Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek evo mene

evo mene

Da se vam malo javim. Sem doma, na bolniški. Samo, da vas malo pozdravim.

Cmoka vsem skupaj!!

Ej, pa kaj je sedaj to, vsaki drugi bolan, Shaki, pozdravi se, ti lahko kako pomagamo??? cmoka za lep dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ko’s ti,bre? Oooooooooooooooo,Shaky,srce zlato!Sem te pogrešal zelo!
In bolčkana si?Boga,pa saj nisi edina!Tudi Trilči neki jamra,pa je že vsa zdravstvena ekipa foruma na terenu,pridemo pa še k tebi!
Pozdravi se čimprej
Sp

Ne morete nič pomagat, čeprav vem, da bi radi. Drug teden imam šele kontrolo, tako, da se dolgone bomo videli. Uživajte vsi skupaj!

Hojla Sprevržko!
Ti še nisi podlegel? Držte se vsi skupaj, grem nazaj malo ležat. Čao

okej, pozdravi se takoj, ne vceraj…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ne ga takole srati, a boste počasi vsi zboleli, ali kaj?! Na, žverca pravi – bolje preventiva kot pa kurativa in šluk, še deci šnopseka zvrne….
Na koncu se pa še sama zvrne – s stola….:-)))

Pozdravček in hitro okrevaj!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ti lepotička,ti!
A si dobila fotke?
Sp

Ne,nisi še dobila!Zdaj pa že moraš imeti!Sem spet pozabil na tega mojega Nortona,ki prečekira vsako poslano pošto.
Cenim te lepotička!
Sp

Že cel dan klikam na ubogi ladlc, slik pa od nikoder….
Da nisi ti vse to zabrklal in jo mailal na drug naslo, k ljubici, a?! Lump!

ti lumpa sem se nasmejala ker si te kar predstavljam kako letiš iz stola…;)))cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close