Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna rabim te

ena južna rabim te

Ups, ne spoštujeva slovenske kulture :)))


Sanja baba kukuruz hehe
Saj ti pravim, da pojma nimaš. Kr nrki na pamet, tako kot skoz.
A da ti je dolgčas, če si sam doma pa ne prav zdrav, ti je poznano kaj?
Teb se mora pa vse napisat, da sploh kaj dojameš.

To pojasni, zakaj je tu toliko zateženih bab. Sicer pišejo po slovensko, a iz vsebine zapisanega jih takoj prečitaš, da so od dole 🙂

To pojasni, zakaj je tu toliko zateženih bab. Sicer pišejo po slovensko, a iz vsebine zapisanega jih takoj prečitaš, da so od dole :-)[/quote]

In?

Brezposelne so in osamljene. Sanjarijo neke balkanske sponzorje, katere bi one komandirale kot kake Slovenke. Tega še v (balkanskih) filmih ni. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tistih z juga rinta v Sloveniji za minimalca ali še manj, njihovi sinovi so v glavnem brezposelni ali v podobnih službah in oni bodo zdaj babnicam plačevali pijačke, večerje cunje, čevlje in počitnice? Denar za sponzoruše imajo samo kriminalci in gazde, ki svojih delavcev – zemotov ne plačujejo. Ampak takih razne ta južne in grde resnice ne zanimajo.


Jaz sem že poročena bo kmalu 20 let in dvomim da bi bil dec pretirano srečen če bi se njegova stara vjestica začela zanimat za druge moške pa bili ti zemoti, Slovenci ali pa kaj drugega. Pol pa ne bi bilo več batine..

To pojasni, zakaj je tu toliko zateženih bab. Sicer pišejo po slovensko, a iz vsebine zapisanega jih takoj prečitaš, da so od dole :-)[/quote]

Jel tebi to puno smeta?

Tuki na monu sm pa že svoj življenjepis napisala :)))
Ampak se tako kot ponavad žal spet motiš. Imam službo, dobro plačo, tako kot jo marsikater Slovenec nima. Zaposlila sm se takoj po šolanju. Jah, pač južnjakinje imamo prednost povsod, kaj hočmo, to je Slovenija ane?
Če hočeš, ti tud izobrazbo napišem? Aja, ups, južnjaki smo neizobražen folk.
Pa saj ti itak veš, da južnjaki pripeljemo cele familije sm. Zato ti lahk povem, da v moji žlahti NI brezposelnega. No ja, 2 pač res delata za minimalca, tako kot VELIKO Slovencev, pa ne boš verjel, da mi ni lepo da kdorkol dela za tak denar, ker s tako plačo ne vem sploh kako preživijo. Mladi še gre, ko pa imaš ti familijo pa težko. Ampak teb je to itak čist vseen.

evo važno da je ŠE ENA slovenceljka zainteresirana za seksanje s Srbom. Tako pač je. To so slovenke in slovenskim moškim ni lahko.

ena južna,

včeraj si rekla, da imaš očeta Srba, in seveda mater ti je Slovenka. To se že logično sklepa.

očitno bodo v tej državi otroke slovenskim babam res naredili samo moški iz južnih držav hehe


???

Bo še več mešančkov in s tem manj nacijev, kar je dobr ane?

ena južna a nisi včeraj ti napisala da imaš mater Slovenko, očeta Srba? Sicer pa je vseeno. FACA SI, MOČNA SI, VZTRAJNA SI, TRMASTA SI, PRAVA JUŽNJAKINJA, DOLGO IN SREČNO BOŠ ŽIVELA. Objemček, ker si dobra duša. Srečno.

Hehe, to vem da bom dolg na svetu, čutim :)))
Ja, pač južnjakinja, v bistvu bolj če.furka :)))
No ja, vztrajna glih nism, tud pisart mi se ne da preveč, razn ko imam cajta na pretek, sploh pa v takih temah :))) pa še to ne v vseh, sam v tistih, pri katerih vidim napisane bedarije.

Ne maram PONIŽEVANJA, ZANIČEVANJA, to pa je tud glavn razlog da zdej v 2 dneh tolk sodelujem na monu.
Mogoče sm v kakšni temi tud sama kaj tazga napisala, če sm, pa je to itak bil sam odgovor komu na njegov blesav komentar.
Drugač pa zase vem, da sm čist poštena oseba, razumem se z vsemi, zato v svojem dosedanjem življenju nism NIKOL imela nobenih problemov z nikomer. Aja pa sm imela priliko pred par leti mal debatirat tud s par tipi ala Himmler. Ja, škoda, smo se čist lepo ujel, debatiral, se smejal, ca 30 min, pol pa se ne spomnim kako je prišlo do tega, da je eden izmed njih zvedel da nism “čistokrvna” Slovenka, so slišal še ostali in je bilo konc pogovora. Ampak vseen ni bilo kakšnga zmerjanja…., vsaj men osebno ni noben nič slabega rekel, razen seveda če.furka, južna :)))

Bolj škrti ljudje niso ‘južnjaki’. 🙂 Z mojega okoliša, iz kjer izhajam, jaz še nikoli nisem videl, da bi ženska v moški družbi plačevala.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Nobena baba ne mara poniževanja in zaničevanja itd, ampak čefurke imate prav alergijo na take zadeve in enostavno niste sposobne zrelo, inteligentno odreagirat…vi naredite celo štalo iz tega in bi ga kr takoj na gobec…no, v takih primerih dokazujete gnil temperament in mentaliteto… za sarkazem pa itak še niste slišali…


Nobena baba ne mara poniževanja in zaničevanja itd, ampak čefurke imate prav alergijo na take zadeve in enostavno niste sposobne zrelo, inteligentno odreagirat…vi naredite celo štalo iz tega in bi ga kr takoj na gobec…no, v takih primerih dokazujete gnil temperament in mentaliteto… za sarkazem pa itak še niste slišali…[/quote]
Ne vem kaj ti sploh babe komentiraš saj vsi vemo da si gay. Prikriti gay. Get yourself a man already


Nobena baba ne mara poniževanja in zaničevanja itd, ampak čefurke imate prav alergijo na take zadeve in enostavno niste sposobne zrelo, inteligentno odreagirat…vi naredite celo štalo iz tega in bi ga kr takoj na gobec…no, v takih primerih dokazujete gnil temperament in mentaliteto… za sarkazem pa itak še niste slišali…[/quote]
Ne vem kaj ti sploh babe komentiraš saj vsi vemo da si gay. Prikriti gay. Get yourself a man already[/quote]
Če sem gej, potem lahko ocenjujem še bolj objektivno…


Ne vem kaj ti sploh babe komentiraš saj vsi vemo da si gay. Prikriti gay. Get yourself a man already[/quote]
Če sem gej, potem lahko ocenjujem še bolj objektivno…[/quote]
A ne bi raje za kakim postavnim pogledal in z njim kaj komentiral? Ženske tebe ne morejo zadovoljiti pa ni vazn bile južne Slovenke Al pa svedinje…


Nobena baba ne mara poniževanja in zaničevanja itd, ampak čefurke imate prav alergijo na take zadeve in enostavno niste sposobne zrelo, inteligentno odreagirat…vi naredite celo štalo iz tega in bi ga kr takoj na gobec…no, v takih primerih dokazujete gnil temperament in mentaliteto… za sarkazem pa itak še niste slišali…[/quote]

Ja itak, takoj na gobec da začepi, takoj red nardit, tako je treba 😀
Sarkazem pa je znak inteligence 😉

Butl, izbral si si nick, ki te okvalificira na polno. Točno v srž svojega bistva si zadel .
Ej carsko.[/quote]
pri toliko idijo.tih na MON.u, ni težko biti samo Butl in to s ™ ☺

New Report

Close