Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Eno sprašanje ;)

Eno sprašanje ;)

Tako je 🙂 Moj dragi si je zmeraj želel striptease…sam jaz nism nekak za to nla nikoli…sej bi lahk nekaj sama čarala pa si zmišljevala, sam pač nekak nisem. No zdaj pa sem se odločla, da bi mu za rd pripravla presenečenje, in me zanima, če kdo ve na koga oz. kam bi se lahk obrnila za kake nasvete pri koreografiji in tko, ker res hočem, da bi blo nepozabno, in ne kr nekaj.
No hvala vsem za odgovore 🙂

No da se kr takoj popravim 🙂 Pri naslovu teme se je pojavil “tiskarski škrat” mišljeno je blo : Eno vprašanje 🙂

Hm, rabiš v sobi štango…

ja…najverjetneje bi bil to dober pripomoček, ampak bi mela še kakšen nasvet več 🙂

Par požirkov konjaka spij za pogum, zapri oči, dobro glasbo daj gor in bo šlo samo od sebe!

aha :)..pol pa še sam to…ocker z You can leave Your head on je najverjetneje že preveč zlajnan glede tega…še kakšen predlog glede glasbe?

Čist nič ni zlajnan… vsaj po moje ne… je pravi komad za take igrice….
Zberi kaj, kar mu je všeč… pa če je to Verbotnova, pa naj bo…. postrezi mu s slušnim in vidnim zadovoljstvom…

Moj izbor glasbe bi bil pa bolj nenavaden….
Hmmmmm… Shanti, Devi, tudi Cocker, aja, pa Cohen… pa dobra stara Tina Turner…
Ni važno, kaj boš izbrala, naj bo iz srca.

Hvala 🙂

Prosim, prosim….

No…če bi še kdo kaj pripomnil…vsako mnenje je več kot dobrodošlo, tak, da kr 🙂

:-)))))))

Samo fantazijo uporabi, nič posebne koreografije ne rabiš. In čim bolj packasta bodi

Packasta? 😀 hehe…to bi pa šlo 😛 …hvala 🙂

:-))))))

haj.

po moje bo cool če se boš oblekla izivalno (sexi spodnje perilo)…

pa izbor dobre glasbe, pri čemer se strinjam z La Luno.

glede plesa pa hja prepusti se, migaj z boki, zvijaj se, pomembna je tudi komunikacija z očmi med plesom.
glej ga poželjivo, potem lahko tudi malo plešeš na njemu…ko slečeš kos perila mu ga vrzi pa…

skratka prepusti se!!!!!!!!!!!!!

veliko sreče!!!!
:):):)

lp kleo6

*

No hvala 😉 Opažam, da nebo tak težko, kot sem si predstavljala 🙂
lp

New Report

Close