Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ena za Billy Boya

Ena za Billy Boya

Vrhunska

[img]https://i.postimg.cc/5t9wHnGM/windows.jpg[/img][/url]

Odvisno s katere strani gledaš. Tam za njim nobenega zidu več ni videti 😉

Odvisno s katere strani gledaš. Tam za njim nobenega zidu več ni videti 😉
[/quote]
Hehe, jasno je s katere strani jaz gledam. Sedaj je dejansko obratno.
Na žalost sami sebi to delamo.
Ma nema veze, ne bom se pustil, ne glede na to kaj me čaka, ali ne čaka. Do groba. Borba.


Hehe, jasno je s katere strani jaz gledam. Sedaj je dejansko obratno.
Na žalost sami sebi to delamo.
Ma nema veze, ne bom se pustil, ne glede na to kaj me čaka, ali ne čaka. Do groba. Borba.
[/quote]

Najbolje bi bilo najti način, da še za nas postane ta borba zanimiva in vesela igra, tako kot je za njih. Da mi svojo borbo iz slabega v dobro spremenimo vmes se veselimo in jih nadigramo.

Najbolje bi bilo najti način, da še za nas postane ta borba zanimiva in vesela igra, tako kot je za njih. Da mi svojo borbo iz slabega v dobro spremenimo vmes se veselimo in jih nadigramo.
[/quote]

Dokler narod, vsaj večina ne ukapira da moramo bit povezani in enotni, nema nam kruha.
Sej jaz uživam, na momente popizdim, ma večino časa sem skuliran in čakam.
Danes sem obiskal par gostiln v okolici, tiste kaj imajo kave in ostalo pijačo, hrano za sabo in ih povezal z ostalimi ki planirajo državljansko nepokorščino, me je veselilo ko sem videl pozitiven odziv. Sedaj bomo videl koliko njih bo dejansko pogumno.
Dokler nas delijo na desna in leve, dokler so antivakseri i vakseri, so v prednosti.
Mislim pa da je večini že jasno da gre za nateg. le ne upajo se stopit vun in se ispostavit.
Ampak bo prišel tudi čas za to.
To ne bo minilo dokler se ne začnete ispostavljat in riskirat.
Tak je.

Dokler narod, vsaj večina ne ukapira da moramo bit povezani in enotni, nema nam kruha.
Sej jaz uživam, na momente popizdim, ma večino časa sem skuliran in čakam.
Danes sem obiskal par gostiln v okolici, tiste kaj imajo kave in ostalo pijačo, hrano za sabo in ih povezal z ostalimi ki planirajo državljansko nepokorščino, me je veselilo ko sem videl pozitiven odziv. Sedaj bomo videl koliko njih bo dejansko pogumno.
Dokler nas delijo na desna in leve, dokler so antivakseri i vakseri, so v prednosti.
Mislim pa da je večini že jasno da gre za nateg. le ne upajo se stopit vun in se ispostavit.
Ampak bo prišel tudi čas za to.
To ne bo minilo dokler se ne začnete ispostavljat in riskirat.
Tak je.
[/quote]

Večini je jasno, da si ti en veeeeeelik dre.kobezec in nešolan nakladač.

Večini je jasno, da si ti en veeeeeelik dre.kobezec in nešolan nakladač.
[/quote]
Ajde šetaj papak.

a maš suhi trening, kako boš v bližnji prihodnosti gledal v svet?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

u wish.

A tebi pa windowsi dobro delajo na računalniku?

https://www.youtube.com/watch?v=ARDXlyq3EgI

reši marsikateri problem…

New Report

Close