Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Erotična masaža

Erotična masaža

Backa, si mogoče za eno erotično masažo? Z oljem ali kremco?

JA!

KIR, mislim, da še vedno ne dela tale stran kot bi morala. Škoda.

Ta pi****ni delala! ČAO!

Le kaj ima nedelovanje strani veze z masažo? 😉

Ojla, kaj je zdej moja backa, nis še prpravljena?

Čakam nate, ljubi moj….

Ti pa to čist dobr veš se mi zdi. Mal se hecaš, kr dej se! Morebiti se ne bomo več dolgo, ha ha!
Potem bo pa res treba na en pir, kaj misliš?

A spet nej se sama, ljubi, kje si???

Ja povsod te iščem, od jutra, sam si kdove kje. A s pripravljena, že gola? Jaz sem že..

Uf, čist nagec si? Ma, ja bi te rada čutila čist bliz, da te zavoham….in končno občutim tvojo gladko kožo na svoji. Aja, ne še takoj, al kaj? reci, ljubi, reci, kaj naj naredim!

Najprej se vleži na trebuščka, čeprav bi raje od spredaj. Saj si cela tako lepa in moje naoljene roke že drsijo preko tvojga hrbtička, tvojih ramen, po vratku pa te poljubljam…. Masiram ti tvojo čudovito ritko, tvoje lepe nogice, cele od stegen (prsti bi hoteli drugam, vendar jim ne pustim…),
preko kolen, meč in do zadnjega prstka. Sam kaj, ko mi moj nagaja kar naprej in me moti…Ne morem več, obrnem te na hrbet in se zagledam v tvoj prelepi obraz…rjavozelene očke, tvoja čutna ustka… Tina vozi glih – pavza!

O, ti!!!!Moj ljubljeni! Kot doma, boš reku, ne de?

Ja, če me boš pa tako lepo zmasiral, pa še tako nežno in malo manj nežno, potem moraš vedet, da se bo moja ritka začela kar sama mal migat sem in tja in hotela bom k tebi od užitkov, ki mi jih daješ. In prepričaj me, naj še mal počakam, ker te že želim imet notr, globoko v sebi. Zakaj sem tako neučakana od tebe? Morda bom potem še bolj sproščena, ko mi pride prvič. Tvoje modre učke me gledajo in želim si te. Pridi, prosim…

Tina je zmagala, bravo!!!!!!

Poljubljam te na stnice, sesam ti ušesca, motijo me tvoji dišeči lasje…
Kako lepa prsa imaš, tako bela in čvrsta, braravičke štrlijo, nežno jih božam, roke drsijo naprej po trebuščku, hočem tvojo, vendar namerno preskočim in ti zopet masiram nogice… Toda ne strpim več, zagledam se v tvojo najčudovitejšo mehko in gladko mmm, jo nežno razprem in s prsti potipam tvoj klitoris, se zasesam vanj in čutim kako ti raste… kako me dražiš ko tako vzdihuješ (povej ali ti pride samo z lizanjem ali je potrebna še ena glavca zraven), roke pa še vedno nežno objemajo prsi… Tvoja roka prijemajo moj k. in ga stiska, zato se ne vzdržim več… potegnem te na rob in ti ga potisnem v tvojo toplo in vlažno vagino, tako da sva postala eno ter zlila najino ljubezen v brezmejno naslado…

Ups, to je pa že sex, vidiš kako me zanese……

KIR napisal:

> Tina je zmagala, bravo!!!!!!
>
> Poljubljam te na stnice, sesam ti ušesca, motijo me tvoji
> dišeči lasje…
> Kako lepa prsa imaš, tako bela in čvrsta, braravičke štrlijo,
> nežno jih božam, roke drsijo naprej po trebuščku, hočem tvojo,
> vendar namerno preskočim in ti zopet masiram nogice… Toda ne
> strpim več, zagledam se v tvojo najčudovitejšo mehko in gladko
> mmm, jo nežno razprem in s prsti potipam tvoj klitoris, se
> zasesam vanj in čutim kako ti raste… kako me dražiš ko tako
> vzdihuješ (povej ali ti pride samo z lizanjem ali je potrebna
> še ena glavca zraven), roke pa še vedno nežno objemajo prsi…
> Tvoja roka prijemajo moj k. in ga stiska, zato se ne vzdržim
> več… potegnem te na rob in ti ga potisnem v tvojo toplo in
> vlažno vagino, tako da sva postala eno ter zlila najino
> ljubezen v brezmejno naslado…
>
> Ups, to je pa že sex, vidiš kako me zanese……
Lepo, lepo, lepo….naj te še kar mal zanaša, ha ha, ljubljeni.
Če želiš naj mi pride s tvojim jezikom in roko, ja? Lahko istočasno oboje?
Mi tako paše…Potem pa te želim noter, pridi k meni, pridi vame ljubi in me tesno stisni k sebi. No,če bova na robu mi ga boš potisnil do …..uf, uf.
Kako mi paše, nimaš pojma. S tabo mi bo prec prišlo, zato nadaljuj, da pridem do čudežne številke (kolk že, aja, 6!!!!)

KIR, a se ti tud tolk vživiš kot jaz, da mi bo kr na suh….ha ha ha

Haha, naj me zanaša, a ljubljena? O sexu boš pa raje ti, tako rad bi te bral! Bom čutil kdaj ti pride?
Koliko dni še delaš, tudi ti podjetnica, ne? Jaz samo še do petka, pol pa … pa backo v živo poizkat!

Pa še kako! Nič ne vidim, ne slišim, čutim le tebe. Še mal, pa mi bo usekal…

KIR napisal:

> Haha, naj me zanaša, a ljubljena? O sexu boš pa raje ti, tako
> rad bi te bral! Bom čutil kdaj ti pride?
> Koliko dni še delaš, tudi ti podjetnica, ne? Jaz samo še do
> petka, pol pa … pa backo v živo poizkat!

Ja, ja, ja naj te zanaša, to mi je pri tebi tako všeč, ljubljeni in občudovani KIR!
Rad bi vedel, kako zelo te čutim, ko mi ga počaasi daješ noter. Zelo lepo te čutim, mal ti bom pomagala, ko maš pa tako veliikeeega, ja? Napolniš me in v meni takrat živiš le ti….cela se ti prepustim in tvoja sem, čisto tvoja. Le zate. poljubljam te po ramah, po vratu, po obrazu, slišim tvoje sopenje, zelo me vzburjaš, dragi… z jezikom ti grem po ušesih, grizem zraven, pa ne preveč. Bi me lahko še od zadaj?

Veš, kaj, le nekej ti povem. Če vse tlele crkne, te moram enkrat vidt, da vidim kdo na tem svetu mi je podoben….Kaj rečeš na to?
Pa nisem mislila sexa, jasno, ti si. pomislil, še preden si prebral…ha ha!!

KIR napisal:

> Koliko dni še delaš, tudi ti podjetnica, ne? Jaz samo še do
> petka, pol pa … pa backo v živo poizkat!

Do petka v službi, privatnica pa uf, do kooooncaaaa..Potem pa v živo KIR-a iskat!

Ja, boš čutil in slišal, kar si vprašal.

Seveda, ljuba moja! Obrneš se na trebušček, poklekneš na kolena, jaz pa te od zadi, z eno roko tvojo prelepo joškico, z drugo (ampak čist nežno) za ščegetavčka…(maš res tako velikega, ko nabrekne?) Z ritko migaš gor-dol-na stran, osmice delaš, men pa zelo pomagaš, zadrževat moram, sicer te prehitro napolnim. Ti si šele 4 x končala, moraš pa še vsaj tolikokrat. A ti paše, ko te poljubljam po hrbtičku in vratku, pa ta tvoj ponj (čisto sva prepotena) mi diši, da izgubljam zavest…pa tako prijetno ječiš, svilena koža se ti zopet ježi,… daj K., še malo počak…

Se veselim!

Mal razlož, ne razumem čist. Boš?

KIR napisal:

> Mal razlož, ne razumem čist. Boš?

Ljubi, tako lepo se vživiš in pišeš stvari, ki so všeč tudi meni in všeč mi je kako pišeš in kaj pišeš in sploh, se ti že ves čas lahko nasmejem in me spravljaš v dobro voljo in zaradi tebe sem bolj razigrana in pohotna tudi pa tako dalje….saj vem, da življenje ni hec, pa vendar, moraš imet v sebi nekaj kar je meni preprosto všeč.
A nisem dobr napisala, še ne razumeš? Pravim samo, da bi te enkrat morala srečat, da pogledam v te modre oči in se nasmejem, ja?

New Report

Close