Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek En vic z banano

En vic z banano

Oce se je zvecer pozno vrnil domov in iz hcerkine sobe zaslisal jecanje. Odprl je vrata hcerkine spalnice in zagledal hci, ki se je samozadovoljevala z banano. Ko se je naslednje jutro hci zbudila je sla v dnevno sobo, tam pa je zagledala oceta, ki je imel na vrvici privezano banano, ki jo je vlekel po stanovanju. “Ja, kaj pa delas?” ga je vprasala.
Oce ji pa odgovori: “Zetu razkazujem stanovanje!”

Bravo Helči!Si zvezda,a veš?
Kje je pufko?A so kufri že spakirani?
Sp

Pufko je prej pribajkal k meni, potem sva se malo muckala v šukci, potem sva šla malo na sončka, potem pa je odbajkal. To bi blo zelo na kratko, brez podrobnosti povedano… 😉

Ja, zbiram stvari… likam kratke majčke, ki sem jih jeseni sam oprala in zmetala na kup… ipd.

Papa, čauči

Če bi meni samo pribajkala,bi v kratkem času odjebala!
Mam večje potrebe,sorči!
Sem ti že prej povedu,da ne rabiš druzga kot keš za tja dol!lahko greš tud naga,ni blema,nazaj lahko prideš gospa!
Sp

Hehe, sej ni samu pribajkal? 😉
Ma ne, nimam dnarja za kupavat stvari po svejti (sem dala vse za letalsko karto) … bom vzela kar kšne stare cote, ku jih bom pole lahko metala proč, de jih ne bo treba nosit kilometre in kilometre…
Bljak, unim tamalim mexicanotom se pa ne bi prodala, pa magari če ne bi jela ceu teden. Kšnga Indijanca bi mogoče še probala kej zapecat, ma drugo pa ne pride v poštev… ;(

Ma ste pa pupe na tem forumi zategnjene!Ja probi,kar ti svet ponuja!A moram res kar naprej ponavljat,da živiš samo enkrat!?
Dej zrasi že enkrat!
Sp

Rajš zategnjena kot nategnjena, od tistega ku ne bi hotla bit!!!

Ej, jst te cenim, dragi Sp., zato te tud poslušam in upoštevam tvoje nasvete in priporočila za življenje. Zdej zaenkrat imam u planu po tvojih nasvetih izkusit tisto reč v letalu…. kej druzga pa ne…. Sej veš, sem še mlada (skor 22 let) in romantična ;))))

Da b te ciba(ne naš pieteln) nategnu! :-)))
sP
Btw: če pa tisto v letali probaš in še poveš,kuku je blu,me pa strga od rajca!

:-))))))))))

Saj boš,ne?
In seveda povedala,manke na mail,da ti ne bu nerodno.
A smo prjatli al nismo?

hm, kej nej rečem… bom vidla… ne morem zdej rečt, dokler ne sprobam… se bom pa potrudla dat najboljše od sebe (na letalu in potem tuki) ;))

saj veš,da ti zaupamo!
Sp

New Report

Close