Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo me!

Evo me!

me ni blo… sem delala miške ;)))
kaj je novga?

Pošlji kako probat!
Sp

Ej Helci ves kaj, na pomoc, ko me ni bilo se je tukaj dogajala sama zalost…ali si ti tudi žalostna, sitna…dajva kaksno veselo rect, si delala miske z jogurtnim receptom??? cmoka za veselje, jupiiii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ni nobenga več? Še 5 min počakam, če čez 10 min ne bo nobenga, čez 15 min grem!!!!
Dans je bil pa res brzak, da ste jo že vsi popihali… ;(((

Čauči lepotičke in lepo-tičkoti.

Ma je ne zaslužiš…ker si siten kot kaksen drekec pekec…ali zato ker ne gres v kino???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O, si tu :)))
Ja zdej so še vroče, jih morm še pocukrat… več ksnu…
Kej delaš? Si v kinotu? Al delaš krofke?

lep si

Nikamor se ne gres, dokler vsaj malo ne oživiva tegale našega forumcka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A je siten danes? Kej Marija še ni dala? ;))
Če boš priden boš mogoče zvečer dobil kremšnitko ;)) kaj praviš, se splača?

Ej, ne vem, nekaj jih daje…vse po vrsti, ves ti kaj je narobe, a mislis da bo kremsnitka kaj pomagala???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ok, deal! Kej poveš? Kako ga čmo zrajcat tega našga Sprevržolinkota? De ne bo tolk otožn ku pokojni kanarin. ??

Ne,sem že v kinu,pa je film zanič!

Hm, lahko bi… sej ni mus de jo poje, lohk jo počasi liže… njam smetanca ;))
kku bi zdej pašala ena kremšnitka ;)))
al pa sladoledna palčka od Razbojnička. Kam je šou razbojničk?

Hm, glej do konca… upanje umre zadnje… lohk de se razvije u eno lepo romantično zgodbico…. s srečnim koncem….

Ojej, upam, da ne gledaš policijske akademije :((((

Razbojničk je šou djelat, kruhka služit, ga tud pogret nisem utegnila vec, se je tako mudil…

Ja kremsnita bi pa pasala, greva nanjo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti dam jaz kanarina!Gate dol pa v vrsto! Se tepejo za it……………….srat v kabino na plaži na morju 🙂
Helči,a bom že dobil tist krof al ne?
Sp

Miške so, ne krofi!!!! Nimajo luknce in niso z ničemer filane!!!
Kej si mi hotu rečt v enmu drugmu postu, de nej ti rečem na mail???
Si mi kej poslau?

Kdu se tepe za it srat u kabino? Ne štekam… :((

Papa krofek 😉

Evo izzivanje, da sprevržko oživi:::, pada dež in midva se sprehajava tam ob bregu najine reke…moja majica se je prilepila kože in moja prsa se izbočijo, ker me zebe , vidi se moje bradavicke ki kar same silijo na plan, pogledas me in najine oči si povedo kako si želiva eden drugega… nadaljuj sprevržko če si upaš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ulalala, to je blo pa čist po primorsk… djelat ;))

Jp, glih do ene polnoči se dobimo za eno kremšnitko…. pozna ura, ma verjetno bi se splačalo… Aja, si sigurna, da ne greš že čez pol ure spat?

Jst mam še fuuuullll dela… :(((

… ustraši se… in zbeži za bližnji grm… kjer začne z rukometom ;))

Nič ti nisem poslal,razen tistega lepotca zjutraj.je bil macho a?In tako lep,a?
Sem hotu reč,da mi skori ti moraš neki reč oz.pojasnit.
glede ta zadnjega,pa……..pozabi!
Sp

Macho? Ma tisti petelin zjutraj si bil ti!!! Si ratu čez noč, ku si se snoči tku petelinu, de je iskre metalu ;))

No povej mi tistu, ku me firbec matra!!!!! Drgač pa mi napiš na mail, če si tuki ne upaš, prosim prosim.

Ona gre kmal kino delat,gledat,pardon! :-))))

ja še 5 minut in odhajam, ali pa ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… a si obupala, ker ni sprejel izziva-nja? čuden moški… presenetil je še mene in ostala sem čisto brez besed… kaj naj si ženska misli ob tem….

sprevržko, a jo ignoriraš al se ti je povečala dioptrija ??

Ne Helči, jaz grem v kino in to je to!!! Ampak sedaj je vprašanje, v kateri kino???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close