Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna rabim te

ena južna rabim te

Pardon, zmotil sem se…ženske niso dobrine, temveč statusni simbol


Aj ba čuti.. Volimo žestoko



V glavnem lastnina, s katero lahko delaš, kar hočeš.

Podpisem!!



V glavnem lastnina, s katero lahko delaš, kar hočeš.[/quote]
Moški misli da dela z žensko kar hoče v resnici moški dela z žensko tako ali tisto kar ženska hoče. Govorim o zdravih moških. Točno tako je in nič drugače.



V glavnem lastnina, s katero lahko delaš, kar hočeš.[/quote]

A dej prijatu ne kompliciraj! Kateri zenski ne ugaja, da se ji placa marsikej… zenskam je vcasih malo nerodno zato “odklanjajo” placilo v resnici so ga pa vse vesele! Lej smo si razlicni in spostujem tvoje razmisljanje/mnenje ampak zenske so zenske 🙂



V glavnem lastnina, s katero lahko delaš, kar hočeš.[/quote]
Moški misli da dela z žensko kar hoče v resnici moški dela z žensko tako ali tisto kar ženska hoče. Govorim o zdravih moških. Točno tako je in nič drugače.[/quote]

No, lepo da ženske enkrat priznate, da dobivate batine po svoji volji.


Aj ba čuti.. Volimo žestoko[/quote]

Hehe.
Ampak veš, me sploh ni presenetl, sm prav pričakovala, da bodo šli brat tud to temo, ki se že po naslovu vid da se jih sploh ne tiče 🙂
Ampak teme o južnjakih so zmer zanimive in ja, ŽESTOKE :)))


Moški misli da dela z žensko kar hoče v resnici moški dela z žensko tako ali tisto kar ženska hoče. Govorim o zdravih moških. Točno tako je in nič drugače.[/quote]

No, lepo da ženske enkrat priznate, da dobivate batine po svoji volji.[/quote]
Batine sploh nikoli nisem dobila. Moj mož je pravi moški ne rabi se on z žensko tepst. On mene na drug način zrihta da predem ko muca.
Batino pa rada dobim vedno. To pa ja.


Moški misli da dela z žensko kar hoče v resnici moški dela z žensko tako ali tisto kar ženska hoče. Govorim o zdravih moških. Točno tako je in nič drugače.[/quote]

No, lepo da ženske enkrat priznate, da dobivate batine po svoji volji.[/quote]

Ker ti takoj batine pridejo na misel se bojim, da jih tvoja dobiva.


Aj ba čuti.. Volimo žestoko[/quote]

Hehe.
Ampak veš, me sploh ni presenetl, sm prav pričakovala, da bodo šli brat tud to temo, ki se že po naslovu vid da se jih sploh ne tiče 🙂
Ampak teme o južnjakih so zmer zanimive in ja, ŽESTOKE :)))[/quote]

Sem morala prav v slovar pogledati, kaj je žestoko. Ja, znanje jezikov se kar izgublja…. Žal.



No, lepo da ženske enkrat priznate, da dobivate batine po svoji volji.[/quote]
Batine sploh nikoli nisem dobila. Moj mož je pravi moški ne rabi se on z žensko tepst. On mene na drug način zrihta da predem ko muca.
Batino pa rada dobim vedno. To pa ja.[/quote]

Hahahaha al si me nasmejala 😀

Hehe.
Ampak veš, me sploh ni presenetl, sm prav pričakovala, da bodo šli brat tud to temo, ki se že po naslovu vid da se jih sploh ne tiče 🙂
Ampak teme o južnjakih so zmer zanimive in ja, ŽESTOKE :)))[/quote]

Sem morala prav v slovar pogledati, kaj je žestoko. Ja, znanje jezikov se kar izgublja…. Žal.[/quote]

No, pa si se spet neki novega naučila, ni bed :)))

Butl, izbral si si nick, ki te okvalificira na polno. Točno v srž svojega bistva si zadel .
Ej carsko.


Batine sploh nikoli nisem dobila. Moj mož je pravi moški ne rabi se on z žensko tepst. On mene na drug način zrihta da predem ko muca.
Batino pa rada dobim vedno. To pa ja.[/quote]

Hahahaha al si me nasmejala :D[/quote]
Ne vem kaj je temu coliju da tok na razne batine misli. To si lahko zdaj čisto perverzno razlagam.



No, lepo da ženske enkrat priznate, da dobivate batine po svoji volji.[/quote]

Ker ti takoj batine pridejo na misel se bojim, da jih tvoja dobiva.[/quote]

Tebi se pa pozna, da ti je tvoj nikoli ne ponudi, pa si od jutra do večera krajšaš čas na monu. Če bil bil pravilno vzgojen gentleman, bi odprl vsaj denarnico in te kam peljal, namesto da te pušča v tužni družbi računalnika.

Ker ti takoj batine pridejo na misel se bojim, da jih tvoja dobiva.[/quote]

Tebi se pa pozna, da ti je tvoj nikoli ne ponudi, pa si od jutra do večera krajšaš čas na monu. Če bil bil pravilno vzgojen gentleman, bi odprl vsaj denarnico in te kam peljal, namesto da te pušča v tužni družbi računalnika.[/quote]

A službeno pot par dnevno poznaš? Očitno ne. Moj služi da me bo lahk še naprej razvajal kar pa ti pojma nimaš kaj to sploh je.



Tebi se pa pozna, da ti je tvoj nikoli ne ponudi, pa si od jutra do večera krajšaš čas na monu. Če bil bil pravilno vzgojen gentleman, bi odprl vsaj denarnico in te kam peljal, namesto da te pušča v tužni družbi računalnika.[/quote]

A službeno pot par dnevno poznaš? Očitno ne. Moj služi da me bo lahk še naprej razvajal kar pa ti pojma nimaš kaj to sploh je.[/quote]
In ti primitivc boš men govoril kolk časa sm gor (ja 2 dni pa res), aja, me rad spremljaš pa veš 🙂

A službeno pot par dnevno poznaš? Očitno ne. Moj služi da me bo lahk še naprej razvajal kar pa ti pojma nimaš kaj to sploh je.[/quote]
In ti primitivc boš men govoril kolk časa sm gor (ja 2 dni pa res), aja, me rad spremljaš pa veš :)[/quote]
Si prav zabavna. Kr ostani.

Službena pot je ponavadi izgovor za kurbarijo. Daleko od očiju, daleko od srca. Ampak če si od moža odvisna gospodinja, bolje, da ne razmišljaš preveč o tem. Ženska brez svojega denarja mora marsikaj preslišat, spregledat in potrpet.


In ti primitivc boš men govoril kolk časa sm gor (ja 2 dni pa res), aja, me rad spremljaš pa veš :)[/quote]
Si prav zabavna. Kr ostani.[/quote]

Itak, še jutr, potem pa bolj občasno, bom pa še naprej sm pa tja aktivna :)))
Bom vskočila pomagat, če bo treba :)))
To smo ti pa Fužinci 😀

Wau kolk si ti pameten.
Ne brini, imam ja sve pod kontrolom, še veš ne kako :)))
Nema kod mene cingu lingu :)))


Si prav zabavna. Kr ostani.[/quote]
E voli te grda resnica…samo tako naprej

Itak, še jutr, potem pa bolj občasno, bom pa še naprej sm pa tja aktivna :)))
Bom vskočila pomagat, če bo treba :)))
To smo ti pa Fužinci :D[/quote]


E voli te grda resnica…samo tako naprej

Itak, še jutr, potem pa bolj občasno, bom pa še naprej sm pa tja aktivna :)))
Bom vskočila pomagat, če bo treba :)))
To smo ti pa Fužinci :D[/quote][/quote]

I ja tebe sestro 😀

Če južnjak denar domov nosi, ga mora žena ubogat. Pusti ji samo toliko svobode, da se malo na internetu zlaja, da spusti frustracije skozi varnostni ventil, potem pa takoj nazaj za štedilnik. Ni to tako kot pri Slovencih, ko babe hlače nosijo in komandirajo.

New Report

Close