Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo me nazaj… ;)

Evo me nazaj… ;)

hik hik… spet se mi kolca… ;)))
sami poredneži ste tuki.

no, sva prišla pred kino in ni blo žive duše. potem sva šla k njemu v šukico. ;)))
čez cca 15 min se grem stuširat, ker sem totatlno prepotena…
hik hik.

papa prismukeci ;))

Pa ja,de nisi tud ti po…….

Sp
P.s.: kej pomeni šukico?

hihi, kaj ne veš kaj je šuka/šukica…
no pa naj bo to moje nagradno vprašanje?
kdor prvi ugane kaj je šukica, dobi nekaj kar je rado v šukici?

;))))

Ej Helči, tegale pa sedaj ne razumem, sta bila v kinu ali ne???V kaksen kino pa sta vidva sla, da ni bilo nobene žive duše??? Na zagovor, takoj!!!

cmoka, ti kar uživaj in lep izgovor si imela, ali se to sedaj po ta novem tako imenuje, da ne reces grem seksat ampak reces grem v kino, okej cool se sliši!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sp

;))))
he he… ni bil to izgovor…. šla sva z namenom, da greva v kino… prideva pred kino, 15 min prej, pa ni bilo nobenga… pa ne vem al zarad dežja al zarad bonda al zato, ker gre naš kino v maloro…
no, potem sva šla pa na toplo… nadoknadit tisto, kar sva zamudila včeraj.. no, pa ne samo to… opravila sva še za danes. :)))))))))))))))

tststststs

ali ni to hiška…lumpa si, da ves;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ho ho ho, hiška??? pri nas ne ;)))

ps. le zakaj bi napisala, da sva šla v hiško?? ;))

Helči!Utolaži in pomiri Razbota.Je popizdil v enem spodnjih postov.

A sta šla v šumo drgnit?

šukica = šuma? haloooo?
vpraši ženo al pa hčerko!

kje? popizdil? on? abuuuu..
povej mi kje točno si to razbral.

pa to je ena luknja topla…saj si rekla da sta sla na toplo…
meni se ne sanja…kaj bi to bilo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tko hitro klikam in šaltam,da sem že pozabil…aja,sem neki bleknil,da maš še mokro,pa mu je začelo gate trgat…
Sp

ja, toplo je ja, ampak najprej je treba segret… ni kar samo od sebe toplo!

helci zeza te, jaz nisem nikjer to prebrala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Yupiiiiiiii, pa me je zdaj moja čebelca poklicala…. nič več ni važno… sam, da sva zdaj zmenjena in se dobiva… hhhhhhheeeehhheeee..

Pa kje sta se dala dol oštja!?A sta bla u štali?
Sp

No vidiš dragi Razbojniček, veš kaj ti želim…uživaj!!!;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no no kako pa govoriš? kam misliš da sem krava? hallloooo…
blo je 2x. pa pri tebi?
hik hik

Lepo, cvetkec, da ti je uspelo. Pazi nanjo, da jo ne pikneš ;))) (preveč, se razume)

Pa lepo nočko mejta , cmok

Kaj pa kravi fali….v očeh junca,mislim?
A dvakrat si ti mrha uejduska.Dobro 1:1.
Še vedno ne vem,kje sta se dol dala…a ,avto je bil!
Sp

no, da boš lažje spau…. v tvoji šukici… ti povem, da je šukica posteljca ;))))
alora?

Pa kje pr oštiji s pa to besedo pobrala?Ma,glavno,da je škripalo in da je dobro mazala
Sp

hm, a je to kej slabga? ;)))

ps. o kom ste tam govorili o halle al hely – jaz sem mislila, da o prvi, ker moje rite in joškov ni še noben od tle vidu (razn na uni umetnini) ;))))

lepi ste

New Report

Close