Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu erotični paket

erotični paket

Rada bi naročila darilni paket erotičnih pripomočkov preko kataloga Quelle pa nikjer ne piše kaj vsebuje. Ali ga mogoče kdo pozna ga je že naročil.

ja, pusti se presenetit!!!

madonca!

Tudi potniki se pustijo presenetiti kadar letajo z avioni!

lahko si pa naročiš tudi dostavo na dom, morda te pa poštar preseneti :))

En močnejši brko manjše rasti, z odpeto jakno in spodnjimi tremi gumbi na srajci. Pa pomečkanimi, na peglo hlačami, jasno.

:)))))))))))

prijateljici ni bil všeč…ga je pa dobila lani…
raje stopi v sex shop in si sama izberi tisto, kar te zanima…

lp

za protiutež:
moški okrog 35, z zdravo samozavestjo, suverenim nasmeškom na ustih, kavbojke, bel puli, športna jakna,… in domišljam si, da so pod kavbojkami tange

aja, to zdaj o poštarju govorimo? 😉 no, tale ni poštar!!!

Pa ornk “ljubavni tepih”, pa bele štumfke, pa pošvedrane čevlje, pa plastično vrečko v rok, pa ko se zasmeje, tko, mal prepiha, da ma jeziček več prostora.
Jih večkrat takšne vidim – tko da, opis je točen!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kakšne tange pa? S tigrastim vzorcem a la Tarzan?

Od smeha mi solze tečejo po obrazu!!!!!!!1

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

bele … nedolžne … sej ne bodo dolg 😉

Velika večina nas tule bi ji znali bolje svetovati 😉

kako to mislite, g. minister??!!…

evo, ga že ne razumem več…tko pol to, kaj?! titula gor, miselne funkcije dol??!! (tle bi pasal tist hudomušen smajli)

hehe…sam da ima kaj “kokretnega” pravo smer…

lp

Točno tako! Ljubica ima prav in ve o čem govori. Pojdi v sex shop in si privošči eno malico, da boš z očmi požirala razstavljeno. Lahko boš prijela v roke, potežkala, upogibala, … To bo najboljše darilo, pusti quele pa quantum čenl pa razne top šope. Od vseh šopov je najboljše šopanje z igračkami, ki si jih sama kupiš.

Zdaj se malo bolj politično izražam 😉

Prvič, ko greš not ti je hudo zlo nerodno. Pol pa, če naletiš na prodajalko, ki te stvari jemlje tko, kot bi prodajala kaj drugega, pa da je še poučena zraven, da ti zna svetovati, pol pa to rata rutina.
Prvič sem šla kupit neke specifične kondome. Kriza. Vsa zafarbana. Tretjič sva se pa že pogovarjali o penisih pa o lulikah – umetnih seveda. Po top shopih prodajajo se mi zdi samo pofl. Je res treba kar v roko vzet.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pa si se res spremenil. Včasih si dal še kak pameten nasvet, zadnje čase si pa čist tiho. Nč od nč. Zdaj me je pa resno začel skrbet zame. Kot gospo ministrovo, kako bom ratala prevzetna. Hudo!!!!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

da vam le ne bo ministrovanje v glavo stoplo…

hehe, lp.

Spet ena, ki trdi, da je ministrova… ts ts ts

:-))))))
Itak vem, da me nočeš!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close