Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ELAIN JE MOŠKI!

ELAIN JE MOŠKI!

ŽE DOLGO ČASA SUMIM NICK ELAIN, DA JE MOŠKI. PA NE SAMO JAZ, IMELE SMO ŽE VEČKRAT DEBATO NA TO TEMO IN TAM NAS JE KAR NEKAJ MENILO, DA JE SIGURNO MOŠKI. tOLIKO V VEDNOST TISTIM, KI TEGA ŠE NE VESTE.

tULE SE DELA NEKO PAMETNO ŽENŠČINO, ŠE PRIMOŽU JE NA TRENUTKE ZELO SIMPATIČN-A, VELIKOKRAT JO ZAGOVARJA …
iZ NJEGOVIH BESED JE LAHKO RAZBRATI, DA JE LE UBOGI MOŠKI, KI SE TULE PRETVARJA, DA JE ŽENSKO BITJE, VENDAR DVOMIM, DA JE KATERA ŽENSKA SPOSOBNA TAKO SARKASTIČNO IN UBOGO RAZMIŠJAT KOT TI ELAIN.

ČE SE MOTIM, PA VEM, DA SE NE, SE GLOBOKO OPRAVIČUJEM MOŠKI DUŠI V UJETEM ŽENSKEM TELESU.

ElainE, in ne Elain.

Pa saj se ne pretvarja, da je ženska. Razen imena, sveda:)

Saj se ne pretvarja. Vedno piše tako, da se spola ne da določit. Sicer pa – kaj je point tvojega pisanja? Meni je na trenutke prav simpatičen/čna in duhovit/a.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

In kaj potem? Meni je čisto vseeno. Tudi moški morajo biti.

Sicer pa bolj cenim take, ki vedno pišejo pod enim vzdevkom, tole skrivanje vsakič pod drugim imenom mi je čisto “mim”.

Men je čist fajn. Vsaj patetična ni. Moški / ženska…who cares!

ha ha ma prav res :)))

Dobro jutro! Ja seveda je moški.
Sicer ga pa jaz zelo rada berem. Je ena redkih oseb na forumu s super smislom za humor in (skoraj) vedno v enem stavku zadene bistvo. Včasih ustreli tudi kakšnega kozla, ampak saj ga vsi, ane? :)))

Ja, super je!

meni pa je prekleto patetična. Večina njenih odgovorov, z nekaj svetlimi izjemami, je skrajno žaljivih in ponižujočih za sogovorca. Tako je moje mnenje.Če pa je moški, pa ne vem. Se mi zdi, da se oni na tak nivo ne bi spuščali.

ma to se že dooooolgo časa ve. Torej, NIČ novega.


do pikice točno to sem hotela napisat – si mi prihranila nekaj tipkanja:)

A ti veš kaj patetičen sploh pomeni? Mislim da ne.

Nekako ne morem verjet, da je Elaine odpel/a hlače in BEGUNJE omogočila vpogled v svoje mednožje…

Hja, morda pa bo kdo še pogruntal, da je naš Primož ženska.

Tudi jaz rada berem Elaine. Pa naj bo moški ali ženska.

Komentarjem, ki jih napiše, bi lahko rekli “streznitvena klofuta” :))))))))

Rada jo berem, je duhovita in vedno zadane žebljico na glavico:)

Katastrofa!

Najbolj da čez okn skočm.

Maaaaaaaaaaaaaamiiiiiiiiii!! Elain je pa fantek, a ves? Lump, lump fantek, kel me skozi heca in me vlece za kite!!
Neslamen neslamnez elain, ti ti!!

Ga bom kal tovalsici zatozla, kel se skozi neki dela da je punčka in… in… we-we—weeeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

A ga pridem odpret?

V stilu…

Meni je čisto vseeno, ali je moški ali ženska. Se mi pa njene/njegove izjave tudi patetične. Zmeraj hoče biti sarkastičen/na, ciničen/na, ampak mu/ji to zelo redko uspe.

Najbolj pa mi gre na živce, ko daja take izjave v postih, ko je kdo v res hudi stiski. Si kar mislim, kako se mora počutiti taka oseba, ko napiše svoj problem tukaj, ta oseba pa se dela norca iz nje.

Pa bejž no, kaj ne poveš….;)))))))))))))))))))))))

patetičen -čna -o prid. (e) pretirano
navdušen, pretirano vznesen: patetičen govor;
patetična deklamacija / spregovoril je s
patetičnim glasom; patetično vedenje / patetičen
slog pisem / patetičen človek

Dajte se malo poučit o pomenu besed, preden jih uporabljate, lepo prosim.

Sicer pa je meni popolnoma vseeno, kdo na MONu je moški in kdo ženska, saj z nikomer nimam namena seksat.

In kaj čmo zdaj?:)

Jaz pa mislim, da je ženska. Tako strupeno in nesramno lahko piše samo ženska. Moški se ne spuščajo na tak nivo. Za mene je najbolj destruktivno bitje tukaj na forumu.

Aja, pa še to. Gotovo zelo, zelo pogreša in potrebuje pozornost, drugače bi že zdavnaj povedalo kaj je. Tako pa neznansko uživa v našem ugibanju. Res je primitivno bitje.

A ga pridem odpret?

V stilu…[/quote]

Ejga, dejte mi povedat, kako vi to ČEZ okn skačete? Pri nas – kadar že skačemo – skačemo SKOZI okno, čez pa zarad ceglov ne gre…

:-))

Džovk 🙂

New Report

Close