Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu eno čist kratko vprašanje

eno čist kratko vprašanje

ah, ne bi te zabrisala………..bi te kar ponucala! :))))

Ja! To pa vem… 🙂

Kaj potrebna dones? Jaz sem!

Ne samo danes…………..

Potem takrat ko je smreka zelena?

Lažje bi prenesla prvo varjanto..pač bi se skregala bi me poslal nekam in bi pol to razcistla pa gremo naprej..ne maram tisine in osornosti in hladnosti..brezveze.

www.studentarija.net

hahahahaahahah, ta je pa dobra!

Sem mislil, da se boš izgovarjala, da so pri vas smreke čisto rjave, hahaha

Jebela cesta…čaki, da grem v gošo pogledat! Veš, da že dolgo nism vidla smreke…hahahahh

hm… a veš, da sem včeraj popoldne dost premleval ta tvoj odgovor, ko sem ga videl?

Kaj pa vem… pogosto se sprašujem o tem, kaka je moja odgovornost za nastalo stanje in o tem, če ne bi bilo s katero drugo enako.

Z vsako bo enako, ko bo polizan med, če se ne bosta trudila za svojo pravljico, verjem! Živeti v dvoje ni kar tako, sploh če želiš žvet lepo-polno…

prav gotovo sta obadva kriva za tako situacijo. a je tudi res, da jo bosta morala OBADVA rešit, ni dovolj da je samo eden pripravljen. in če ni pripravljenosti z obeh strani…

to, kako bi bilo s kakšno drugo, pa ne more nihče nikoli vedet. če bi vsak razmišljal v stilu ‘ah mogoče bi bilo z drugim še slabše’, bi vsi ostali s prvimi ki smo jih srečal.

pa sej vem, lahko je govort. še posebej če so otroci vmes… prav gotovo to zelo zakomplicira situacijo. a vseeno pomisli tudi na njih. a misliš da je njim luštno gledat tak odnos? pa nima veze kako se ‘skrivata’, otroci čutijo vse. razmisli, da je zaradi njih vredno nekaj narest…

mogoče je pa prav zaradi njih potrebno it narazen. Mogoče pa je treba začet živet novo pravljico, v kateri bodo vsi aktivni, jo ohranjali pri življenju. Ker imajo otroci mogoče več od staršev, ki niso sitni, naveličani, ampak se mu vsak po svoje bolj posveča, tako oče kot mati. Postaneta bolj aktivna, mu skušata več nudit – pa ne materialno, ampak bolj kakovostno. Je pa dejstvo v marsikaterem zakonu, da nismo znali pravljice živeti, jo ohranjati pri življenju.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Saj zato pa pride ponavadi do tega, ker se trudi le en sam in ima na koncu poln kufer vsega in gre, ali poišče tolažbo drugje in pač živi doma kot zivi, ampak le kaksno je tako življenje…otroci so ponavadi le izgovor!

Pri meni sta ponavadi obe varianti najprej ga pošljem v PM, potem se pa kujam in ne govorim z njim :):)

uf, ti si šele zaguljena… Bom vidu, da mam doma pravo pravljico ;-))))

Se podpišem še jaz! Namesto, da bi takrat napeljala na ***, ona kuha trmo!

Neja, se dobr da sm zenska, ubogi toj moški, ne jokaj ,ko bo nekega dne ušel

Na kaj že?? :))

Ma ne, saj nisem tolk huda, me še ne poznaš :)))

Ne bo!!

Aha, bilo je popravljeno!

ti ze ves, ne reci, da te nisem opozorila;))

Pri nama enako, samo da zaključiva zadevo z neponovljivim seksom!

Ta del midva izpustiva!! Tisti dan je bolje, da me pusti pri miru. Ko pa prespim, se pa kaj zmeniva 😉

New Report

Close