Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ "Elita" si prisvaja svet

"Elita" si prisvaja svet

Berem, kako se bo spet zapiralo, berem, kako so tovornjakarji ujeti pred mejami dokler se ne testirajo…
https://www.24ur.com/novice/korona/zvecer-znova-prepoved-prehajanja-med-obcinami-spremenjen-tudi-rezim-na-mejah.html
https://www.24ur.com/novice/tujina/ljudem-se-mesa-dogajajo-se-pretepi-hrano-nam-mecejo-cez-ograjo.html
Med tem, ko morajo ljudje nekaj “dokazovati in polagati nekomu teste in račune” pa nihče nima nadzora nad tem kaj počne “elita” in ali ta tudi ima omejeno gibanje in mora komu nekaj dokazovati in polagati teste,rač…, da je lahko svobodna pri svojem pohajkovanju po svetu in žuriranju kjerkoli in kadarkoli ter na kakršen način to želi.

Svet velika kletka in mreža postajaš. Le kaj sem ti storil, da zapor mi namenjaš, zrak in korak mi računaš, zdravje moje te moti in ti je na poti. Le kaj sem ti storil, da z menoj tako ravnaš in sebe ne spoznaš?

Elita nima več kontrole, sedaj DEMONSTRIRAJO svojo bogo moč.
Ne morejo ustavit to kaj se bo zgodilo. NIhče ne more.

Jaz imam eno vprašanje. Ali je res, da sta vidva posebna prijatelja? 😉 wink:wink

Posebna sva oba, pa ti tudi.. vidla se pa še nisva v živo, ob priliki bova, upam.

Zadnji trzaji elite…

Vidim, da sta odprtega duha. 😉 Živa reklama za Donat. Saj to je najbolj pomembno, da živite življenje na polno. Ne pa da se po forumih sekiramo zaradi virusov.

Edina sekirancija je ljudski um vodjen bezumjem, to me malo skrbi, ma kot sm rekel, to so zadnji trzaji Elite, gredo z vso silo, to je jasno kot dan. Vse so karte na mizi, sve ili ništa..

V vsakem primeru, vse gre naprej tak kot vedno, ne morejo predvladat, čeprav se bodo trudili do konca. Dejstvo.

kdaj, kje in kako boš cr.knil ☺☺ … pohiti. Naredi po svoji volji ☺ … da ne boš odnehal po volji elite ☺
[/quote]

“Elita” cel svet zapira zaradi takih kot sva midva z LudiD jem potem se pa vprašajte “kje jo čevelj žuli”. Oni so tam, midva sva tu vi pa vmes.

Kdo je ‘elita’?

bogmona
vsi umremo, tudi ti ne boš izjema.
Kdaj in kako to pa ne vem.

To je samo pojem za tisto skupino, ki se ima za nekaj takega, da drugim odreja in dirigira kako bo njihovo življenje potekalo in jim jemlje svobodno voljo ali bolje rečeno jim jo zatira. Svoji volji pa pot odpira in jo širi na vse strani. To je skupina, katere smisel je, da prisili druge v to, da “odprejo lastne oči”.

New Report

Close