Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu evo spet mene

evo spet mene

Dogovort se morava za sestanek, nekje bolj v senci, haha. Bi ga?

Kakšna senca neki, sonce in potem bi ga,aha!

Ja, kuštra, a se ti je poslabšal??

Besede, besede, besede!!

ha ha…..

Backa iz tebe veje ljubosumje, saj te razumem;))

To mata ti in mojčka, midva nimava hrane na sporedu!!!

Punci, no, nič ljubosumja….
Sicer sem bila pa danes JAZ prva tu! In lahko fante danes jaz zase rezerviram!

Vidve kar moji dragi, mene čaka delo;)))

Bravo, kuštra! Točno tako. Ti samo pusti mojega ljubega na miru, ja? On je pač moj, kaj češ.

Imam pa jaz kljub vsemu prav. To veš. Še ravnokar si pisala, da tlele gor pa samo uh, pa ah, pa not pa ven…..dajo pa ne.
“Kakšne so v resnici tele (ti, ti, ti)….pa vemo, ne de?”
Res veš?
Ha, ha , takole nekak si pisala….zdaj ti pa očitam isto, pa praviš lej jo backo, ljubosumna je.

Eh, saj jaz tud delam….
Komaj so se počitnice končale, jih že pogrešam!
Pa fanta sta se tudi povlekla nekam! Verjetno delat. Al pa na malco.

Seveda, s tvojim dragim živita od ljubezni in sexa…

Res korajžna punca, ni kaj. Posebno virtualno, v realnosti pa spizdiš k ljubemu in mu nastaviš svojo okroglo ritko!

Točno, malica;-))))

To bo najbrž, ja. Zato steguje svoj jeziček okrog vsakega kurčka? Backa ljubosumna? Haha

Pametna, saj vem, vedno uganeš

Končno, ljubi,
sem že mislila, da te ne bo blizu…..le kje si hodil tako dolgo? Mi je bilo že kar dolgčas po tebi, veš. Zašepetaj mi v uho, kakšne hlačke imaš dones gor? Mi boš kaj lepega povedal? Jaz tebi? Aha, kaj pa? Na primer, kaj bi počela s tabo….hm…

Mal bi te mučila, pa ne preveč….gledat bi me moral, kako se slačim, mogoče mal pomigam z boki, res počasi bi vlekla stvari iz sebe…pa bi te gledala v očke. Naga bi stala pred tabo, se nežno dotaknila bradavičk na dojkicah, prstek pomočila v usta, šla z njim navzdol po telesu do špranjice, rahlo razširila gladke ustnice, malček dvignila medenico proti tebi, čisto malo razširila nogice, segla s prstkom v notranjost, ki bi ga čakala navlažena, nežno pomasirala drobni gumbek, še, še, še, malo bi že začela vzdihovat, rahlo stokat, ti pa bi gledal….in preden bi si zarila prst vanjo, bi me tvoja roka zaustavila, me prijela in bi se z mojo v tvoji dotaknila moje nežnosti, vlažnosti, potrebnosti…..

O backa moja, končno spet nekaj tako lepega, kot znaš le ti! Ja, gledal in opazoval bi te, a dolgo ne bi vzdržal, prijel bi te, dvignil in nežno položil na posteljo (na vratih “NE MOTI”), te začel strastno poljubljati, božati po prsih, luliki, glavo zakopal v spuščene laske in duhal njihov vonj…sesal bradavički, poljubčkal celo telo in se nazadnje z jezikom zakopal v tvojo čudovito pičkico. Matral bi te celo uro in poslušal tvoje vzdihe, potem pa se v misionarskem položaju pripeljal do vrhunca in te napolnil.

Ja, tega si želim!

Kako znaš, ljubček moj. Res……si mi pisan na kožo.

A na luliko pa ne? Ne brez kondoma?

New Report

Close