Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Erjavec zapravlja

Erjavec zapravlja

od leta 2005-2007 smo za orožje plačali 194.4 milijona €,

po njegovem odhodu pa nas čaka še 325 milijona€.

Kaj če bi tole prilrpili, h presežku.

aja vir: finance

Aja, tvojega zadnjega stavka pa ne razumem. Kaj bi naredili?

Sicer pa, a še nisi dojela, Erjavec NE odhaja!!! Erjavec NI dvoživka, on je troživka ali celi četveroživka… zložno živi v vseh sistemih in vladah.

Ja, in? Smo mogoče kdaj manj?

se ti zdi prav, da kupuje orožje za vojake, ki jih sploh še nima, se ti zdi prav, da večji del svojih nakupov ne plača sam in pušča plačilo naslednji vladi, no ja morda bo pa v njej, pa bo to svojo nakupovalno mrzlico vseeno moral sam plačati.

hja seveda imajo lahko presežek v državni blagajni, če pa 2/3 plačil čaka drugo vlado, hja po eni strani bi JJ kar privoščila še en mandat, pa da ga vidimo, ako se bo znašel med lastnimi grehi.

Ah saj to ni važno. Važno, da določini ljudje dobijo fajn provizijo od nakupa, pa tist ki prodaja tud fajn zasluži.

Prav, saj ne kupuje orožja zase. Plačala ga pa ne bo naslednja vlada, ampak tako kot vedno do sedaj in tako kot bo tudi v bodoče, ga bomo plačali tisti, ki plačujemo davke.

Glede presežka pa: kako da ga ni bilo v SFRJ, je tudi kar nekaj dolga ostalo za naslednje vlade?

ninej pa sej si glih včera čvekava da boš volva desusu zej se pa pizdiš…matr blonda sama ne veš ka govoriš!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hahaha, ti si pa mene mal zamešal, kaneda.

Prav, saj ne kupuje orožja zase. Plačala ga pa ne bo naslednja vlada, ampak tako kot vedno do sedaj in tako kot bo tudi v bodoče, ga bomo plačali tisti, ki plačujemo davke.

Glede presežka pa: kako da ga ni bilo v SFRJ, je tudi kar nekaj dolga ostalo za naslednje vlade?[/quote]

pričakobvan odgovor, saj itak vem da ti je prav ,zares vse prav kar dela ta vlada.

ninej če biv bica bi ti zej reko da BERI, pa se mi ne lubi….ti že sama veš ka s napisava:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Meni se pa ne zdi. Sem ti včeraj napisal par stvari, za katere trdim, da ne dela prav. Še daleč pa ni tako kot trdiš ti.

ha, ja prav gotovo vem, pa vem da veš tud ti!:)

Če bi ti kaj BRAL, ne bi take neumnosti pisal! Zato BERI, BERI IN BERI!!!!

js rejši sexam ko pa berem je bol pametno…ti pa če ti ni do sexa pa le beri:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Hahaha, pa si me nasmejal:-))

Kdaj pa?? Videti je da ne, ker si še sedaj tle, a ne?

Bica ti si še starokopitna, ti rejtam misliš, da je sex ponoči ko se človek vležev postlo!?

Ti nimaš pojma zgleda o tem, ampak čudovito obvladaš sprenevedanje in podtikanja tu na forumu. Pa sej kdo te bo pa hotel, če mu boš kar naprej težila BERI, BERI, BERI:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

– Starokopitna:-)), ja, malo že, ampak, če pogledam tvoje pisanje, ne more biti sexa, ne podnevi ne ponoči, saj si kar naprej na internetu, dvomim, če imaš sploh kakšno “Mico”, mogoče v službi, mimo grede, na “hitrco”:-))))

Malo se kontroliraj! Na dan Svete Ane 26.07.2008, si začel ob 08:53 do 23:59 minutko pred polnočjo si nehal:-)))))
Napisal si pa 23 postov. No, nekatere dneve si napisal manj.
Bila je sobota, ti pa internet, tudi danes je tako! Jaz bi te pognala delat!” Drugim očitaš, da niso delali in da nič ne delajo. Sam pa ….

Koliko ima kdo pojma o tem:-)) Koliko ga imam, vem najbolj sama.:-))
Sprenevedanje, pa kar dobro obladaš ti, kadar nimaš kaj odgovorit napisati, se spakuješ, to sem ti že napisala.

Hahaha, kdo bi te hotel, pišeš.:-))
Kaj pa ti veš, za enkrat še nimam potrebe.
Kar se tiče, BERI, BERI, je pa imenitno, če ti kdo že malo “posignira” važne članke, si mimo grede na koncu cajtenga.:-))

Haha, vroče je zunaj, sem šla v senco počivat. Pa še ti si lahko dobil odgovor.:-))

Lepo se imej, pa čas porabljaj tudi v druge namene, najbolj da v take, ko meni očitaš, da nimam pojma.:-)))))

bica js zgoda vstanem…da te mavo potolažim..js sm biv zej na Uršlji Gori, sam tebi se tk ne sanja ki je to tk da vahko kr zaklučima

zej grem pa na žur…pa ti jutra sp`t kej napišem

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close