Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Erazem B. Pintar: lastna hvala, cena mala

Erazem B. Pintar: lastna hvala, cena mala

Zajčica, pa saj si samo ena črtica več, in na to si ponosna?!?

A ti bi bila z moškim samo zaradi orgazmov?
A zate je število ženskih orgazmov referenca za solidnega partnerja?
Erazem je tako zelo otročji in zaljubljen sam vase, da nikoli ne bo sposoben življenja v dobri zvezi.

Če sem jo jaz razumela, je ponosna na 8 orgazmov :-)!

Nimam biti na kaj ponosna, ampak dobrega sexa mi ni nikoli žal.

Pa dobro, kje pa piše, da moraš z vsakim, s katerim si privoščiš seks, tudi srečno živeti do konca svojih dni? Zakaj bi bila a priori vsaka, ki gre z njim, glupa? Zato, ker je dovolila, da jo je nekdo eno noč razvajal? Je žal že tako, da zakonski možje včasih hitro pozabijo, kaj je to dober seks in kako bi se lahko potrudili – pa se ne. Se ne znajo ali ne morejo ali nočejo ali se jim ne ljubi. Seveda nisi z moškim samo zaradi seksa, zato pa lahko živiš srečno družinsko življenje tudi če ni v spalnici silnega ognja. In zakaj si ne bi – če se že ponudi priložnost – privoščila ženska enkrat enega čistega, neobremenjenega, spontanega, božanskega seksa? Zakaj bi moralo biti to a priori prepovedano? Če ti je zaradi tega življenje še nekaj časa lepše in če si potem tudi bolj prijazna do družine – zakaj pa ne, vas vprašam? Ali ni hujše, če se zaljubiš in vse dni samo sanjariš o princu, ki sedi za sosednjo pisalno mizo in moža doma tudi pogledati ne moreš več?

A sta vsaj uporabila kondom?
Katera pa tvojga moža spedena, a zajčica?

Kakor katera hoče.
Če ženska doma malo probava in nakaže, se vzpali tudi njen stalni partner.
Meni kvazi razvajanje za eno noč ne pomeni nič. Da bi bila srečna, ker me je, recimo 3.999 v vrsti z orgazmi osrečil en taki tip – no, smo različni.
Meni se to gnusi.
Jaz povežem seks z ljubeznijo.
Če kaj pogrešam doma, povem in pokažem možeku.

Men se pa taki, ki so kot železniška postaja, k´je šlo že vse čez njih, samo vlak še ne, ornk gabijo. Jim prav nič ne zavidam, pa če se še nevem kako ven mečejo. Se samo smešijo!

Moj komentar malo za hec in malo zares.

Obstaja zanimiva knjiga z naslovom Selfish Gene (avtor Richard Dawkins, ne vem, ce je prevedena).

Tam pise, zakaj je izrek “Lepa dekleta ljubijo barabe” evolucijsko utemeljen.

Zenske gredo namrec rade v posteljo s poligamnimi moskimi – ce imajo z njimi moske potomce, lahko namrec pricakujejo, da bodo imeli tudi oni nagnjenje do poligamije in bodo na ta nacin pomagali mnozicno razsirjati tudi njihov genetski material.

Obratno se moskim splaca hodit v posteljo z monogamnimi zenskami – tako namrec lahko pricakujejo, da je potomec, ki ga vzdrzujejo, res njihov, pri drugih pa ne morejo biti prepricani.

Zato je splosna ljudska modrost, da je moski, ki ima veliko zensk, frajer, zenska, ki ima veliko tipov, pa kurba, veliko globlja, kot se zdi.:)))

p.s. O gospodu Pintarju ne vem nicesar, ker ne gledam televizije, rumeni tisk pa berem dvakrat letno pri frizerju.

SG

SG,

tole je kar dobra utemeljitev –
moti le to,
da jo je napisal moški.

Zajčica

> bi – če se že ponudi priložnost – privoščila ženska enkrat
> enega čistega, neobremenjenega, spontanega, božanskega seksa?
> Zakaj bi moralo biti to a priori prepovedano?

Tudi slučajno ni prepovedano, vse je stvar tvojega podstrešja. Ampak a veš, kaj je res božansko? To, da je lahko neobremenjen, spontan, božanski seks prav vsak seks in to z možem.

V bistvu se mi pa smiliš. Če tole ni zezancija, ti nekaj (ali pa vse) v zakonu izrazito ne klapa :(((

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

Zakaj ne bi z Erazmom:

1. Bala bi se aidsa
2. Nočem biti ena izmed mnogih
3. Taisti Erazem, o katerem teče debata, sploh ni fejst
4. Je pa v nasprotju s točko 3 en velik duvator
5. In nenazadnje, ni ga čez mojega 🙂

Se opravičujem zajčici, če zdaj ljudje mislijo, da je prejšnji – namenoma malo provokativen – tekst napisala ona. Ne, zajčice sploh ne poznam in jaz sem zelo zadovoljna s svojim življenjem, družinskim in tudi sicer.
Se pa še zdaj spomnim enega seksa pred mnogimi, mnogimi leti, ko sem bila še prosta kot ptička na veji in me je en tipček obletaval kot muha, ampak sem točno vedela, da to ni to. Da z njim ne bom hodila in pika. Ampak ker človeku seveda godi, če ti nekdo malo popiha na dušo, je beseda dala besedo in dotik dotik – in orgazem orgazem. Bila je res nora noč, spravljal me je v tako ekstazo, da sploh nisem vedela zase. Ja, res, bila sem presenečena nad svojim telesom, kako reagira na nekega v bistvu popolnega neznanca – in bila sem presenečena, da lahko seksam z nekom, v katerega nisem zaljubljena. Ampak zgodilo se je in zjutraj sva se zelo prijazno poslovila, ampak sva oba vedela, da je to bilo vse. In sva bila oba več kot zadovoljna. Jaz se, verjemite mi, nisem počutila prav nič izrabljeno – on pa najbrž tudi ne. In zdaj sem se na to spomnila in napisala tisti zgornji post. Verjamem, da se kaj takega lahko zgodi tudi poročeni ženski. Pa se mi zato nič ne smili.

Če smem še sam piskerček pristaviti, kot srečno poročeni možakar…
… če mora moški stalno menjati partnerke, je z njim nekaj narobe… nobene ne zadovolji tako, da bi si tudi ona želela ostati z njim… pa ne samo na spolnem področju, ampak tudi na čustvenem… orgazem traja koliko sekund? hm, dan ima pa 24 ur, teden 7 dni in leto… celo življenje z nekom… torej, moja teorija je:
NAJBOLJŠI LJUBIMCI SMO ZVESTI SREČNO POROČENI MOŠKI!!! Jaz pravim, da bolje da me ena hoče, kot pa da jih je štirimestna številka ugotovila, da sem zanič:::))).
Z ženo sva srečna, žena je srečna z mano in na kraj pameti mi ne pade, da bi šel z osmimi orgazmi osrečiti neko mimoidočo zajčico (verjemite, da takih veliko srečujem). Raje osrečim s tremi svojo doma:::)
p.s. ste pa zanimive v debati:::)

tud on je lahk sam ena črtica pri njej…če je res sam sex nima veze kaj si on misli o njej.

Malo sem se nasmejala (zajčica lahko pokliče, ker jo je mogoče pozabil), dobila nova spoznanja (SG), zdaj pa zares, vprašanje je seks brez ljubezni, da ali ne.

Razlogi za in proti so različni, pri meni pretehtajo tisti proti, ne samo zaradi bolezni in micenih živalic, čustveno se težko pripravim do česa takega, zato tega ne prakticiram. Sem pa že imela eno poletno avanturo, nimam slabe vesti (ali pač?), zgleda da ravno zaradi nje tovrstnega seksa ne prakticiram več.

ne vem zakaj se sploh obremenjujete z njim…ma pač svoj stil življenja…al mu paše al ne je njegov problem…..ženskega spola ma še vedno velik okrog sebe pa verjetno ga bo tud vedno mel pa če je to zarad dinarčkov al pa njegove karme…zaključek: boli me patka kdo je to in kaj se dogaja z njim…

lp

Ali pa nova slikca v albumu, kot pri tistem hrvaškem ostarelem “zajcu”, se menda piše Martić. Vsako, ki jo je naskočil, je še fotografiral. V Evinem kostimu.
Bi bilo silno zanimivo, če bi tisti album dobil noge in bi fotke pricurljale v širšo javnost. Zajčice pa v jok, pa na drevo ÷))
Je pa stvar zanimiva. Tako tisti hrvaški natepač kot naš slovenski “konkurent” sta iz bogate familije. In se morata po televiziji junačiti s tem, kakšna junaka sta. Hehe…

Mene sam zanima če se zajčica heca in kaj je pila za osmico.

Če se ne, me zanima, a je tudi njo ujela anketa glede porabe kondomov in porasta aidsa v Sloveniji.

He, he, atek, tole si pa tako fino povedal, da sem se prav namuznila. Sicer pa – kar se tiče dotičnega gospodiča in njegovih 1000+ zajčic – če jim paše, kar naj uživajo, jaz nisem ne njemu in ne njim čisto nič fouš:) Če pa pomislim na osem orgazmov… hm, hm… se mi zdi, da moraš biti potem pošteno zmatran:))

Mene pri vsem moti prikrita reklama medijev za tak stil življenja.

Kot da je “pofuknaje” 1000 osebkov, ki se jih ne spomniš ne po imenu ne po obrazu, vrhunsko doživetje.

Jaz, pa če sem še tako iskrena do sebe, v svojem življenju nisem srečala več kot ene 15 osebkov, ki bi jih.

Seks je zame užitek predvsem zato, ker mi paše bit z dotičnim človekom in se ga spominjat. Gledanje ene črtice no. 629 in pri tem ne vedet niti kakšne barve las je imela. What is the point?

In na koncu pri 40ih, ko bi si za spremembo mogoče zaželel otroka&ženo, pa ostaneš sam! Res ja, what’s the point?

Dvomim v resničnost zajčice, ker je včeraj rekel, da ljubic v smislu poročenih žensk pa noče in nima!?

ti, niti malo ti ne zavidam. :-))))))))))))) zakaj le? Za 8 orgazmov? Jih lahko dobim tudi doma, za to ne rabim it drugam.

Zanimivo, znaš pravilno postavljati vejice pri sestavljenem vezniku.:)))

New Report

Close