel? Med poukom? Med odmorom? Ne vem, kje si ti v službi, a lahko kar vsak uleti mimogrede ne glede na to, ali se s kom ukvarjaš, imaš drugo delo in podobno? Učitelj je uslužbenec z zadolžitvami celo dopoldne in se ne more ukvarjati še s starši. 30 otrok pomeni 30 staršev, če jih samo 10 na mesec uleti takole mimogrede, sta to dva do trije na teden.
Tudi k zdravniku ne moreš mimogrede, a ne da ne. Zakaj ne? Zakaj pravzaprav ne bi potrkal, ko ima nekoga notri, in samo na hitrico nekaj vprašal? Recimo ko si ti v ordinaciji, te očitno ne bi zmotilo, da bi se malo poubadal še s kom drugim.

Se popolnoma strinjam s Pumo. To je popolnoma nepotrebno orodje, ustvarjeno zaradi potrebo ppo nadziranju otrok, ker enim staršem otroci niso nič povedali. Za komunikacijo s šolo je dovolj e mail naslov. Za komunikacijo med razrednikom in mano pa je več kot dovolj otrok. Jaz otroku zaupam da mi pove vse zato ne rabim e asistenta. Da bi pa namesto komunikacije z otrokom uporabljala e asistenta je pa višek neumnosti. Je ni stvari ki mi je ne more povedati otrok in mi jo lahko pove e asistent. V našem razredu smo starši soglasno zavrnili uporabo le tega in ga nima nihče. Zakaj eni to uporabljate pa ne vem. zdi se mi nepotrebno

Točno to kaže na podzavestno potrebo po kontroli nad otrokom. Glede na to da uporabljaš ad hominem argumente mi je jasno da sem zadel žebljico na glavico. Ja ne moreš it na govorilne. Se pač en dan ustaviš v šoli in kakšno rečeš. Za ti sigurno potrebuješ e asistenta. Če ti otrok vse pove, ti razrednik itak nima nič kaj novega za povedat. Ampak ja, seveda mi nimamo potrebe po nadziranju otroka. hehe[/quote]

Kdaj točno pa naj bi se človek ustavil mimogrede in kakšno rekel? Med poukom? Med odmorom? Ne vem, kje si ti v službi, a lahko kar vsak uleti mimogrede ne glede na to, ali se s kom ukvarjaš, imaš drugo delo in podobno? Učitelj je uslužbenec z zadolžitvami celo dopoldne in se ne more ukvarjati še s starši. 30 otrok pomeni 30 staršev, če jih samo 10 na mesec uleti takole mimogrede, sta to dva do trije na teden.
Tudi k zdravniku ne moreš mimogrede, a ne da ne. Zakaj ne? Zakaj pravzaprav ne bi potrkal, ko ima nekoga notri, in samo na hitrico nekaj vprašal? Recimo ko si ti v ordinaciji, te očitno ne bi zmotilo, da bi se malo poubadal še s kom drugim.[/quote]

Evo, tipično za uporabnike e asistenta. Nismo sposobni telesnega stika, pogovora potem pa rabimo računalniško. Pelješ otroka v šolo, rečeš razredničarki kdaj bi se lahko ustavila ker ne moreš na govorilne in zadeva je rešena. Lahko tudi otroku rečeš naj vpraša kdaj se lahko ustaviš. In ne učitelj nima cele dneve zadolžitve, se vidi da greš redko v šolo. Vedno bo našel čas za pogovor s staršem. Za to pač ne potrebuješ e asistenta. E asistenta potrebujejo zgolj in samo starši ki lastnemu otroku ne zaupajo.

Kdaj točno pa naj bi se človek ustavil mimogrede in kakšno rekel? Med poukom? Med odmorom? Ne vem, kje si ti v službi, a lahko kar vsak uleti mimogrede ne glede na to, ali se s kom ukvarjaš, imaš drugo delo in podobno? Učitelj je uslužbenec z zadolžitvami celo dopoldne in se ne more ukvarjati še s starši. 30 otrok pomeni 30 staršev, če jih samo 10 na mesec uleti takole mimogrede, sta to dva do trije na teden.
Tudi k zdravniku ne moreš mimogrede, a ne da ne. Zakaj ne? Zakaj pravzaprav ne bi potrkal, ko ima nekoga notri, in samo na hitrico nekaj vprašal? Recimo ko si ti v ordinaciji, te očitno ne bi zmotilo, da bi se malo poubadal še s kom drugim.[/quote]

Evo, tipično za uporabnike e asistenta. Nismo sposobni telesnega stika, pogovora potem pa rabimo računalniško. Pelješ otroka v šolo, rečeš razredničarki kdaj bi se lahko ustavila ker ne moreš na govorilne in zadeva je rešena. Lahko tudi otroku rečeš naj vpraša kdaj se lahko ustaviš. In ne učitelj nima cele dneve zadolžitve, se vidi da greš redko v šolo. Vedno bo našel čas za pogovor s staršem. Za to pač ne potrebuješ e asistenta. E asistenta potrebujejo zgolj in samo starši ki lastnemu otroku ne zaupajo.[/quote]

Moj mož je učitelj. In točno zaradi takih, kot si ti, so uvedli to novo črto, od koder otrok zmore sam. Pet minut pred poukom se vas naslika ene 20, ki bi vsi radi prišli takrat, ko se vam dvigne.
Ima enkrat na teden dopoldanske govorilne. Je praktično vsak mesec na skupnih govorilnih. Odgovarja na e-pošto v mejah normale – ker eni pišejo praktično vsak dan in bi radi polurna pojasnila po mailu. Ne, to ni dovolj, še vedno se vas najde vsaj pol razreda, ki bi prišli ekstra enkrat.
Ekstra čas si je pripravljen vzet v izrednih razmerah, sicer pa ne.

Seveda sem v šoli redno, na dva meseca grem na govorilne, bodi brez skrbi za moje otroke. Kolikor vem, so pa tvoji že odrasli in pojma nimaš sploh, o čem teče beseda.

Amapk ne arzumeš Puma, te bodo takoj označile za starega strica preko 70., kot so mene včeraj:-)))

Veš kaki sončki bodo to zdaj, če so bili do sedaj super geniji, ki so morali bit popolnoma pismeni in polno samostojni in odgovorni že z vstopom v prvi razred, bodo sedaj vesoljski, ko jih mame maltretirajo za vsako figo, ki so same hodile v šolo še takrat, ko so učitelji imeli pravico in so vsakodnevno na njih kričali kako so popolnoma tumaste in iz njih nikoli ne bo nič – in resnici na ljubo tudi ni nič ratalo, zato pa so tako divje zagnane, da mora otrok bit vse, česar one niso bile sposobne.:-)))

Po mojem se že katera mama super sončka najde in najeda v šoli, zakaj se ocene in dogodki v e- asistenta vpisujejo tudi z več dnevno zakasnitvijo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Kdaj točno pa naj bi se človek ustavil mimogrede in kakšno rekel? Med poukom? Med odmorom? Ne vem, kje si ti v službi, a lahko kar vsak uleti mimogrede ne glede na to, ali se s kom ukvarjaš, imaš drugo delo in podobno? Učitelj je uslužbenec z zadolžitvami celo dopoldne in se ne more ukvarjati še s starši. 30 otrok pomeni 30 staršev, če jih samo 10 na mesec uleti takole mimogrede, sta to dva do trije na teden.
Tudi k zdravniku ne moreš mimogrede, a ne da ne. Zakaj ne? Zakaj pravzaprav ne bi potrkal, ko ima nekoga notri, in samo na hitrico nekaj vprašal? Recimo ko si ti v ordinaciji, te očitno ne bi zmotilo, da bi se malo poubadal še s kom drugim.[/quote]

Evo, tipično za uporabnike e asistenta. Nismo sposobni telesnega stika, pogovora potem pa rabimo računalniško. Pelješ otroka v šolo, rečeš razredničarki kdaj bi se lahko ustavila ker ne moreš na govorilne in zadeva je rešena. Lahko tudi otroku rečeš naj vpraša kdaj se lahko ustaviš. In ne učitelj nima cele dneve zadolžitve, se vidi da greš redko v šolo. Vedno bo našel čas za pogovor s staršem. Za to pač ne potrebuješ e asistenta. E asistenta potrebujejo zgolj in samo starši ki lastnemu otroku ne zaupajo.[/quote]
Evo, tipičen težak stari, ki si domišlja, da imajo učitelji cel dan čas samo za takšne posebneže (ki se jim povrh še čas ustavi, ko takole po njihovo mimogrede za 5 minut ustavijo učitelja. Dajte si že enkrat dopovedat, da so ure določene z namenom! So dopoldanske in popoldanske govorilne ure, izjemoma (ampak RES izjemoma!) se da dogovoriti tudi izven tega. Vse ostalo je res nadlegovanje učitelja in motenje učnega procesa! Easistent (ali pa druga oblika elektronske komunikacije) je zato izredno dobrodošla. Ne nadomešča pa ne sestankov ne govorilnih ur ne vaše skrbi ali neksrbi za otroke!

Evo, tipično za uporabnike e asistenta. Nismo sposobni telesnega stika, pogovora potem pa rabimo računalniško. Pelješ otroka v šolo, rečeš razredničarki kdaj bi se lahko ustavila ker ne moreš na govorilne in zadeva je rešena. Lahko tudi otroku rečeš naj vpraša kdaj se lahko ustaviš. In ne učitelj nima cele dneve zadolžitve, se vidi da greš redko v šolo. Vedno bo našel čas za pogovor s staršem. Za to pač ne potrebuješ e asistenta. E asistenta potrebujejo zgolj in samo starši ki lastnemu otroku ne zaupajo.[/quote]

Moj mož je učitelj. In točno zaradi takih, kot si ti, so uvedli to novo črto, od koder otrok zmore sam. Pet minut pred poukom se vas naslika ene 20, ki bi vsi radi prišli takrat, ko se vam dvigne.
Ima enkrat na teden dopoldanske govorilne. Je praktično vsak mesec na skupnih govorilnih. Odgovarja na e-pošto v mejah normale – ker eni pišejo praktično vsak dan in bi radi polurna pojasnila po mailu. Ne, to ni dovolj, še vedno se vas najde vsaj pol razreda, ki bi prišli ekstra enkrat.
Ekstra čas si je pripravljen vzet v izrednih razmerah, sicer pa ne.

Seveda sem v šoli redno, na dva meseca grem na govorilne, bodi brez skrbi za moje otroke. Kolikor vem, so pa tvoji že odrasli in pojma nimaš sploh, o čem teče beseda.[/quote]

To si si tako izmislila da imaš nos daljši kot ostržek. Jaz nikoli nisem šel zjutraj na govorilne in ve da ni bilo veliko takih. Če pa vprašaš učiteljico a so kakšne težave pa res ni kratenje njenega časa. Pač monovke imate bolestno potrebo po nadzorovanju svojih otrok, zato sedaj iščete izgovore za svoja dejanja.

Evo, tipično za uporabnike e asistenta. Nismo sposobni telesnega stika, pogovora potem pa rabimo računalniško. Pelješ otroka v šolo, rečeš razredničarki kdaj bi se lahko ustavila ker ne moreš na govorilne in zadeva je rešena. Lahko tudi otroku rečeš naj vpraša kdaj se lahko ustaviš. In ne učitelj nima cele dneve zadolžitve, se vidi da greš redko v šolo. Vedno bo našel čas za pogovor s staršem. Za to pač ne potrebuješ e asistenta. E asistenta potrebujejo zgolj in samo starši ki lastnemu otroku ne zaupajo.[/quote]
Evo, tipičen težak stari, ki si domišlja, da imajo učitelji cel dan čas samo za takšne posebneže (ki se jim povrh še čas ustavi, ko takole po njihovo mimogrede za 5 minut ustavijo učitelja. Dajte si že enkrat dopovedat, da so ure določene z namenom! So dopoldanske in popoldanske govorilne ure, izjemoma (ampak RES izjemoma!) se da dogovoriti tudi izven tega. Vse ostalo je res nadlegovanje učitelja in motenje učnega procesa! Easistent (ali pa druga oblika elektronske komunikacije) je zato izredno dobrodošla. Ne nadomešča pa ne sestankov ne govorilnih ur ne vaše skrbi ali neksrbi za otroke![/quote]

Seveda da nadomešča, samo priznati si ne upaš. To lepo piše v navodilih

imam neplačljivo verzijo in uporabljajo jo tudi otroci. Zaradi obvestil, urnika, malice. Na portalu za starše lažje uredijo kot prek šolskega portala.
Ocen in izostankov ne vidim, to mi sami povedo. Šola se zgane, a ne ob prvi prešpricani uri in ne ob prvem cveku. To je pripomoček kot vsak drug. Zakaj si na monu, zakaj ne greš raje k sosedi na kofe ali jo povabiš k sebi? Kakšna dvoličnost.[/quote]

Če te že zanima zakaj sem na mon in ne pri sosedi … ker to al sem na mon al pri sosedi nima nobene zveze ali jaz otrokom/sosedi/komurkoli zaupam ali ne.
Če pa plačujem easistenta, da me obvešča o vseh ocenah, napakah in napakicah mojih otrok, pa preprosto to pomeni, da svojim otrokom ne zaupam. To, da nimam easistenta ne pomeni, da živim v kameni dobi. Pomeni samo, da z razmislekom uporabljam sodobno tehnologijo. Ali pa je ne. Urnike pa tudi mi pogledamo na easistentu … in tudi splošna obvestila dobimo od tam.[/quote]

Od obvestil se odjaviš z enim klikom in plačevanje nima absolutno nobene zveze s tem.

Moj mož je učitelj. In točno zaradi takih, kot si ti, so uvedli to novo črto, od koder otrok zmore sam. Pet minut pred poukom se vas naslika ene 20, ki bi vsi radi prišli takrat, ko se vam dvigne.
Ima enkrat na teden dopoldanske govorilne. Je praktično vsak mesec na skupnih govorilnih. Odgovarja na e-pošto v mejah normale – ker eni pišejo praktično vsak dan in bi radi polurna pojasnila po mailu. Ne, to ni dovolj, še vedno se vas najde vsaj pol razreda, ki bi prišli ekstra enkrat.
Ekstra čas si je pripravljen vzet v izrednih razmerah, sicer pa ne.

Seveda sem v šoli redno, na dva meseca grem na govorilne, bodi brez skrbi za moje otroke. Kolikor vem, so pa tvoji že odrasli in pojma nimaš sploh, o čem teče beseda.[/quote]

To si si tako izmislila da imaš nos daljši kot ostržek. Jaz nikoli nisem šel zjutraj na govorilne in ve da ni bilo veliko takih. Če pa vprašaš učiteljico a so kakšne težave pa res ni kratenje njenega časa. Pač monovke imate bolestno potrebo po nadzorovanju svojih otrok, zato sedaj iščete izgovore za svoja dejanja.[/quote]
Ostržkov pumček – si prestar, da bi se sploh ubadal s temi zadevami, ki jih niti ne poznaš dobro. Govorilne ure so dopoldanske (tu je navadno več terminov) in popoldanske, ki so vsaj enkrat na mesec. Glede na tempov šoli pa je takšno motenje s strani nekaterih staršev ne samo nadležno, pač pa totalno brezobzirno! Tvoja potreba po pozornosti in po “svojem prav” pa je res bolestna. 🙂


Evo, tipičen težak stari, ki si domišlja, da imajo učitelji cel dan čas samo za takšne posebneže (ki se jim povrh še čas ustavi, ko takole po njihovo mimogrede za 5 minut ustavijo učitelja. Dajte si že enkrat dopovedat, da so ure določene z namenom! So dopoldanske in popoldanske govorilne ure, izjemoma (ampak RES izjemoma!) se da dogovoriti tudi izven tega. Vse ostalo je res nadlegovanje učitelja in motenje učnega procesa! Easistent (ali pa druga oblika elektronske komunikacije) je zato izredno dobrodošla. Ne nadomešča pa ne sestankov ne govorilnih ur ne vaše skrbi ali neksrbi za otroke![/quote]

Seveda da nadomešča, samo priznati si ne upaš. To lepo piše v navodilih[/quote]
Pokaži, prosim, kje v navodilih to piše.

To si si tako izmislila da imaš nos daljši kot ostržek. Jaz nikoli nisem šel zjutraj na govorilne in ve da ni bilo veliko takih. Če pa vprašaš učiteljico a so kakšne težave pa res ni kratenje njenega časa. Pač monovke imate bolestno potrebo po nadzorovanju svojih otrok, zato sedaj iščete izgovore za svoja dejanja.[/quote]
Ostržkov pumček – si prestar, da bi se sploh ubadal s temi zadevami, ki jih niti ne poznaš dobro. Govorilne ure so dopoldanske (tu je navadno več terminov) in popoldanske, ki so vsaj enkrat na mesec. Glede na tempov šoli pa je takšno motenje s strani nekaterih staršev ne samo nadležno, pač pa totalno brezobzirno! Tvoja potreba po pozornosti in po “svojem prav” pa je res bolestna. :-)[/quote]

Mislim da Sem še vedno mlajši od večine na monu. Ni potrebe po mojem prav. Je samo moj prav, ker pač današnje ženske imate bolestno potrebo po nadziranju otrok. To se vidi v njihovih psihičnih težavah in tudi učitelji znajo veliko povedati o tem. In e asistent je bil ustvarjen glih iz tega stališča. Pač bolestna potreba po kontroli nad lastnim naraščajem ker Jim ne zaupate. Seveda se sprenevedate da to ni res, tako kot nikoli ne boste priznale da ste vzgojile mamine sinkote in v milijon drugih primerih.

http://tina-in-fantje.si/nadzor-nad-otroki-zakaj-ne-maram-e-redovalnice/ Evo tukaj je perfekten zapis ženske o kontroli nad naraščajem.

Seveda da nadomešča, samo priznati si ne upaš. To lepo piše v navodilih[/quote]
Pokaži, prosim, kje v navodilih to piše.[/quote]
Še enkrat – kje v navodilih to piše? Glede T.Deu imam pa svoje mnenje (jo poznam tudi osebno). Z nekaterimi stvarmi se strinjam, občasno pa tako kiksne, da glava boli. Tole zapisano recimo, da je delno res, vseeno pa samo zato ne moreš označiti cel easistent kot nekaj napačnega. Ker ni in je lahko v veliko pomoč ne da bi sploh koga nadzoroval. Ampak to bi ti vedel, če bi dejansko poznal to, o čemer pišemo. Do sedaj samo nakladaš in obtožuješ kar počez vse- v puhoglavem stilu modrega vala.


Pokaži, prosim, kje v navodilih to piše.[/quote]
Še enkrat – kje v navodilih to piše? Glede T.Deu imam pa svoje mnenje (jo poznam tudi osebno). Z nekaterimi stvarmi se strinjam, občasno pa tako kiksne, da glava boli. Tole zapisano recimo, da je delno res, vseeno pa samo zato ne moreš označiti cel easistent kot nekaj napačnega. Ker ni in je lahko v veliko pomoč ne da bi sploh koga nadzoroval. Ampak to bi ti vedel, če bi dejansko poznal to, o čemer pišemo. Do sedaj samo nakladaš in obtožuješ kar počez vse- v puhoglavem stilu modrega vala.[/quote]

Mama, ki strenira malčka, ko še govorit ne zna, da si zjutraj sam naštima risanke in ji da mir, da ona lahko spi …
Ne, meni gredo pa na živce mame, ki se delajo u iber flegma in kakšne frajerke so, ker zanemarjajo otroke. E-asistent pri nas moramo uporabljati, ker razredničarka ne komunicira po mailih, to je zanjo samo dvojno delo. In ker je osnovna različica brezplačna, internet pa uporabljamo vsi, je to to. Seveda, če kdo slučajno res ne bi uporabljal interneta sploh, bi verjetno klicala po telefonu. Samo ne verjamem, da sploh še obstaja kaka taka oseba, mlajša kot 60 let.

Moj mož je učitelj. In točno zaradi takih, kot si ti, so uvedli to novo črto, od koder otrok zmore sam. Pet minut pred poukom se vas naslika ene 20, ki bi vsi radi prišli takrat, ko se vam dvigne.
Ima enkrat na teden dopoldanske govorilne. Je praktično vsak mesec na skupnih govorilnih. Odgovarja na e-pošto v mejah normale – ker eni pišejo praktično vsak dan in bi radi polurna pojasnila po mailu. Ne, to ni dovolj, še vedno se vas najde vsaj pol razreda, ki bi prišli ekstra enkrat.
Ekstra čas si je pripravljen vzet v izrednih razmerah, sicer pa ne.

Seveda sem v šoli redno, na dva meseca grem na govorilne, bodi brez skrbi za moje otroke. Kolikor vem, so pa tvoji že odrasli in pojma nimaš sploh, o čem teče beseda.[/quote]

To si si tako izmislila da imaš nos daljši kot ostržek. Jaz nikoli nisem šel zjutraj na govorilne in ve da ni bilo veliko takih. Če pa vprašaš učiteljico a so kakšne težave pa res ni kratenje njenega časa. Pač monovke imate bolestno potrebo po nadzorovanju svojih otrok, zato sedaj iščete izgovore za svoja dejanja.[/quote]

Se pravi, ko tebi ravno zdravnik pregleduje hemeroide, te ne moti, če jaz odprem vrata in samo na hitro nekaj vprašam?

Moj mož je učitelj. In točno zaradi takih, kot si ti, so uvedli to novo črto, od koder otrok zmore sam. Pet minut pred poukom se vas naslika ene 20, ki bi vsi radi prišli takrat, ko se vam dvigne.
Ima enkrat na teden dopoldanske govorilne. Je praktično vsak mesec na skupnih govorilnih. Odgovarja na e-pošto v mejah normale – ker eni pišejo praktično vsak dan in bi radi polurna pojasnila po mailu. Ne, to ni dovolj, še vedno se vas najde vsaj pol razreda, ki bi prišli ekstra enkrat.
Ekstra čas si je pripravljen vzet v izrednih razmerah, sicer pa ne.

Seveda sem v šoli redno, na dva meseca grem na govorilne, bodi brez skrbi za moje otroke. Kolikor vem, so pa tvoji že odrasli in pojma nimaš sploh, o čem teče beseda.[/quote]

To si si tako izmislila da imaš nos daljši kot ostržek. Jaz nikoli nisem šel zjutraj na govorilne in ve da ni bilo veliko takih. Če pa vprašaš učiteljico a so kakšne težave pa res ni kratenje njenega časa. Pač monovke imate bolestno potrebo po nadzorovanju svojih otrok, zato sedaj iščete izgovore za svoja dejanja.[/quote]

Kaj točno sem si izmislila?

Ja, vsako vprašanje je kratenje časa, ker tisti moment učitelj ni tam zato, da odgovarja na tvoja vprašanja. In ker nimaš takega vprašanja samo ti, ampak vsi starši. In vsi bi radi “samo minutko”.

Še to: tudi ko bi se mož rad pogovoril s kakšnim staršem in ga slučajno vidi v šoli, ga ne napade z vsemi topovi in vprašanji. Ker se zaveda, da ni nujno primeren trenutek. Povabi ga na govorilne ure.
Razumeš ti meje? Očitno ne.

Ne plačujem easistenta in upam, da ga tudi nikoli ne bom. Učitelji mi morajo na govorilnih urah povedat vse ocene otroka (ki jih itak izvem že sicer). Če so pa problemi v šoli, so pa učitelji dolžni, da dajo kak glas od sebe al ne? Jaz upam, da ni normalno, da sedijo in čakajo, da bo starš nekoč prišel v šolo, če je pa problem zdaj?
Skratka tega ne rabim in ne mislim plačevat. Tudi meni bi se zdelo za malo, da mi starši tako malo zaupajo, da špijunirajo za mano non stop. Tako, da to je samo potuha staršem.[/quote]

Saj to je smisel tega. Prvo te bodo prisilili v e asistenta, da boš plačala, potem pa bodo ukinili govorilne ure in roditeljske sestanke. Saj ne bodo več potrebni, ne? To je ozadje vsega tega. Da bodo lahko učiteljice že ob enih doma kuhale kosilo. Ja, pa priprave bodo boge reve pisale cele popoldneve!


Se ti ne zdi da je to problem starsev in ne easistenta? Vse naj bi se razvijalo kajneda? Ali butasti starsi ostanejo?

Ne plačujem easistenta in upam, da ga tudi nikoli ne bom. Učitelji mi morajo na govorilnih urah povedat vse ocene otroka (ki jih itak izvem že sicer). Če so pa problemi v šoli, so pa učitelji dolžni, da dajo kak glas od sebe al ne? Jaz upam, da ni normalno, da sedijo in čakajo, da bo starš nekoč prišel v šolo, če je pa problem zdaj?
Skratka tega ne rabim in ne mislim plačevat. Tudi meni bi se zdelo za malo, da mi starši tako malo zaupajo, da špijunirajo za mano non stop. Tako, da to je samo potuha staršem.[/quote]

Saj to je smisel tega. Prvo te bodo prisilili v e asistenta, da boš plačala, potem pa bodo ukinili govorilne ure in roditeljske sestanke. Saj ne bodo več potrebni, ne? To je ozadje vsega tega. Da bodo lahko učiteljice že ob enih doma kuhale kosilo. Ja, pa priprave bodo boge reve pisale cele popoldneve![/quote]

Podpis!

Drugače sem pa uvodoma izpostavila dejstvo, da učiteljica SPLOH NE ODGOVARJA na SVOJ SLUŽBEN e- naslov! Lani je, letos pa ne več. In je ista učiteljica.

Pri nas je mož eklatnantno proti in ga ne uporabljamo. Tudi meni se zdi popolnoma brezveze. Otroka Imam zato ker ga hočem in se bom tudi ukvarjala z njim. To pomeni da bom hodila na govorilne ker mi je mar in ga bom naučila da mi lahko vse pove. Midva za razliko od večine veva vse. Niti jaz niti mož ne potrebujeva da sploh odpirajo redovalnico. Tako v srednji kot v osnovni. Pa je eden kar težaven učenec. Ne vidim smisla v uporabi tega, prav zares ne.

Saj to je smisel tega. Prvo te bodo prisilili v e asistenta, da boš plačala, potem pa bodo ukinili govorilne ure in roditeljske sestanke. Saj ne bodo več potrebni, ne? To je ozadje vsega tega. Da bodo lahko učiteljice že ob enih doma kuhale kosilo. Ja, pa priprave bodo boge reve pisale cele popoldneve![/quote]

Podpis!

Drugače sem pa uvodoma izpostavila dejstvo, da učiteljica SPLOH NE ODGOVARJA na SVOJ SLUŽBEN e- naslov! Lani je, letos pa ne več. In je ista učiteljica.[/quote]

Službeni mail na arnesu avtomatično dobijo vsi javni uslužbenci. Učitelji in učiteljice po novem vse bolj uporabljajo e-asistenta, ker tja vnašajo vse ocene, pohvale, graje, spraševanja, teste, odsotnosti … Zakaj bi morala odpirati in e-asistenta in mail? Na začetku leta so vam povedali, kam pišite, in to upoštevaj, pa boš dobila tudi odgovor.

En n preveč, nije žvaka za seljaka. Ja če je pa tvoj mož eklatantno proti, potem je pa e-asistent zih en šodr! In če je on proti, smo proti vsi!
Jaz imam pa otroke, ker jih nisem hotela in se nič ne ukvarjam z njimi. Ne hodim na govorilne, ker mi ni mar, in učim ga, da mi ne sme nič povedat. Jaz za razliko od vseh ne vem nič, nočem vedeti, ker me ne briga, ker svojih otrok ne maram.
Ti moraš biti ena zanimiva osebica. Majhna, debela in glasna, predvidevam? Zaradi tebe roditeljski trajajo dve uri a ne?

Konkretno, jaz sem ga odjavila vnaprej za dva dni v šoli. Zato naj hodim v šolo? Srednjo šolo? Reci, da se hecaš. Mi znaš razložit, v kakšni obliki tako nadziram otroka? Hvala. Moj otrok drugače ne nagaja in ne dobiva slabih ocen.

En n preveč, nije žvaka za seljaka. Ja če je pa tvoj mož eklatantno proti, potem je pa e-asistent zih en šodr! In če je on proti, smo proti vsi!
Jaz imam pa otroke, ker jih nisem hotela in se nič ne ukvarjam z njimi. Ne hodim na govorilne, ker mi ni mar, in učim ga, da mi ne sme nič povedat. Jaz za razliko od vseh ne vem nič, nočem vedeti, ker me ne briga, ker svojih otrok ne maram.
Ti moraš biti ena zanimiva osebica. Majhna, debela in glasna, predvidevam? Zaradi tebe roditeljski trajajo dve uri a ne?[/quote]

Ti si pa gotovo ena majcena osebica, ki novači e asistenta. Mi lahko iz prve roke poveš kaj o provizijah/ nagradicah/ darilcih?

Naslednja tržna opcija je tisk spričevala. Šola ne bo več tiskala spričeval, ker bo vse na E asistentni kartici, v primeru željenega papirnatega spričevala bodo posredi tiskarne z vsemi zlatotiski in 100 gramskimi papirji. In računi izstavljeni staršem.

New Report

Close