Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo, zato se družim z geji

Evo, zato se družim z geji

Že navsezgodaj zjutraj mi je dvignil pritisk znanec, ki je najbrž želel izpasti sila zabaven, ko je komentiral moja prijateljstva z naslednjimi sofisticiranimi besedami:

“A si opazla, da se ti s samimi pedruljami družiš? Ti si ko ena peder mama. No, vsaj tvojega ne rabi skrbet, da ga boš prevarala. Dej mi povej, ZAKAJ se družiš s pedri?”

Lahko bi mu 10 minut razlagala o tem, da prijateljstev ne sklepam na podlagi spolne usmerjenosti, a je dovolj samo ena poved:

“Zato, ker me noben gej ne bi vprašal, ZAKAJ se družim s heteroti. Evo, zato.

 

Morala sem dati ven iz sebe. Hvala za posluh. Lahko tudi kakšen odgovor, da vidimo v kako nestrpni družbi živimo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Peder mama, 16.05.2022 ob 20:05

Že navsezgodaj zjutraj mi je dvignil pritisk znanec, ki je najbrž želel izpasti sila zabaven, ko je komentiral moja prijateljstva z naslednjimi sofisticiranimi besedami:

“A si opazla, da se ti s samimi pedruljami družiš? Ti si ko ena peder mama. No, vsaj tvojega ne rabi skrbet, da ga boš prevarala. Dej mi povej, ZAKAJ se družiš s pedri?”

Lahko bi mu 10 minut razlagala o tem, da prijateljstev ne sklepam na podlagi spolne usmerjenosti, a je dovolj samo ena poved:

“Zato, ker me noben gej ne bi vprašal, ZAKAJ se družim s heteroti. Evo, zato.

 

Morala sem dati ven iz sebe. Hvala za posluh. Lahko tudi kakšen odgovor, da vidimo v kako nestrpni družbi živimo.

 

Jp. V Ukrajini naravnost obozujejo pedre, tako ukrajinske vojaške skupine, od nacistov dalje in prav tako Rusi. Pri nas pa znova z levo vlado, da je treba na silo brez upoštevanja ljudi rinit homoseksualnost v šole.

Res si dobra oseba. Bravo. Aplavz. Zdej se pa zadavi na pederskem kurcu

večina janezkov je homoseksualcev, to vsaka slovenkica ve, zato nima janeza.

Če praviš, da prijateljstev ne sklepaš na podlagi spolne usmerjenosti potem je naključno, da imaš same pedre za prijatelje. Pol je to uredu, lohka bi mela tud heterote.

So mi pa srhljivi pedri, ko grem mim pedrskega lokala in tam neke ženske visijo na njih in se tam nekaj afnajo, pa pedri se kličejo med sabo “kolegica”. Res ne vem skod so se te čudaki pobrali.

Bejbi, vsaka prava mestna punca v svojem življenju rabi enega gejevskega prijatelja. Če jih imaš pa toliko več, boljše zate.

Odgovor na objavo uporabnika
Trendseterka, 16.05.2022 ob 22:32

Bejbi, vsaka prava mestna punca v svojem življenju rabi enega gejevskega prijatelja. Če jih imaš pa toliko več, boljše zate.

Zakaj bi to bilo dobro?

Gliha skup striha.

Odgovor na objavo uporabnika
Boolshit, 16.05.2022 ob 22:48

Gliha skup striha.

Žlahta strgana plahta.

Prav tako bi te kakšen gej vprašal, zakaj se družiš s hetero, kot te večina hetero NE bi vprašala, zakaj se družiš z geji. Neko brezvezno posploševanje zato, ker imaš pač čuden krog znancev, jebiga.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 16.05.2022 ob 22:35

Zakaj bi to bilo dobro?

Ker so zabavni bolj kot večina žensk, ker zanajo svetovati, ker so čuteči, ker se spoznajao na trende, ker niso nevoščljivi in ljubosumni kot ženske in ker je pač moderno imeti vsaj enega gej prijatelja. Več jih imaš bolj zabavnpo je življenje. A bo zdaj ok al te še kaj zanima?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 16.05.2022 ob 20:10

Jp. V Ukrajini naravnost obozujejo pedre, tako ukrajinske vojaške skupine, od nacistov dalje in prav tako Rusi. Pri nas pa znova z levo vlado, da je treba na silo brez upoštevanja ljudi rinit homoseksualnost v šole.

otroci so v soli zato, da se izobrazujejo, ne zato, da rinejo glavo v pesek.

Fag hag.

Islam tretira homoseksualizam kao zločin i krivično djelo koje se kažnjava najstrožijom kaznom ubistva, naravno ako osoba čini to ogavno djelo i neće da se pokaje i prekine sa njim. Nema razilaženja među ashabima Allahovog Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, da se homoseksualista ubija, znači na tome je bio idžamu (konsenzus) ashaba. Oni su se razišli oko načina njegovog ubijanja, pa se po nekima ubija tako što se baca sa stijene, po drugima se spaljuje vatrom a po trećima se ubija sabljom. Nema sumnje da onaj ko je iskušan ovim grijehom da je obavezan da prekine sa njim, da se pokaje i liječi.

Odgovor na objavo uporabnika
Mustafa I., 17.05.2022 ob 16:27

Islam tretira homoseksualizam kao zločin i krivično djelo koje se kažnjava najstrožijom kaznom ubistva, naravno ako osoba čini to ogavno djelo i neće da se pokaje i prekine sa njim. Nema razilaženja među ashabima Allahovog Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, da se homoseksualista ubija, znači na tome je bio idžamu (konsenzus) ashaba. Oni su se razišli oko načina njegovog ubijanja, pa se po nekima ubija tako što se baca sa stijene, po drugima se spaljuje vatrom a po trećima se ubija sabljom. Nema sumnje da onaj ko je iskušan ovim grijehom da je obavezan da prekine sa njim, da se pokaje i liječi.

Seveda. Zato je pa v Evropo pobegnilo polno muslijev, ki imajo ženo in otroke doma, jim pošiljajo denar, v državi bivanja, pa iščejo tipe. 😛

A se še komu zdi, da je vedno več istospolnousmerjenih in nekih drugih čudnih tičev. Ima joške, luleka nebi. Odstrani si joške, luliko pa bi še vedno imela. Mi je pa grozno, ker so kakšni tako očitni a se potem še namerno gršajo, da so ja še bolj vpadljivi. Zakaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Sami geji, 17.05.2022 ob 22:00

A se še komu zdi, da je vedno več istospolnousmerjenih in nekih drugih čudnih tičev. Ima joške, luleka nebi. Odstrani si joške, luliko pa bi še vedno imela. Mi je pa grozno, ker so kakšni tako očitni a se potem še namerno gršajo, da so ja še bolj vpadljivi. Zakaj?

Zato ker škodljivi homoseksualni lobiji in striček Soroš to propagirajo. In tako so  takšne in podobne perverzije zdaj v modi. Mladina pa žal pada pod ta vpliv “mode”.

Geji so da best prijatli.

Ne to so posledice bolanega heteroseksualizma. (hetero in gej pač ni naravno, edino biseksualno je naravno)

Danes večina moških, ki spremeni spol pravi da so lezbike, ker jih privlačijo ženske.

Je pa jasno, da je preoblačenje v drugi spol in spremembs spola heteroseksualna zadeva. Ker jasno, da če jih privlači drugi spol jih rajca misel, da bi bili ta spol.

 

Bolani heterosrksualci.

Odgovor na objavo uporabnika
Sami geji,
17.05.2022. ob 22:00

A se še komu zdi, da je vedno več istospolnousmerjenih in nekih drugih čudnih tičev. Ima joške, luleka nebi. Odstrani si joške, luliko pa bi še vedno imela. Mi je pa grozno, ker so kakšni tako očitni a se potem še namerno gršajo, da so ja še bolj vpadljivi. Zakaj?

 

……………………………….

………………………………

Ne to so posledice bolanega heteroseksualizma. (hetero in gej pač ni naravno, edino biseksualno je naravno)

Danes večina moških, ki spremeni spol pravi da so lezbike, ker jih privlačijo ženske.

Je pa jasno, da je preoblačenje v drugi spol in spremembs spola heteroseksualna zadeva. Ker jasno, da če jih privlači drugi spol jih rajca misel, da bi bili ta spol.

 

Bolani heterosrksualci.

Odgovor na objavo uporabnika
Trendseterka, 17.05.2022 ob 14:02

Ker so zabavni bolj kot večina žensk, ker zanajo svetovati, ker so čuteči, ker se spoznajao na trende, ker niso nevoščljivi in ljubosumni kot ženske in ker je pač moderno imeti vsaj enega gej prijatelja. Več jih imaš bolj zabavnpo je življenje. A bo zdaj ok al te še kaj zanima?

TRENDSETERKA“,

nikoli nisem opazil pri pedrih, da so čuteči. V resnici so heteroseksualni in biseksualni fantje mnogo bolj prijetni in razunevajoči sogovorniki.

Ker je moderno imeti vsaj enega gej prijatelja??? Hudo. Da ga imaš kot neko čivavo. Tazga geja, ki je ženski za modni dodatek bi prezoral še enkrat bolj kot preziram druge geje.

Na trende se zpoznajo?

Zabavni so?

A to z tistim afnanjem, ko z rokami krilijo in vpijejo z nagravžnim glasom? Se odvratno smejijo z mekatajočim glasom in podobne fore.

 

Jaz bi prej rekel, da so nagravžni.

Itak da so nagravžni. Jst vam povem da ni druge k da se jim asses zašije.

Cim vec jih je, tem vec punc ostane za nas. Ne razumem, da se tipi bunijo. V Braziliji je obratno, tam se zenske bunijo, kako tezko je najt tipa, ker se jih toliko raje oziraza moskimi. V cem je pa problem?

Jaz ga vidim samo v latentnih homoseksualcih, ki so, ce jih druzbene razmere v to prisilijo, v nekih fejk heteroseksualnih zvezah, kjer s pomanjkanjem pozelenja izpijejo in ubijejo zenskost in duse svojih zensk.

Ne bom pozabil prizora, ko sem na Dunaju slucajno, na poti iz sluzbe, naletel na parado ponosa. Navduseno jim je mahala starejsa gospa, cisto bela, je rekla da jih ima enaindevetdeset let. Ko sem jo vprasal, kaj jo tako navdusuje, je odvrnila, da jo veseli, da se geyi ne bodo vec prisiljeni skrivati in onesreciti marsikatero mlado punco.

Dobra lekcija.

Preberite si knjigo Bil sem gej. Avtor Luca di Tolve.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 18.05.2022 ob 10:31

TRENDSETERKA“,

nikoli nisem opazil pri pedrih, da so čuteči. V resnici so heteroseksualni in biseksualni fantje mnogo bolj prijetni in razunevajoči sogovorniki.

Ker je moderno imeti vsaj enega gej prijatelja??? Hudo. Da ga imaš kot neko čivavo. Tazga geja, ki je ženski za modni dodatek bi prezoral še enkrat bolj kot preziram druge geje.

Na trende se zpoznajo?

Zabavni so?

A to z tistim afnanjem, ko z rokami krilijo in vpijejo z nagravžnim glasom? Se odvratno smejijo z mekatajočim glasom in podobne fore.

 

Jaz bi prej rekel, da so nagravžni.

Meni so tudi takšni nagravžni.

New Report

Close