Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Erazem B. Pintar: lastna hvala, cena mala

Erazem B. Pintar: lastna hvala, cena mala

V resničnost zajčice je najbrž da kar zdravo dvomiti. Konec koncev je to anonimen forum, vsak piše kar mu pade na pamet. Vendar pa se mi zdi, da oni tip je pač sinoči nastopal za javnost, poskušal si je malo dvigniti popularnost, tako da tudi njegovim besedam jaz ne pripisujem kake hude teže.

Sploh pa, če jih je imel štirimestno številko – to pomeni, da jih je skrbno preštel, da bi se potem lahko hvalil… Sprašujem se – če spiš s tako količino ljudi, a potem si delaš zapiske, da ne zbrkljaš vsega…

Čudak.

Haha, in v svoji kolumni v novi Lady se hvali, da od svojih ljubic zahteva, da redno delajo šolo :))))))))))))))) sicer odpade jahta in seks in tako :))))).

Ej, tako se pa že dolgo nisem smejala :)))). Mislim, dec gre na 50 ali kaj, pa se hvali s svojimi uspehi pri šolarkah:))))) Sicer pa logično, če premisliš, edino kakšne naivne najstnice še uspe tako očarat, ena pametna odrasla ženska bi se mu v ksiht smejala :)))))))

Uboga mati, ki mora to prebirati – poslušati.

Mogoče je bila pa njegova mati tudi nekoč zajčica…

Zajklja aristokratskim PEDIGREJEM:-)))))))))))))))))

In ne boste verjeli, šolarkam je pripravljen pomagati pri FIZIKI, MATEMATIKI IN PODOBNIH VEDAH:-))))))))))))))))))))))
Sem se tudi jaz nakrohotal do solz, ej.
Japajade, če je ležeče seštevanje novih trofej zanj matematika in fizika, je pa res “car”…

Očitno vas pa vseen mal grize, k ste se tok razpisale :))) A ni v eni reviji zadnjič pod eno sliko pisalo, da je dekle, ki jo objema, predstavil na neki prireditvi kot mati svojih bodočih otrok?
Mah, men ni na faco nč všeč. Pa tiste cigare, jao.

Bad karma.

New Report

Close