Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Eno vprašanje v zvezi z izolacijo

Eno vprašanje v zvezi z izolacijo

Namreč, zdaj bomo izolirani nekaj časa, nato pa bo treba spet zagnati mašinerijo. Vendar pa virus še ne bo izginil. Dovolj je par okuženih oseb, pa spet jovo na novo. Nekateri strokovnjaki pravijo, da bo virus prisoten dve leti, drugi, da bo vedno. Kaj zdaj naj bomo tisti, ki smo ogroženi zaradi obstoječih bolezni, ostanemo v izolaciji ves ta čas?
ps. prvi pacient v Italiji je bil že odpuščen iz bolnice, zdaj pa je spet pozitiven in spet v karanteni.

Vir za tvojo zadnjo trditev?

https://www.tgcom24.mediaset.it/cronaca/piemonte/coronavirus-di-nuovo-positivo-il-paziente-uno-di-torino-dichiarato-guarito_16268333-202002a.shtml

pacient št. 1 iz Torina

Saj na ta virus nisi imun do smrti. Tudi na gripo nismo imuni. Lahko se ponovno okužimo.

Zakaj pa potem Angleži nekaj sanjajo o tem, da bi se morali prekužiti – torej zboleti do 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije … Ker naj bi bili potem imenu ali kaj? Sicer se mi to ne zdi verjetno, ampak nekaj razmišljajo

Si že srečal pametnega Angleža, pa lepega tudi ne!

Potem pa res nima smisla, da se izoliramo. Kdor ne bo umrl zdaj, bo umrl v drugem ali tretjem valu.

Probaj, pa nam povej, če boš preživel, kako je bilo! Pa čim prej. Zdaj je še prostor na intenzivni. Še ne sprejemajo rezervacij.

Potem pa res nima smisla, da se izoliramo. Kdor ne bo umrl zdaj, bo umrl v drugem ali tretjem valu.
[/quote]

Joooj, pa kako ste ljudje lahko tako maloumni!!!

Ni point, da ne zbolis, point je, da ne zbolimo vsi naenkrat!
Kdo te bo zdravil, ce bo naenkrat 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalstva bolnega?!
Pa vode ne bo, ne bo elektrike, ne bo tv, interneta,…!!!
Tele blesavo!

Mene zanima, kolikokrat na dan se lahko športno udejstvujem *sama*. Zmešalo se mi bo.

Lahko se pri meni, večkrat na dan.

slovenčki pa še grši

New Report

Close