Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo me!

Evo me!

Kino Šukica ;))))

jel tako, drago sunce žarko? hihi
a je že segreta kinodvorana?

Pri meni je šukica vedno hladna , ker mi to paše, saj veš ko zlezeš v tako posteljo in te objame hlad, ko se telo postavi pokonci in vse izstopa, ja to paše… Od kina pa sem raje tiho, saj sploh ne vem ce bom sla, gledat film, ne vem se…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči! Ne nizkih udarcev,če ne grem še nižje……………..ti sakramenske ženske!
Sp

… postavi pokonci? a ti stojiš v šukici? abu…. al ti grejo dlake pokonci… ma ja, se mi zdi de od mraza… al boš gledla mačje pokopališče?

ti sončika ti… 😉

saj ves kaj se vse postavi pokonci, ko te zazebka ali pa nekdo prijetno zdraži……ti prav dobro ves, saj si velikokrat v šukici!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hm, ja… ne vem, če isto kot pri tebi??
a ti si obrita? a si mislila dlakce? hihihihi, ;))

Porednica poredna, jaz sem depilirana ja, urejena in vse je na pravem in svojem mestu…lumpa si!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči!Laže!Sem jo enkrat vidu pr…no,saj ni važno,ampak je kosmata ku jaz,in še povešene ma,kar je pa itak že priznala!
Sp

hi hi, a res…
kej čem, taka sem se rodila ;(
ni mi več pomoči… noben hudič več me ne spravi k pameti ;((

a ti si cela obrita, da si tako pridna? 😉

Okej, lepo nočko in lepe sanje, jutri bo novi dan in lepši začetek dneva za nekatere in upam, da tudi zate dragi sprevržko!!!
Helči lepo ninaj in naj šukica danes ne cvili ponoči…ali pa naj, uživaj, cmoka za nočko!
Utrujena sem in grem ninat…ne grem v kino…brez skrbi, bom sla kateri drugi dan! Pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hm, kot ti? ma ženske ponavadi nimamo kosmate rite! dvomim, da bi jo sonči imela… tisto, kar si ti mislil, da so velikanske kocine, tisto so sončni žarkci, ki te prav tako prijetno žgečkajo kot kocince ;))

res, dvomim, da ima tako rašpasto rito kot ti 🙂

Hej Sonči,kaj pa če potujoči kino pride k tebi?
Ti pa res ne misliš na vse!
Lepa si!

do petka ne bo cvilila sploh ne! :((((((((((((((((((((((
kar jokala bi …

a greš ninat? no, lepo ninaj ;))

New Report

Close