Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo kafeja…

Evo kafeja…

Jutro!

Lahko pridete na kafe ali na kaj drugega,mam še sveže sprešan pomarančni sok….
Ravno sem dvignila svoje truplo iz postelje…pozabila sem izklopit telefon ponoči…bemti…pa ze klic…
Aja,pa en kozarec mam že tudi na vesti…bomo videli kako bo s službo,ker deda moti moja šola in to…drugače pa ni zgledalo slabo…me bo poklical do jutri ko se bodo odločali (konkurenca je in to kar velika)…upam na najbolje…

Kako ste pajaci moji,ste dobro ajali?
Povejte mi kaj…mene boli skoraj vsaka celica na telesu…ampak nekako vseeno sem razposajena in nagajiva…

Na tone lupčkov in objemčkov…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja prosim en “đusek” iz svežih pomaranč bi za začetek, mi ga daš???

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Izvoli,zdaj bi že moral bit pr tebi…meni je to jutranji ritual….
Kako kaj tam pri vas? Žariš tudi tam,kot pri nas…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, žarim, in hvala evo požirek je narejen, super prav taksnega imam rada, ja tudi pri meni vsako jutro poje mikser z vitamini…no jutri pa castim jaz, pa se malo banance bo zraven, saj veš kalij tudi dela čudeže…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Danes sem bolj na beljakovinah in vitaminih,da se mi mišice regenerirajo… za kosilo pa beljakovinske palačinke z ananasom…njam…
Kako pa je Sprevržko kaj???…:)
Ponudbo za sokeca jutri seveda sprejmem…se že veselim…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Saj če takima dvema športnicama povem,da sem malo prej en par šnit meggga kraške pancete pomljaskal(tko za energy) in pol litra jamnice požlokal,bodo pa nasveti za zdravo prehrano začel padat,a ne?
Povem že v naprej,da ne bo replike z moje strani.
Lepi sta obe
SpTrillian napiše:
>
> Danes sem bolj na beljakovinah in vitaminih,da se mi mišice
> regenerirajo… za kosilo pa beljakovinske palačinke z
> ananasom…njam…
> Kako pa je Sprevržko kaj???…:)
> Ponudbo za sokeca jutri seveda sprejmem…se že veselim…
>
> Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!
>
> Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!!
>
> Lupčka na smrčka ;)))))))))))

A,si pa nesramen…jaz bi zdaj tak kakšen pršutek papcala…pa v hladilniku mi je mami prinesla dva kosa višnjeve torte…joj…bom bolj potem…Prideš na sladkarije…imajo dost smetane…;)))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Rade volje pridem na kavo, pa pomarančni sok.
Jaz prinesem pa frišne žemljice…

Vzamem en objem in poljubček na lička :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Super…bi še lahko kakšno polnozrnato štručko zraven,prosim?…
Jutro!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Okej jutri jaz miksam…, kako pa je kaj z sprevržkom, kaj pa vem, sprevržkoooo, kako siiii???? kjjjeee siiiii…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No ja dve take navadne in dve polnozrnati!!
Pa še jogurtka :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Hvala Trilči.Za sladko(razen vas vseh,ki ste cukrčki) pa nisem preveč.Bolj slane reči potegnejo,pa tudi kakšna kisla kdaj pa kdaj,khm..
Lepa si

Nič bati tudi jaz sem tapravi gurmancek, ampak zjutraj pa imam rada kaj bolj nežnega…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Stisni se k meni Sonček in ti šepnem na uho……
Lepa si
Sp

Je bilo dovolj nežno?

ej, jaz bi tudi kavico, pa sokec, prinesla bi še rogljiček, pa imam tle tako gužvo.

pa-pa

A si v službi?
Lepa si
Sp

Ja, na žalost al pa na srečo. Kakor vzameš. Danes imam kar gužvo, ponavadi ni take panike.

pa-pa

New Report

Close