Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu eno čist kratko vprašanje

eno čist kratko vprašanje

Kaj vas bolj prizadene, če se s partnerjem pošteno sprete? Kaj mu prej odpustite in prej požrete?

1. Da vas v prepiru v navalu jeze pošlje v p.m. ali
2. večtedensko tišino, osorno govorjenje, ampak brez žalitev, grožnje z ločitvijo, tudi v stilu kako te lahko na sodišču stisnem…

Jaz sem vsekakor pristaš prve variante; ne rečem da je prav (podobno kot z zgodbo o žebljih v ograji, ki ste jo že verjetno neštetokrat slišali), ampak se mi zdi, da mnogo lažje požrem odkrit spor, pa magari s hudimi besedami, kot pa tako, skorajda podtalno delovanje.

Sprašujem zato, ker sva včeraj imela debato o tem, in se kot ponavadi nisva strinjala. Po njenem mnernju namreč ni hujšega, kot to da ti nekdo reče nekaj grdega, v stilu idi v p.m..

No, pa vi???

Definitivno prva varianta, samo ne uspem nikakor!

2. varianta

Paci!!!

;))))

Ja, res si! Prikupna Štajerka s pohano kurico, pa imaš take! A ni boljše, če že narediš napako, da te sam mal nadere, pa pošlje v PM in potem naprej k novim zmagam naproti?

hočem reči, da me bolj prizadene 2. varianta; ne da bi jo prej odpustila in pozabila.

očitno sem malo narobe razumela vprašanje!

Bravo!!!!

Je pa tako, da ponavadi besede mnogo bolj bolijo kot dejanja…..

Odvisno kaj je povod prepiru, koliko hudo je;)), ampak izkušnje kažejo, da ne morem biti tiho ali uzaljena ali trmasta in hočem takoj rešiti prepir, problem, tako da se spucava na mestu in se mava čez 5 minut spet rada.
Samo enkrat je bilo, da sva imela tihi teden, trma on in trma jaz, pa sva ugotovila, da je to brez veze, problemi so ostajali,še huje je bilo, midva pa trmarla dalje, škoda časa.Pa sva se potem pošteno usekala, vsak zlajala svoje, zadihala in gremo dalje;)))
No, če bi me kdaj slučajno poslal v p.m. bi mu rekla, da tam sem že bila in sem prilezla ven njemu v naročje;))in sigurno bi se nasmejala že temu in še hitreje zgladila prepir.

Mene veliko bolj kot klofuta!

O skuštranka, že pridna?

pridna, umita in počesana si zadovoljen in idi k Backi, jaz te ne maram, haha

Raje imam, da me pošlje v pizdo materno, kot da se drži cel teden in vse kar si naštel v točki 2..

A tako?! Hvala! In zakaj me ne maraš več, če smem izvedet?

Ker ne bom druga, hočem biti prva, hihi in ker ti tega nočeš, pa nič!;))

-mm, vidim da še vedno vztrajaš v bednem razmerju….

nobena varianta od te, ki si jih naštel, ne pove kaj spodbudnega v kateremkoli partnerstvu. a ni škoda življenja za to, da se moraš skoz odločat med bedno malo manj bedno varianto.

Jaz partnerki nikoli doslej nisem in niti ne bom odpustil nobene od naštetih varijant. Sploh pa se nobenem ne bom pustil, da me na kakršen koli način žali ali prizadene. Če je partnerka tega sposobna – me ne zanima več. Verjemite, na svetu so še vedno ljudje, s katerimi se da komunicirati na človeški način, brez žalitev, kujanja in klofut. In se težave tudi dosti prej razrešijo.

lp,
Sreč

Kaj pa če bi bili obe prvi – ti in backa? Bi šlo?

Mene tudi! Klofuto pozabiš, ko neha bolet..besede pa bolijo še dolgo…dolgo….!

-mm, pa saj veš tisto…..po prepiru (ali tudi med) je seks najslajši!

Pa še nekaj je Mojčka: po klofuti se razpizdim, primem in vržem na posteljo, pa pofukam! Ti ne?

uhhhhhhhhhh….ti nastavim lice? hahahahah

Daj hitro, hahaha. Pol me pa zabriši!

New Report

Close